"Mehtap Hanıma ve Yurtcan Beye Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz."
27 Eylül 2020 Pazar
Müzik eşliğinde Güneşli Park AVM Düğün salonuna sosyal Mesafeyi koruyarak konfediler eşliğinde Mehtap Hanım ve Yurtcan Bey . . .
"Mehtap Hanıma ve Yurtcan Beye Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz."
İktisadi Dayanışma Haber Ajansı Olarak;

"Mehtap Hanıma ve Yurtcan Beye Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz."

27 Eylül 2020 Cumartesi günü saat 19:30 da Müzik eşliğinde Güneşli Park AVM Düğün salonuna sosyal Mesafeyi koruyarak konfediler eşliğinde Mehtap  Hanım ve Yurtcan Bey Esenler Belediyesi Nikah  Memuru ve şahitler den Dr. Masum Türker nikah töreni için yerlerini aldıktan sonra, Nikahları Kıyılan Mehtap Hanımın ve Yurtcan Beyin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Konuklar; Terasta sosyal mesafe düzenine göre özel olarak hazırlanan misafirler için ayrılan masalarda yerlerini aldılar.

Yeni evli çiftleri, eşleri, dostları, arkadaşları ve meslektaşları yalnız bırakmadılar, 
Nikah Şahitliğini Eski Devlet Bakanı ve TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi YMM Dr. Masum Türker yaparken, 
 • İstanbul SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve BMMG Başkanı SMMM Turgay Kanarya,
 • İstanbul SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi SMMM Halim Bursalı, 
 • İstanbul SMMM Odası Haksız Rekabet Kurulu Üyesi SMMM Nilgün Saraçer
 • MMMB Derneği  Fatih Şubeşi Başkanı SMMM Mehmet Altınordu ve Değerli Eşi,
 • MMMB Derneği Fatih Şubesi Başkan Yardımcısı SMMM Alparslan Şahin ve Değerli Eşi,
 • MMMB Derneği  Fatih Şubesi Saymanı  SMMM Zafer İpek,
 • SMMM Yüksel Şahan,
 • SMMM Nezahat Sak, 
 • SMMM Fatma Ayar
 • SMMM Handan Demir Özcan, 
 • SMMM M. Cengiz Ataç,
 • SMMM Özgü Ütücü Yurtseven,
 • SMMM Mustafa Taşpulat, ve 
 • Bir çok meslek mensuplarının yanı sıra eş, dost, akraba ve arkadaşları bu mutlu günlerinde Mehtap Hanımı ve Yurtcan beyi yalnız bırakmadılar.
Bizde iktisadi Dayanışma olarak, bu mutlu günlerinde Mehtap Hanım ve Yurtcan  Beyi yalnız bırakmayarak yanlarında olduk. 

Cep telefonumuzla çekmiş olduğumuz bazı kareleri sizlere paylaşarak mutluluklarına ortak olalım dedik.. Bizlerde yeni evli çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.


Açılış Konuşmaları; Emre Kartaloğlu (TÜRMOB Genel Bşk.)ve Fettah Açan (Sürgem Bşk.) Moderatör; Prof. Dr. Cemal Yükselen - (TÜRMOB Y.K.Üyesi) - Konuşmacılar; Prof. Dr. Cemal İbiş; (Işık Üniversitesi Rektörü), Alta Prinsloo; (IFAC),Hilde Blomme (Accountancy Aurope) ve Dr. Masum Türker ; TÜRMOB Y.K.Üyesi
Beklediğimiz, istediğimiz vergi affı geliyor. Yakın zamanda yasallaşıp uygulamaya geçilecek. Peki, nasıl olacak? Nasıl bir af gelecek?
Bilindiği üzere SGK ve vergi borçlarının yapılandırılması ve diğer bazı kanunlarda değişiklik yapılması amacı ile
Geçtiğimiz hafta Cuma günü Meclise mali mevzuat ve uygulamalarını yakından ilgilendiren bir Torba Kanun Teklifi sunuldu.
Bu düzenlemelerin reform niteliğimi yoksa deform niteliğimi daha hakim? Oysa kriz dönemlerinde vergi enstrümanı iyi kullanılırsa
Başta ben olmak üzere birçok kişi ve kurum tarafından dillendirilen, ekonominin önünü açmak için adeta zorunluluk hale gelen vergi affı . . .
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
İl Müdürlüğümüzce, “Tüketici Hakem Heyetleri Bilirkişilik Yönetmeliği” hükümleri gereğince, Ankara ilinde oturan veya mesleki . . . .
Kamusal Bir Görev Anlayışı ile Ülkemize Değer Katan Meslektaşlarımızın Ücretlerinin Tahsilatı Kamusal Güvence Altında Olmalıdır....
Hızla gelişmekte ve büyümekte olan Akdeniz Üniversitesi’nin giderek . . .
Bedelli askerliği kalıcı hale getiren yasa ile lise ve dengi okullardaki öğrenciler için 29 olan tecil yaş sınırı, 22’ye düşürüldü. . . . .
Değerli okurlar; malumunuz vergi, SGK primleri gibi kamu alacaklarının yapılandırılması (veya kamuoyunda anlaşıldığı şekliyle vergi affı)
Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından yayımlanan “Vergi Usul Kanunu 520 Sıra Numaralı” tebliğde ifade edildiği
İçişleri Bakanlığı'nca 81 ilin valiliğine gönderilen ek genelgeyle yarından itibaren yedi gün boyunca her gün ayrı konuda olmak üzere,
"Gerek meslektaşlarımızı, gerekse Mesleki tüm örgütlerimizi yapılması istenen değişiklikleri değerlendirip, . . . .
Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin günlük istatistiklerini takip etmeye alışmıştık. Son günlerde takip ettiğimiz . . .
4 Eylül 2020 tarihinde yayımlanan IMF çalışma raporu, küresel firmaları ve ulusal kurumlar vergisini uyuşmazlıklar bakımından inceledi.
Teklif ile; Koronavirüs (Covid-19) kaynaklı zorlayıcı sebep gerekçesiyle yapılan kısa çalışma ve kısa çalışmanın sona ermesini . . . .