ODALAR  
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası

Covid-19 pandemisi nedeniyle faaliyetleri durdurulan işletmeler için mücbir sebep hali kabul edildiğini ve mücbir sebep kapsamında . . .
Bugüne kadar kentin geleceği, kent halkının mutlu ve sağlıklı bir şekilde yaşayabilmesi, kentimizin doğa harikası . . . .
MHP Konya Milletvekili Esin Kara ve MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını ...
BSMMMO tarafından, mesleğe yeni adım atan meslek mensuplarına yönelik, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde ruhsat töreni düzenlendi.
Gayrimenkul Kiralamalarında %10 Olarak Uygulanan Stopaj Oranının Uygulama Süresi 31.05.2021 Tarihine Kadar Uzatılmıştır.
Bazı Hizmet Sektörlerinde İndirimli Olarak Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları'nın Uygulama Süresi 31.05.2021 Tarihine Kadar Uzatılmıştır.
7256 sayılı yapılandırma kanunu ile ilgili bilgi veren Bursa Vergi Dairesi Başkanı . . . .
Tüm insanların temel hak ve özgürlüklerinin güvence altına alınmasını öngören, doğuştan hür ve eşit doğduğu gerçeği üzerine inşa edilen. . .
Alanya SMMM Odası Başkanı Kerim GÖKÇE ve Manavgat SMMM Oda Başkan Yardımcısı Sabri KESKİN, Antalya Vergi Dairesi Başkanı İlhan KARAYILAN’ı makamında ziyaret ettiler.
Defter tutma ve tasdikleri konusunda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Maliye Bakanlığınca . . . .
Muhtasar & SGK(Ahpb) Birleşmesi ve E – Uygulamalar Konulu Seminerimize Davetlisiniz.
Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner ‘ le Söyleşimize Davetlisiniz
1 Nisan 2014 kurumlar Vergisi Semineri
Elektronik Fatura ve Elektronik ortamda Tutulacak Defterler
İLETİŞİM BİLGİSİ
SMMMO
Kurtuluş Cad. No:114 34375 Kurtuluş- Şişli / İstanbul
SMMMO
Telefon : (212) 315 84 00
Faks : (212) 343 47 80
ismmmo@ismmmo.org.tr
http://www.istanbulsmmmodasi.org.tr/