İKTİSADİ TV
29- ( 05.10.2021) - (MVI 0160) - Konya SMMM Odasının Düzenlemiş Olduğu; 20. Anadolu Odaları Eğitim Semineri 03-06 Ekim 2021 Tarihinde Titanic Delüxe Golf Belek' te Gerçekleşti
29- 4 Ekim Akşamı Konya SMMM Odası Yönetimi Konuklara Eğlence Programı Hazırlayarak Konya Kaşık Ekibinin Gözterisi İle Sürpriz Yaptı. Daha Sonra Meslek Mensuplarını Kendilerini Piste Attı.
5- Divan Başkanı Numan Sağ Genel Kurulu Yönetti. Genel Kurulun Tamamını ve Konuşmacıların Taamamını Bu Bölümde İzleyebilirsiniz..
1- Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu Mensubu Melahat Ünlü' ye Neden Antalya SMMM Odası Başkanlığına Aday Adayı Olduğunu Sorduk.
2- Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu Mensubu Melahat Ünlü' ye Neden Antalya SMMM Odası Başkanlığına Aday Adayı Olduğunu Sorduk.
2- 04 Aralık 2021 de Yapılacak Oda Başkanlığı Ön Seçimlerinde Neden Aday Adayı Olmaya Karar Verdiğini Sorduk.
1- 04 Aralık 2021 de Yapılacak Oda Başkanlığı Ön Seçimlerinde Neden Aday Adayı Olmaya Karar Verdiğini Sorduk.
1- 04 Aralık 2021 Cumartesi Günü Yapılacak Olan Aday Adayı Belirleme Seçimlerinde. " Oda Başkanlığına Yan Yana Örgütlenmeyi Savunan Bir Yönetim Anlayışı İçin Adayım" dedi
2- 04 Aralık 2021 Cumartesi Günü Yapılacak Olan Aday Adayı Belirleme Seçimlerinde. " Oda Başkanlığına Yan Yana Örgütlenmeyi Savunan Bir Yönetim Anlayışı İçin Adayım" dedi
28- Moderatör; M. Levent Demiröz - (TÜRMOB Saymanı) ün Takdimiyle Konuşmacılara Plaketleri Verildi. Daha Sonra Hep Birlikte İktisadi Dayanışma Kameralarına Resim Verdiler.
23- Moderatör; M. Levent Demiröz - (TÜRMOB Saymanı) - Güncel SGK Uygulamaları Konusunda Sunumlarını Yapması İçin Sözü TÜRMOB Eğitmeni Mücahit Yılmaz' a Verdi.
21- Moderatör; M. Levent Demiröz - (TÜRMOB Saymanı) Güncel SGK Uygulamaları Konusu Hakkında Bilgi Verdikten Sonra Sunumlarını Yapması İçin İlk Sözü SGK İşverenler Daire Başkanı İbrahim Özçelik'e Verdi.
20- "Meslek Mensubu Sorumluluğuna Hukuki Bakış" Konusu Üzerine Meslek Mensuplarından Gelen Sorulara Konuşmacılar Sorular ve Cevaplar Bölümü Tamamlanarak İktisadi Dayanışma Kameralarına Resim Verdiler.
19- "Meslek Mensubu Sorumluluğuna Hukuki Bakış" Konusu Üzerine Meslek Mensuplarından Gelen Sorulara Konuşmacılar Sorular ve Cevaplar Bölümünde Cevap Verdiler
18- "Meslek Mensubu Sorumluluğuna Hukuki Bakış" Konusu Üzerine Meslek Mensuplarından Gelen Sorulara Konuşmacılar Sorular ve Cevaplar Bölümünde Cevap Verdiler
17- "Meslek Mensubu Sorumluluğuna Hukuki Bakış" Konusu Üzerine Meslek Mensuplarından Gelen Sorulara Konuşmacılar Sorular ve Cevaplar Bölümünde Cevap Verdiler
16- "Meslek Mensubu Sorumluluğuna Hukuki Bakış" Konusu Üzerine Meslek Mensuplarından Gelen Sorulara Konuşmacılar Sorular ve Cevaplar Bölümünde Cevap Verdiler
12- Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Zurnacıoğlu Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra, Moderatör Burhan Düz Sunumlarını Yapması İçin Sözü Prof. Dr. Cenker Göker'e Verdi.
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Resmi Gazete'de bugün yayımlanan düzenlemeyle motorlu karavanlardan alınan ÖTV yüzde 220'den yüzde 45'e indirildi.
Enflasyon düzeltmesi uygulanmayan bir hesap döneminden sonra enflasyon düzeltme . . . .
Kurumların aktifinde bulunan taşınmazlar ve iştirak hisseleri ile kurucu senetleri, intifa . . . .
Milyonlarca kişinin yararlandığı BES ile ilgili çok önemli bir gelişme yaşandı. BES'ten kısmi . . .
Çalışma yaşamının ilk yıllarında pek önemsenmeyen emeklilik sonlara doğru en çok . . . .
Ocak 2011 yılından bu yana aynı kurumda sigortalı olarak çalışmaktayım. 2022 yılında emekli . .
Köşemde, 10.07. 2020 tarihinde “Gri liste tehlikesi” başlıklı yazımı okumuştunuz. Bu uyarımın üzerinden 1.5 yıl geçmeden Türkiye Mali . . . .
Zaman zaman kamu kurumlarının özellikle belediyelerin kendilerine yakın gördükleri bazı dernek ve vakıflara nakit para aktarımında . . . .
7326 sayılı Kanun ile Vergi Usul Kanunu’nun geçici 31’inci maddesine yeni bir düzenleme eklenmiştir.Buna göre, tam mükellefiyete tabi ve . .
El birliği mülkiyet halinde, mülkiyet hakkına sahip ortakların her birinin doğrudan doğruya mülkiyeti kullanma hakları yoktur. . . . .
Tak tak tak! Kapı şiddetle çalınıyor. Hayırdır, sabah sabah kim o derken bir bakıyorum . . . .
Girişim sermayesi yatırım fonları, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun (Kanun) 54’üncü . . .
Bilindiği üzere bağımsız denetim; finansal tablo ve diğer finansal bilgilerin, finansal raporlama
YILDIZ Holding, 2018’in ilk aylarında bankalarla 6.5 milyar dolarlık kredi yeniden . . . .
Çağımızın meşhurları olan internet ünlüleri, bir başka deyişle fenomenleri internetten elde ettikleri şöhretlerini gelire dönüştürebiliyorlar.
Başlık bana ait ama kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun tam da bunu söylüyor. Kanun özetle, borçlarını . . . .