MMMBD Şişli Şubesi Gezi Düzenleyerek Yaza Merhaba "GEZİ ZAMANI" dedi.
03 Haziran 2024 Pazartesi
MMMB Derneği Şişli Şubesi Meslek Mensupları, Eşleri ve Dostları İle Sarıyer Atatürk Kent Ormanı Doğa Yürüyüşünde Bir Araya Gelerek . . . . . .
MMMBD Şişli Şubesi Gezi Düzenleyerek Yaza Merhaba "GEZİ ZAMANI" dedi.
MMMBD Şişli Şubesi Gezi Düzenleyerek Yaza Merhaba "GEZİ ZAMANI" dedi.

MMMB Derneği Şişli Şubesi Meslek Mensupları, Eşleri ve Dostları İle Sarıyer Atatürk Kent Ormanı Doğa Yürüyüşünde Bir Araya Gelerek Yaza Merhaba "GEZİ ZAMANI" dediler.

Yürüyüş öncesi Şube Başkanı Alim Kesik Geziye katılan meslek mensuplarına hitaben bir konuşa yaparak sözlerine şöyle başladı.

" Derneğimizin bugünkü gezisine katılarak bizleri onurlandıran, heyecanımıza ortak olan Odamız ilçe Temsilcilerimize ve temsilci yardımcısı arkadaşlarımıza, Odamızın Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanına, gezinin düzenlenmesi için yoğun bir emek harcayan komite başkanımıza ve bütün etkinliklerimizde bizlerle birlikte olan, meslek camiamızla bizleri buluşturan İktisadî Haber Ajansı sahibi Nusret Sümer'e, siz değerli üye ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz." diyerek başka etkinliklerde bir araya gelmek üzere diyerek sözlerini noktaladı.

RESİMLERİN TAMAMINA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYINIZ


REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
Mali Müşavirlik Mesleğinin Yasal Statüye Kavuşmasının 35. Yılı Kutlu Olsun
13 Haziran 1989 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisinde kabul edilen 3568 sayılı Meslek yasamızın 35. Yılındayız.
Meslektaşları ile Nefes Kahvaltı Etkinliğinde bir araya geldi. Kahvaltıya yoğun ilgi dikkat çekti.
İhracatçıların, yurda getirdikleri yurt dışı kaynaklı dövizlerinin en az yüzde 40’ının TCMB’ye satma mecburiyeti yüzde 30’a dü­şürüldü... . . . . .
" Meslek Yasamızın 35. Yılını Kutluyor ve Tüm Meslektaşlarımızı Bekliyoruz."
(2024- 2023 - 2022 - 2021 - 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Limited şirketlerde ortak sıfatı aslen veya devren olmak üzere iki şekilde kazanılabiliyor. Kanuni intikal yollarına kısaca değinmek gerekirse; . . .
Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 4 gün önce İstanbul Ekonomi Zirvesi’nin kapanış konuşmasında; kuraklık riskinin arttığını, . . . . .
İstanbul SMMM Odası Kadıköy İlçe Temsilcisi Mehtap Mengi ve Ekibinin Ev Sahipliğinde Göztepe Nakkaş Kebapta; Özel Kahvaltılı Etkinlik Düzenledi.
İşçi ve işverenlerin çalışma mevzuatından kaynaklanan pek çok hak ve yükümlülükleri bulunmaktadır. . . . . .
Bilindiği üzere; anonim şirketlerin sermayelerine ilişkin hükümler Türk Ticaret Kanunu’nun (TTK) 332. maddesinde, limitet şirketlerin . . . . .
Her yıl Eylül veya Ekim yazılarımdan birinde “sermayeyi gözden geçirme gereği” gibi başlıklarla, izleyen yıl vergi planlaması açısından . . . . .
Bu köşede 22 Mayıs günü yayınlanan makalede, gerçek kişi ortaklardan sağlanan faizsiz borçlanmada, ortak tarafından beyan edilmesi . . . . .
Uzlaşma; ikmalen, re’sen ve idarece tarh edilecek/edilen vergiler ve bunlara ilişkin kesilecek/kesilen vergi ziyaı cezaları ile 2024 yılı için . . . .
Gayrimenkul alım/satımının vergilendirilmesi ve yaşanan sorunlar uzun yıllardır tartışılmaktadır. Nihayet, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nca . . . .
Evet, bu hafta veya en geç bayram öncesi TBMM’ye sunulması beklenen yeni Torba Yasa Teklifi’nde, hemen her sektörle ilgili yeni . . . .
Geçen yıl, Türkiye’nin turizm geliri bir önceki yıla göre %17 artarak 54.3 milyar dolara çıktı. Turist sayısı ise, bir önceki yıla göre