Şirket Yetkililerinin Dikkatine !
26 Ağustos 2022 Cuma
Nazım Anıl - YMM
İhracat Destekleri Hakkında Karar Kapsamında Desteklenecek Giderler
Şirket Yetkililerinin Dikkatine !

İhracat Destekleri Hakkında Karar Kapsamında Desteklenecek Giderler 

Nazım Anıl - YMM 
Anıl Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Sirküler Tarihi : 24.08.2022 

Sirküler No : 2022 / 113 

Konu :İhracat Destekleri Hakkında Karar Kapsamında Desteklenecek Giderler 

İhracatımızın sürdürülebilir artışının sağlanması için gerekli faaliyetlere ilişkin giderlerin, Destekleme Fiyat ve İstikrar Fonu’ndan karşılanmasını düzenlemek amacıyla 5973 Sayılı İhracat Destekleri Hakkında Karar yayımlanmıştır. 

Bu karar ile şirketlere yönelik pazara giriş, yurt dışı marka tescil, yurt dışı ve yurt içi fuara katılma ve tanıtım desteklerine ek olarak ilk defa pazara giriş proje hazırlama ve çok kanallı zincir mağaza destekleri düzenlenmiştir. E-ticaret sitelerine yönelik destek ise kaldırılmıştır. İhracat desteklerinin son haline ilişkin tablo aşağıdaki gibidir. 

REKLAM ALANI
6- 30. Adalet ve Demokrasi Haftasında Uğur Mumcu Sesleniyor Konusunda Barış Terkoğlu Konuklardan Gelen Soruları Yanıtladıktan Sonra Söyleşi Sona Erdi.
REKLAM ALANI
Diksiyon, İletişim Teknikleri, Kürsüden Dinleyiciye Hitap, Kendimizi Nasıl Tanıtırız, Sesin Kullanımı ve Diyafram Nefes Tekniği, Farkındalık Çalışmalı Konulu Eğitim Seminerine Davetlisiniz.
Üsküdar Şubemizin düzenlediği İstanbul Kent Gezileri programının ikincisi olan İstanbul’un yeraltı hazineleri ve Ayasofya turumuzu 4 Şubat 2023 cumartesi günü gerçekleştireceğiz.
30. Adalet ve Demokrasi Haftasında Uğur Mumcu Sesleniyor Konusunda Barış Terkoğlu 'nu Ağırlıyor