Ünlü ; "Birlikte Yönetim, Birlikte Çözüm İçin Antalya SMMM Odası Başkanlığına Adayım" dedi
07 Ekim 2021 Perşembe
Ünlü' nün haricinde Dört Aday Daha Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubunun Aday Adayı Olmak İçin Yarışacak
Ünlü ; "Birlikte Yönetim, Birlikte Çözüm İçin Antalya SMMM Odası Başkanlığına Adayım" dedi
Ünlü ; "Birlikte Yönetim, Birlikte Çözüm İçin Antalya SMMM Odası Başkanlığına Adayım" dedi

4 Aralık 2021 de Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu' nda yapılacak olan seçimde; Oda Başkanı Aday adayını belirleyecek olan Grupta Melahat Ünlü Oda Başkanlığı İçin Aday Adaylığını Açıkladı. 

Aynı gün, Ünlü' nün haricinde Dört Aday Adayı daha Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubunun Aday Adayı olmak için yarışacak.

SMMM Odası Başkan Aday adaylığı için yarışacak olan Ünlü ile Niçin Aday oldukları hakkında MİNİ SÖYLEŞİ yaptık.

1964 Yılında Yakup Köyü Merzifon/AMASYA'da dünya ya gelen Ünlü. İlk ve Orta Öğretimini Merzifon'da tamamladıktan sonra; 1984 Yılında Amasya Meslek Yüksek okulunu, 2000 Yılında da Anadolu Üniversitesi işletme fakültesini bitirdi. 

1994-2000 yılları arasında SMMM lik Ruhsatını alan Ünlü; O tarihten bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik mesleğini icra etmektedir. Antalya SMMM Odasında TESMER'de ve çeşitli komisyonlarda görev alan Ünlü ASMO'da eğitimcilik yapmaktadır. 

2011 Yılında (SPK) Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisans Belgesini, 2013 Yılında KGK (Kamu Gözetimi Kurumu)'dan Bağımsız Denetçi Lisans belgesini almış olan Ünlü; Antalya SMMM Odasında 2002 yılında kurulan Türk Halk Müziği Korosu'nda kuruluştan bu güne kadar görev almıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Antalya Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu Mensubu olan Ünlü Halen Antalya SMMM Odasında Disiplin Kurulu Başkanlığı Görevini sürdürmektedir.

Ünlü son Söz Olarak; "Birlikte Yönetim, Birlikte Çözüm" İçin Antalya SMMM Odası Başkanlığına Adayım dedi.

Sayın Melahat Ünlü'ye  görüşlerini bizlerle paylaştığı için teşekkür eder, 04 Aralıkta yapılacak olan ön seçimde başarılar dileriz.

Söyleşimizin Detayı İKTİSADİ TV de 
---------------------------------------------
Antalya SMMM Odası Disiplin Kurulu Başkanı Melahat Ünlü;
 Oda Başkanlığı Yarışında 
"Birlikte Yönetim, Birlikte Çözüm" Dedi.
 
BÖLÜM l


Antalya SMMM Odası Disiplin Kurulu Başkanı Melahat Ünlü;
 Oda Başkanlığı Yarışında 
"Birlikte Yönetim, Birlikte Çözüm" Dedi.
BÖLÜM ll

5- Divan Başkanı Numan Sağ Genel Kurulu Yönetti. Genel Kurulun Tamamını ve Konuşmacıların Taamamını Bu Bölümde İzleyebilirsiniz..
Köşemde, 10.07. 2020 tarihinde “Gri liste tehlikesi” başlıklı yazımı okumuştunuz. Bu uyarımın üzerinden 1.5 yıl geçmeden Türkiye Mali . . . .
Zaman zaman kamu kurumlarının özellikle belediyelerin kendilerine yakın gördükleri bazı dernek ve vakıflara nakit para aktarımında . . . .
7326 sayılı Kanun ile Vergi Usul Kanunu’nun geçici 31’inci maddesine yeni bir düzenleme eklenmiştir.Buna göre, tam mükellefiyete tabi ve . .
El birliği mülkiyet halinde, mülkiyet hakkına sahip ortakların her birinin doğrudan doğruya mülkiyeti kullanma hakları yoktur. . . . .
Tak tak tak! Kapı şiddetle çalınıyor. Hayırdır, sabah sabah kim o derken bir bakıyorum . . . .
Girişim sermayesi yatırım fonları, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun (Kanun) 54’üncü . . .
Bilindiği üzere bağımsız denetim; finansal tablo ve diğer finansal bilgilerin, finansal raporlama
YILDIZ Holding, 2018’in ilk aylarında bankalarla 6.5 milyar dolarlık kredi yeniden . . . .
Çağımızın meşhurları olan internet ünlüleri, bir başka deyişle fenomenleri internetten elde ettikleri şöhretlerini gelire dönüştürebiliyorlar.
Başlık bana ait ama kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun tam da bunu söylüyor. Kanun özetle, borçlarını . . . .
Uzun zamandır yeni kuruluş faaliyet izinleri durdurulan döviz büfelerinin kuruluş ve faaliyet . . .
Farkında mısınız bilmiyorum ama, son zamanlarda devamlı eleştiren ve/veya eleştirecek . . .
Pandemi süreci hem dünyada hem de Türkiye'de e-ticaretin müthiş şahlanışına neden oldu. . ..
3600 ek gösterge seçim sürecinin yaklaşması ile birlikte yeniden hükümet tarafından gündeme getirilmeye başladı. . . . .
Kendi isteğiyle işten ayrılan kişi tazminat talebinde bulunmamışsa, daha sonra talep edebilir mi? Aradan 10 sene geçmiş durumda.
Güncel Değişikliklerden sıcağı sıcağına haberdar olmak için ; Telefon numaranız veya E-mailiniz adresinizde herhangi bir değişiklik var ise;
Yeni vergi düzenlemesine göre; yıllık cirosu 240 bin liranın altında olan 835 bin esnaf vergiden muaf tutulacak.