Şirket Yetkililerinin Dikkatine !
26 Ağustos 2022 Cuma
Nazım Anıl - YMM
İhracat Destekleri Hakkında Karar Kapsamında Desteklenecek Giderler
Şirket Yetkililerinin Dikkatine !

İhracat Destekleri Hakkında Karar Kapsamında Desteklenecek Giderler 

Nazım Anıl - YMM 
Anıl Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Sirküler Tarihi : 24.08.2022 

Sirküler No : 2022 / 113 

Konu :İhracat Destekleri Hakkında Karar Kapsamında Desteklenecek Giderler 

İhracatımızın sürdürülebilir artışının sağlanması için gerekli faaliyetlere ilişkin giderlerin, Destekleme Fiyat ve İstikrar Fonu’ndan karşılanmasını düzenlemek amacıyla 5973 Sayılı İhracat Destekleri Hakkında Karar yayımlanmıştır. 

Bu karar ile şirketlere yönelik pazara giriş, yurt dışı marka tescil, yurt dışı ve yurt içi fuara katılma ve tanıtım desteklerine ek olarak ilk defa pazara giriş proje hazırlama ve çok kanallı zincir mağaza destekleri düzenlenmiştir. E-ticaret sitelerine yönelik destek ise kaldırılmıştır. İhracat desteklerinin son haline ilişkin tablo aşağıdaki gibidir. 

1- TÜRMOB Genel Kurulu Yaklaşırken, "Meslek mi Kişiye İtibar Kazandırır, Kişi mi Mesleğe İtibar Kazandırır, Türkiye Ekonomisi Nereye Gidiyor, " Konulu Söyleşimizde . . . .
REKLAM ALANI
Uzaktan Eğitim İle Gerçekleşecek KGK Temel Eğitimlerimiz İçin Kayıtlar Başladı.
30 Ağustos 2022 Salı günü Grubumuzun 7.Kuruluş Yıldönümü ve 30 Ağustos Büyük Taarruz Zaferinin Yıldönümü nedeniyle . . . .
18 Eylül 2022 Pazar Günü Saat 14.00 de Konferans Düzenleyeceklerini Duyurdular. Etkinliğe Kadın Erkek Herkesi Davet Ettiler.
Finansal Piyasalarda Teknik & Temel Analiz Eğitimi