Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Keşan Şubesi 08 Eylül 2021 Çarşamba Günü Ahmet OĞUZ Başkanlığında Seçimli Genel Kurullarını Yaptı.
09 Eylül 2021 Perşembe
Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Keşan Şubesi 08 Eylül 2021 Çarşamba Günü Ahmet OĞUZ Başkanlığında Seçimli Genel Kurullarını Yaptı.
Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Keşan Şubesi 08 Eylül 2021 Çarşamba Günü Ahmet OĞUZ Başkanlığında Seçimli Genel Kurullarını Yaptı.

Divan Başkanlığına Cüneyt Keskin' in Seçilmesinden Sonra, Yapılan Saygı Duruşunun Ardından Hep Birlikte İstiklal Marşımızın Okunmasından Sonra Başkan Üzeyir Eralp Batman'ın Açılış Konuşmasıyla Genel Kurul Başladı.

Yeni Başkan Ahmet OĞUZ Başkanlığında ;

Yönetim, Denetim ve Onur Kurulu Listesi Aşağıdaki Şekilde Oluştu.

Yönetim  Kurulu Üyeleri
1- Ahmet Oğuz,
2- Barış Sarıkece,
3- Anıl Küçükkara,
4- Tanju Demirkol,
5- Bilgen Şilit,
6- Onur Durmaz,
7- Ahmet Zeki Özkan

Denetleme Kurulu Üyeleri
1- Halük Kaba,
2- Egemen Lofçalı,
3- Abdülkadir Girgin

Onur Kurulu Üyeleri
1- Osman Kenan Baydar
2- Savaş Pekdemir
3- İ.Erkan Yıldırıcı

GENEL KURULUN TAMAMINI 7 BÖLÜM HALİNDE İKTİSADİ TV' den İZLEYEBİLİRSİNİZ.. 

1- Divan Başkanlığına Cüneyt Keskin' in Seçilmesinden Sonra, Yapılan Saygı Duruşunun Ardından Hep Birlikte İstiklal Marşımızın Okunmasından Sonra Başkan Üzeyir Eralp Batman'ın Açılış Konuşmasıyla Genel Kurul Başladı.
 
******
 2- Divan Başkanı Cüneyt Keskin Konuşmalarını Yapması İçin Edirne SMMM Odası Başkanı Enver Çevik'i Kürsüye Davet Etti.
****** 
 3- Edirne SMMM Odası Başkanı Enver Çevik Bu Bölümde Oda Çalışmalarından Bahsederken, Üyelere Serzenişte Bulundu.
****** 
 4- Divan Başkanı Cüneyt Keskin Konuşmalarını Yapması İçin Keşan Ticaret Borsasını Temsilen Murat Orhun'u, Ardından MMMBD Genel Merkezi Temsilen Hasan Türkekul'u Kürsüye Davet Etti.
***** 
5- Divan Başkanı Cüneyt Keskin Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Hesap Raporunu Okuması İçin Sözü Egemen Lofçalı' ya Verdi. Ardından ESMMM Odası Bşk. Yrd. Haluk Kaba'ya Söz Verdi.
***** 
 6- Tahmini Bütçenin Onaylanmasından Sonra , Yönetim ve Denetim Kurulu İbra Edildi. Daha Sonra Adayların Tanıtımına Geçildi. Yeni Başkan Seçilen Ahmet Oğuz Teşekkür Konuşması İçin Kürsüye Davet Edildi.
****** 
7- Divan Başkanı Cüneyt Keskin Konuşmalarını Yapması İçin Edirne SMMM Odası Başkanı Enver Çevik'e Tekrar Söz Verdikten Sonra, Uzunköprü Şube Başkanı Gülnar Özer'e Konuşmalarını Yapması İçin Kürsüye Davet Etti. (SON)
3- Divan Başkanı Orhan Üstekidağ Konuşmalarını Yapması İçin MMMB Derneği Genel Başkanı Mahmut Şahin'i Kürsüye Davet Etti.
Aynı Zamanda İktisadi Dayanışma Yazı Ailemiz Yazarlarından Olan Değerli Arkadaşım Emir Es'in Vefatını Üzülerek Öğrenmiş Bulunuyoruz.
İngiliz haber ajansı Reuters, Rusya'nın Suriye'de muhaliflerin elindeki son bölge olan kuzeybatı bölgelerine hava saldırılarını artırdığını,. . .
Merkez Bankası'nın faiz indirim kararıyla yükselişe geçen dolar/TL, yeni haftaya 8,89'luk yeni zirveyle başladı. Karar sonrası yabancı çıkışı . . .
İnternette “Emeklilik statüsünün belirlenmesinde son 7 yılın önemi? ve “Emeklilikte son yedi yıl hesabı nasıl yapılır? başlıklı yazılarınızı . . .
Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından 2 Eylül 2021 gün ve Sıra No: 531 ile “Akaryakıt ve LPG piyasasının yanı sıra . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Oğlum 1.5 yıl işsizdi. GSS borcu birikti. Şimdi işe girdi borcu yapılandıracağız. İnternet üzerinden SGK'ya başvurduğumuzda, 2.307 TL . . . .
Köşemde, 11 Ocak 2021 tarihinde “Akarkayıt dağıtım şirketi mi, sahte fatura üretim merkezi mi?” ve 18 Ocak 2021 tarihinde de “Akaryakıta . . .
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
İşçi-İşveren anlaşmazlıklarında ihbar tazminatı da önemli bir anlaşmazlık konusudur. 4857 sayılı İş Kanunu’nun 17. maddesi, . . .
Değerli Yüksek Ticaretli ve Marmara’lı okuldaşlarım. Bildiğiniz gibi Yük. Tic. ve M.Ü.İ.İ.B.F. Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi’nin 43. Genel . . .
09.06.2021 tarihi itibarıyla ilk derece (Vergi Mahkemeleri) yargı mercileri nezdinde dava açılmış ya da dava açma süresi henüz geçmemiş . . .
Akaryakıt ve LPG piyasasında rekabet eşitliği sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile etkin bir şekilde mücadele edilmesi amacıyla 7318 Sayılı . .
Geçtiğimiz Ağustos ayında bir bölgemizde sel felaketleri yaşarken bir bölgemizde çok sayıda yangınla karşılaştık. Felaketlerde elbette . . . .
Hazine, haksız vergi alır mı? Alır. Bu sonuç çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkabilir. Örneğin mükellef ihtirazi kayıtla beyanname verip, . . .
20. Anadolu Odaları Eğitim Semineri 03-06 Ekim 2021 Tarihinde Titanic Delüxe Golf Belek' te Yapılacaktır.
Yapılandırma Müracaat Süreleri İçin Son Tarih 30 Eylül 2021
Doğum tarihim 14 Aralık 1970. İlk kez 1 Aralık 1992'de sigortalı olarak işe başladım. Şu an çalışıyorum, 9450 prim günüm var.. . . .