MMMBD Şube Başkanları 29.8.2023 Salı Günü Saat 10.30’da Ataköy Garden Cafe&Restaurant'ta ;
29 Ağustos 2023 Salı
Genel Başkan Ercan Ceylan ve Genel Sekreter Suat Özgür Başkanlığında Bir Araya Geldiler
MMMBD Şube Başkanları 29.8.2023 Salı Günü Saat 10.30’da Ataköy Garden Cafe&Restaurant
MMMBD Şube Başkanları 29.8.2023 Salı Günü Saat 10.30’da Ataköy Garden Cafe&Restaurant'ta ; 

Genel Başkan Ercan Ceylan ve Genel Sekreter Suat Özgür Başkanlığında Bir Araya Geldiler 

MMMBD Genel Merkez Genel Başkan Yardımcısı Nuran Uzun Turan, Genel Merkez Genel Başkan Yardımcısı Selvi Yeşilyurt, Genel Merkez Genel Sayman'ı Saliha Yıldız, Genel Merkez Genel Başkan Vekili Gülnur Kodaş Yönetiminde;

Birlikte hasret gidermek ve yeni dönem çalışma planları ile ilgili bilgi alış verişinde bulunmak üzere kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler.
Genel Başkan Ercan Ceylan Şube başkanlarını ve katılımcı meslek mensubu arkadaşlarını saygı ile selamladıktan sonra, teşekkür etti. Yeni dönem çalışma planları ile ilgili açıklamalarda bulunması için sözü Genel Sekreter Suat Özgür'e verdi.
Özgür, Meslek mensuplarına ve şube başkanlarına ayrı ayrı teşekkür ettikten sonra Yeni dönem çalışma planları ile ilgili detaylı bilgi verdi. 29 Ekim Cumhuriyet bayramı ile ile ilgili olarak, İstanbul SMMM odamızla belki bir ortak çalışmaya girebiliriz müjdesini verdi. Ardından 2023 Futbol Turnuvasının ne zaman ve nerede yapılması hakkında ;
Ankara Şube Başkanı Tekin Genç'in fikrini aldı. Ayrıca inceleme geçirmiş bir şube olarak genel bilgi verdikten sonra;
Bayrampaşa Şube Başkanı Gürkan Fakir'in,
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hayrettin Özbakır'ın duygu ve düşüncelerini aldıktan sonra sözü
 • Küçükçekmece Şubesi Başkan Yardımcısı Bülent Özden'in,
 • Zeytinburnu Şube Başkanı Osman Gelir' in,
 • Kartal Şube Başkanı Senem Saya Eryenilmez'in,
 • Maltepe Şube Başkanı Cem Özkan'ın,
 • Üsküdar Şube Başkanı Ali Önder Biter'in,
 • Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Arda Bozkurt'un,
 • Kadıköy Şube Başkanı Aynur Koçulu' nun,
 • Bakırköy Şubesi Başkan Yardımcısı Rıza Başak'ın,
 • Beyoğlu Şube Başkanı Zekiye Ağca'nın,
 • Pendik Şube Başkanı Bahri Köseoğlu'nun,
 • Şişli Şube Başkanı Alim Kesik ve Başkan Yardımcısı Serdar Aytül'ün,
 • Pendik Bölgesinden Erkan Demir'in,
 • Fatih Şube Başkanı Mehmet Altınordu'nun,
 • Büyükçekmece Şubesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Alban'ın
Duygu ve düşüncelerini aldıktan sonra İktisadi Dayanışma Kameralarına Aile Resmi Verdiler.

Daha sonra


Fatih Şube Başkanı Mehmet Altınordu,  Başkan Yardımcısı Alpaslan Şahin, Yüksel Şahan,  Zafer İpek'in doğum günü olması nedeniyle sürpriz yaparak ışıklar altında doğum günü pastasını kestiler. Bizde İktisadi Dayanışma ailesi olarak Zafer İpek arkadaşımızın doğum gününü kutlar, her şeyin gönlünce olmasını dileriz.

RESİMLERİN TAMAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ
REKLAM ALANI
1- Erol Demirel, TÜRMOB ve Gelir İdaresi Başkanlığı'nın birlikte düzenlediği Dijital Dönüşüm Sürecinde Mesleğin Sorunlarının ve Geleceğinin Değerlendirilmesi Çalıştayı'nda Mali Müşavirlerin sorunlarını ve taleplerini dile getirdi.
REKLAM ALANI
Dünyamızı yok etmeye çalışan, Neslimizi yok etmeye çalışan,Sevdiklerimizi ve can dostlarımıza yok etmeye çalışan, Çevremizi bizlerden . . .
“Vergiler, gerek ekonomi ve ticaret içindeki yeri, gerekse hemen her insanı ilgilendirmesi sebebiyle geniş, önemli ve değişken bir alandır. . . .
(2024- 2023 - 2022 - 2021 - 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Avrupa Birliği Fonu’ndan sağlanan kaynakla kadın istihdam eden işverenlere İŞKUR tarafından üç ay süreyle aylık 25 bin TL ücret, vergi . . . .
Döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalar sebebiyle, 2018 yılında getirilen ve sık sık değişikliğe gidilen bir düzenlemeyle, mal ve hizmet . . . . .
Maliye Bakanlığı Hazine Müsteşarlığı’nın da dâhil edilmesi ile birlikte yapılan değişikliklerle önceki teşkilat yapısı ile karşılaştırılamayacak. . . .
Önceki yazımda, önümüzdeki günlerde Meclis’e sunulması beklenen 9. Yargı Paketi ile İdari Yargılama Usulünde gerçekleştirilmesi . . . .
Ekonomiye katkıda bulunmayan muafiyet ve istisnalara son veren, gayrimenkullerin . . . .
Kamu kaynaklarının verimli kullanılması ve israf edilmemesine ilişkin olarak tasarruf tedbirleri paketi ile bazı hususlar açıklanmış ve . . . .
Talep Edenler ; Ertuğrul Davutoğlu, Beyazıthan Güngelen, Mehmet Doğan ve Erhan Yaşar
Yerel seçim sonrasında beklenen tasarruf paketi peyder pey yürürlüğe alınıyor. Yine bu aylarda beklediğimiz vergi paketinde artık son . . . . . .
5378 sayılı Engelliler Hakkında Kanun’a göre; “fiziksel, zihinsel, ruhsal ve duyusal yetilerinde çeşitli düzeyde kayıplarından dolayı topluma . . . .
Hazine ve Maliye Bakanlığınca yürütülen kayıt dışı ekonomi ile mücadele çalışmaları kapsamında vatandaşlarımızın ihbar ve . . . . .
TÜRMOB “Hizmet Akdi ile Çalışanlar Bülteni” 2. Sayısı Meslekte Etik.
5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’na göre SSK statüsünde sigortalı çalıştıran işverenlerin, bir ay içinde .. . . . .
Anayasamız­da, vatandaşlar için iki ödev tanımlanmış­tır. İlki askerlik o da sadece erkeklere, diğeri siyasal haklar ve ödevler bölümünde yer. . . .
Yargı sistemine "seri muhakeme" usulünü dahil eden, Cumhuriyet savcılarının takdir yetkilerini arttırarak "ön ödeme, uzlaşma ve kamu . . . .
Trafik kazaları sonrasında doldurulan kaza tutanağı artık e-Devlet üzerinden doldurulabilecek. e-Devlet'te "Kaza Tutanağı Oluşturma" . . . . . .