İKTİSADİ TV
5- (06.12.2023) - (00019) - İstanbul SMMM Odası Ümraniye İlçe Temsilciliği 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Nedeniyle 6 Aralık 2023 Çarşamba Günü Biz Birlikte Güçlüyüz Sloganı İle Çekmeköy' de Etkinlik Düzenledi.
4- Temsilci Yardımcısı Servet Kurucu' nun Takdimiyle İstanbul SMMM Odası Başkanı Erol Demirel "Uzun İnce Bir Yoldayım" Türküsünü Söylemek Üzere Sahnede Yerini Aldı.
3- Temsilci Yardımcısı Servet Kurucu, Anneler için Yapılacak Olan Hediye Takdimini Yaptıktan Sonra Gülten Hanıma Söz Verdi. Daha Sonra Üsküdar Belediyesi Engelsiz Yaşam Müzik Grubu Eşliğinde Tuana Şahin'in Sahnede Yerini Alarak Türkülerini Söylemeye Başladı
2- Temsilci Yardımcısı Servet Kurucu Konukları Selamladıktan Sonra Günün Anlam ve Önemini Vurgulayan Konuşmalarını Yapmak Üzere Ümraniye Temsilcisi Naki Eser'i , Daha Sonra İstanbul SMMM Odası Başkanı Erol Demirel'i Kürsüye Davet Etti.
1- Etkinliğe Ailelerden Büyük Destek Geldi. Etkinlik İkiz Kardeşlerin" Gurbet Elde Bir Hal Geldi Başıma Ağlama Gözlerim Mevlam Kerimdir " Türküsüyle Sahnede Yerlerini Almaları İle Başladı.
8- Prof. Dr. Öğretim Üyesi Halit Fikir " Enflasyon Muhasebesi ve Mali Tablolara Etkisi " Konusunda Sunumlarını Tamamladıktan Sonra İktisadi Dayanışma Kameralarına Aile Resmi Verdiler.
6- Medaratör Avrupa Stratejik Kurul Başkanı Serap Kutlu " Enflasyon Muhasebesi ve Mali Tablolara Etkisi " Konusunda Sunumlarını Yapması İçin Prof. Dr. Öğretim Üyesi Halit Fikir'i Kürsüye Davet Etti.
5- Medaratör Avrupa Stratejik Kurul Başkanı Serap Kutlu İşkur İş ve Meslek Danışmanı Alp Haznedar'ı Sunumlarını Yapması İçin Kürsüye Davet Etti
4- Sunumları Yapan Nazire Demirtaş, Medaratör Avrupa Stratejik Kurul Başkanı Serap Kutlu' yu, Prof. Dr. Öğretim Üyesi Halit Fikir ve İşkur İş ve Meslek Danışmanı Alp Haznedar'ı Divana Davet Ettikten Sonra Sunumlarını Yapması İçin Uyumsof Satış Müdürü Sena Rakıcı' yı Kürsüye Davet Etti.
3- Sunumları Yapan Nazire Demirtaş, Konuşmalarını Yapması ve Meslek Mensuplarını Selamlaması İçin BMMG Derneği Başkanı Rıza Teksan'ı Kürsüye Davet Etti.
1- Sunumları Yapan Nazire Demirtaş, Meslek Mensuplarını Selamlaması İçin BMMG Bahçelievler İlçe Temsilcisi Murat Yıldırım' ı Kürsüye Davet Etti.
8- Bakırköy Temsilcisi Hüseyin İpek Yönetiminde, Yılbaşı Öncesi 2024 Yılına Girmeden Hep Birlikte Çekilişi Yapılarak Yirmi Dört Kişiye Hediyeleri Verildi.
7-Erol Aslan Konuşmalarını Yapması İçin Hüseyin İpek'i, Ardından Bakırköy Belediye Başkan Aday Aday'ı Ziya Disanlı' yı Tekrar Kürsüye Davet Etti.
6- Erol Aslan Konuşmalarını Yapması İçin Mikro Grup İş Değiştirme Yöneticisi Serpil Çiçek'i Kürsüye Davet Etti. Daha Sonra Çekilişe Geçtiler.
5- Erol Aslan Konuşmalarını Yapması İçin TÜRMOB Geçmiş Dönem Başkanı Masis Yontan'ı Kürsüye Davet Etti.
4- Erol Aslan Konuşmalarını Yapması İçin Bakırköy Sosyal Güvenlik Kurumu Müdiresi Hatice Çolak'ı, Ardından Bakırköy SGK Müdür Yardımcısı Arzu Kadiroğulları'nı Kürsüye Davet Etti.
2- Erol Aslan Konuşmalarını Yapması İçin İstanbul SMMM Odası Saymanı Yalçın Sütütemiz'i Kürsüye Davet Etti.
1- Erol Aslan Toplantının Akışı Hakkında Bilgi Verdikten Sonra Yaptı. Açılış Konuşmalarını Yapması İçin İlçe Temsilcisi Hüseyin İpek'i Kürsüye Davet Etti.
