Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Bakırköy Şubesi;
15 Eylül 2021 Çarşamba
Öncü Mali Müşavirler Bakırköy Şubesi Temsilciliği ile Geleneksel Eğitimli Kahvaltıyı Bakırköy Dilek Pastanesinde Yaptı.
Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Bakırköy Şubesi;
Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Bakırköy Şubesi; 

Öncü Mali Müşavirler Bakırköy Şubesi Temsilciliği ile Geleneksel Eğitimli Kahvaltıyı Bakırköy Dilek Pastanesinde Yaptı.

Kahvaltıda, Şube Başkanı Hamit Gören Açılış Konuşmasını Yaptı ve konukları saygı ile selamladı. Öncü Mali Müşavirler Grubu mensubu SMMM Kenan Mülayim kısa bir konuşma yaparak geleneksel kahvaltımız hoş geldiniz. İstanbul da yedi ilçede örgütlenerek büyümeye devam ediyoruz.Haftaya bugün genel kurulumuz var. Hamit Gören arkadaşımız şube başkanlığına tekrar aday olup, desteklerinizi bekliyoruz dedi.

Öncü Mali Müşavirler Grubu Başkanı Serdar Özkan, Biz bir araya geldiğimizde mesleki sorunlarımızı konuşuyoruz. Salgın konusunda önce hepimize sağlıklar diliyoruz. Biz meslek mensuplarının yedeği yok. Bu nedenle sağlığımız dikkat etmeliyiz. 24 saat çalışsak işimiz bitmiyor. Gelecek günlerin daha iyi olacağına inanıyor sizleri saygı ile selamlıyorum. dedi 


Ardından Baduder Başkanı Recep Önem amacınıza ulaşmak istiyorsanız parçalanmayın, tüm muhalif gruplar bir araya gelirseniz o zaman amacınıza ulaşabilirsiniz dedi. 

MMMBD Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Muzaffer Vardar, konuklara hoşgeldiniz diyerek saygı ile selamladı.


MMMBD geçmiş dönem şube başkanı İrfan Demirci neden burada oldukları ve neler yapmaları gerekliliği hakkında konuşma yaptı. Nedense yıllarca o koltuğa oturanlar, kalmayı bilmiyorlar. Allah sabır versin. Aynı koltukta üç dönemden fazla kalındığı an, heyecanda kalmıyor dedi.

Şişli Belediye başkanı Muammer Keskin yoğun olması nedeniyle etkinliğe katılamadığı için, özürlerini sunarak bir video görüntüsüyle etkinliğe mesaj gönderdi. Bir daha ki etkinliklerde birlikte olacağız sözünü verirken, kendisini temsilen Şişli Belediye başkan yardımcısı Ömer Lütfü Özen katıldı. Kısa bir konuşma yaptı. Meslek mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.


Daha sonra sözü Erler Denetim Ortağı Dr. A.Engin Ergüden'e verdi.

Ergüden "Finasman Gider Kısıtlaması" Konusunda detaylı sunum yaptıktan sonra, Kahvaltılı Eğitim toplantısına katılan meslek mensupları İktisadi Dayanışma Objektifine topluca resim vererek bir daha ki etkinliklerde görüşmek üzere ayrıldılar.

"Finasman Gider Kısıtlamasına ulaşmak için >>>> tıklayınız "MMMBD BAKIRKÖY ŞB. SUNUM.ppt

Resimlerin Tamamına Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz.
7- Divan Başkanı Orhan Üstekidağ Genel Bir Bilgilendirme Yaptıktan Sonra Genel Kurulu Selamlayarak Kapattı.
Aynı Zamanda İktisadi Dayanışma Yazı Ailemiz Yazarlarından Olan Değerli Arkadaşım Emir Es'in Vefatını Üzülerek Öğrenmiş Bulunuyoruz.
İngiliz haber ajansı Reuters, Rusya'nın Suriye'de muhaliflerin elindeki son bölge olan kuzeybatı bölgelerine hava saldırılarını artırdığını,. . .
Merkez Bankası'nın faiz indirim kararıyla yükselişe geçen dolar/TL, yeni haftaya 8,89'luk yeni zirveyle başladı. Karar sonrası yabancı çıkışı . . .
İnternette “Emeklilik statüsünün belirlenmesinde son 7 yılın önemi? ve “Emeklilikte son yedi yıl hesabı nasıl yapılır? başlıklı yazılarınızı . . .
Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından 2 Eylül 2021 gün ve Sıra No: 531 ile “Akaryakıt ve LPG piyasasının yanı sıra . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Oğlum 1.5 yıl işsizdi. GSS borcu birikti. Şimdi işe girdi borcu yapılandıracağız. İnternet üzerinden SGK'ya başvurduğumuzda, 2.307 TL . . . .
Köşemde, 11 Ocak 2021 tarihinde “Akarkayıt dağıtım şirketi mi, sahte fatura üretim merkezi mi?” ve 18 Ocak 2021 tarihinde de “Akaryakıta . . .
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
İşçi-İşveren anlaşmazlıklarında ihbar tazminatı da önemli bir anlaşmazlık konusudur. 4857 sayılı İş Kanunu’nun 17. maddesi, . . .
Değerli Yüksek Ticaretli ve Marmara’lı okuldaşlarım. Bildiğiniz gibi Yük. Tic. ve M.Ü.İ.İ.B.F. Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi’nin 43. Genel . . .
09.06.2021 tarihi itibarıyla ilk derece (Vergi Mahkemeleri) yargı mercileri nezdinde dava açılmış ya da dava açma süresi henüz geçmemiş . . .
Akaryakıt ve LPG piyasasında rekabet eşitliği sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile etkin bir şekilde mücadele edilmesi amacıyla 7318 Sayılı . .
Geçtiğimiz Ağustos ayında bir bölgemizde sel felaketleri yaşarken bir bölgemizde çok sayıda yangınla karşılaştık. Felaketlerde elbette . . . .
Hazine, haksız vergi alır mı? Alır. Bu sonuç çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkabilir. Örneğin mükellef ihtirazi kayıtla beyanname verip, . . .
20. Anadolu Odaları Eğitim Semineri 03-06 Ekim 2021 Tarihinde Titanic Delüxe Golf Belek' te Yapılacaktır.
Yapılandırma Müracaat Süreleri İçin Son Tarih 30 Eylül 2021
Doğum tarihim 14 Aralık 1970. İlk kez 1 Aralık 1992'de sigortalı olarak işe başladım. Şu an çalışıyorum, 9450 prim günüm var.. . . .