3- Genel yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Komisyon Başkanı Ali Erdoğan, Genel Sekreter A.Süleyman Güzey, Komisyon Üyesi Muharrem Akgün'le Baş Başa
2- Genel yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Komisyon Başkanı Ali Erdoğan, Genel Sekreter A.Süleyman Güzey, Komisyon Üyesi Muharrem Akgün'le Baş Başa
1- Genel yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Komisyon Başkanı Ali Erdoğan, Genel Sekreter A.Süleyman Güzey, Komisyon Üyesi Muharrem Akgün'le Baş Başa
4- TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Kaya, Bursa SMMM Odası Başkanı Hüseyin Halil, Başkan Yardımcısı Seçil Bayram, Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Bursa SMMM Odası Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanı Ayhan Karaşin, Yönetim Kurulu Üyesi Melek Dönmez ve Aziz Ok' la Mesleki Söyleşide Bir Araya Geldik
3- TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Kaya, Bursa SMMM Odası Başkanı Hüseyin Halil, Başkan Yardımcısı Seçil Bayram, Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Bursa SMMM Odası Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanı Ayhan Karaşin, Yönetim Kurulu Üyesi Melek Dönmez ve Aziz Ok' la Mesleki Söyleşide Bir Araya Geldik
2- TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Kaya, Bursa SMMM Odası Başkanı Hüseyin Halil, Başkan Yardımcısı Seçil Bayram, Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Bursa SMMM Odası Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanı Ayhan Karaşin, Yönetim Kurulu Üyesi Melek Dönmez ve Aziz Ok' la Mesleki Söyleşide Bir Araya Geldik
1- TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Kaya, Bursa SMMM Odası Başkanı Hüseyin Halil, Başkan Yardımcısı Seçil Bayram, Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Bursa SMMM Odası Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanı Ayhan Karaşin, Yönetim Kurulu Üyesi Melek Dönmez ve Aziz Ok' la Mesleki Söyleşide Bir Araya Geldik
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ Taslağı gelen görüşler dikkate alınarak yeniden hazırlanmıştır
Adalet Bakanı Yılmaz Yılmaz Tunç, yeni yargı paketiyle detayları paylaştı. Çalışmaların sürdüğünü belirten Bakan Tunç, "1 ay ceza alan . . . .
Bir yılın bitimi yeni bir yılın habercisidir, her yılın son ayında kişileri bir yandan hüzün, diğer yandan mutluluk ve telaş sarar. Ticari işletmeler/şirketlerde ise hummalı bir çalışma başlar. Yazımız konusu ise, şirketlerin yıl bitmeden dikkat etmeleri gereken hususları hatırlatmaktır.
Hazine ve Maliye Bakanlığı Tarafından Kahramanmaraş’ta Meydana Gelen Depremlerden Etkilenen Bazı Yerler İçin Mücbir Sebep Halinin
24.11.2023 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7846 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile ithalatta gözetim uygulaması, korunma önlemleri ve . . . .
24 Kasım 2023 tarihinde TBMM gündemine giren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde . . .
Kayıt dışı istihdam, çalışanların SGK’ya ya hiç bildirilmemesi ya da bildirilmekle birlikte gerçek . . . .
Yıl sonunun yaklaşmasıyla birlikte, bir mali yılı daha kapama telaşı yaşanıyor. Bir yılın planları ve gerçekleşenleri arasındaki denge artık fiilen . . .
(2023 - 2022 - 2021 - 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
24.11.2023 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunulan 2/1812 Esas sayılı “Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde . . . . . .
Gündemde yine pek çok vergi kanununda değişiklikler öngören ekonomik içerikli yeni bir torba kanun var. Aslında bu torba kanun teklifi . . . .
Çalışan emekliye 5 bin TL ikramiyenin hesaplara yatışı için tarih verildi Çalışan emekliye 5000 TL düzenlemesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan geçti.
Seksen maddeden oluşan Torba Yasa Teklifi, çalışan emeklilere de 5.000 TL ikramiye ödenmesine ilişkin düzenleme eklenerek, Plan ve . . . . .
TÜİK'e göre kasımda aylık enflasyon yüzde 3,28, yıllık enflasyon yüzde 61,98 oldu. ENAG enflasyonu ise aylık yüzde 5,58, yıllık enflasyonu yüzde 129,27 oldu.
Halk arasında “naylon fatura” olarak bilinen sahte fatura, gerçek bir alım/ satım işlemi olmadan düzenlenen belgedir. Hazine ve Maliye . . . .
Türk Ticaret Kanunu’nda anonim şirketler için asgari esas sermaye miktarı 50.000 TL (kayıtlı sermaye sistemini kabul etmiş bulunan halka . . . .
Aslen Gümüşhane Şiranlı olup, 14.02.1970 İstanbul Kartal doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimini Kartal’da, üniversite eğitimini Karadeniz . . . .