MMMB Derneği Yalova Şubesi;
14 Eylül 2021 Salı
Seçimli 19. Olağan Genel Kurullarını Yalova SMMM Odasının Toplantı Salonunda Yaptı.
MMMB Derneği Yalova Şubesi;
MMMB Derneği Yalova Şubesi;  

Seçimli 19. Olağan Genel Kurullarını Yalova SMMM Odasının Toplantı Salonunda Yaptı.


Şube Başkanı Nuran Uzun Turan, Genel Kurulu Selamladıktan Sonra Divan Başkanlığına Ömer Üstün Üyeliklere; Gökmen Tuğay ve Sinan Gür Seçilerek Divanda Yerlerini Aldıktan Sonra Saygı Duruşunun Ardından İstiklal Marşımızı Okudular. Başkan Nuran Uzun Turan Kürsüye Davet Edilerek Yönetim Kurulu Adına Konuşmasını Yaptı.


Divan Başkanı Ömer Üstün, Konuşmalarını Yapması İçin MMMB Derneği Genel Başkanı Mahmut Şahin' i Kürsüye Davet Etti.


Divan Başkanı Ömer Üstün, Konuşmalarını Yapması İçin Yalova SMMM Odası Başkanı Bülent Yağız'ı Kürsüye Davet Etti.


Yönetim ve Denetim Kurulu ayrı Ayrı İbra Edildikten Sonra, Yeni Yönetim Giriş Üyelik Aidatları Belirlendi. Adayların Tanıtımı Yapıldı. Yeni Başkan Gürcan Özel Kürsüye Gelerek Teşekkür Konuşması Yaptı ve Genel Kurul Sona Erdi.

MMMB Derneği Yalova Şubesi  Gürcan Özten Başkanlığında Aşağıdaki Gibi Oluştu.

Yönetim Kurulu Üyeleri

1- Gürcan Özten
2- Özkan Yalçın
3- Kenan Çetinbağ
4- Kenan Karabağ
5- Mehmet Tufan kazıcı
6- İbrahim Akyıl
7- Zinnet Dinçer

Denetim Kurulu Üyeleri

1- Aytekin Aktaş
2- Neşet Saday
3- Akın Bayraktaroğlu

Onur Kurulu Üyeleri

1- Bülent Keğaz
2- Uğur Çakı
3- Arif Efe

Genel Merkez Delegeleri

1- Nuran Uzun Turan 
2- Özkan Yalçın

Genel Kurul sonrası  MMMB Derneği Yalova Şubesi Başkanı Gürcan Özten  ve arkadaşları konukları Yeni Nesil Cihangir Lokantası Akşam Yemeğinde ağırladılar.

Bizlerde İktisadi Dayanışma Yeni Yönetime Başarılar Dileriz..

Resimlerin Tamamına Aşağıdaki linkten Ulaşabilirsiniz.
7- Divan Başkanı Orhan Üstekidağ Genel Bir Bilgilendirme Yaptıktan Sonra Genel Kurulu Selamlayarak Kapattı.
Aynı Zamanda İktisadi Dayanışma Yazı Ailemiz Yazarlarından Olan Değerli Arkadaşım Emir Es'in Vefatını Üzülerek Öğrenmiş Bulunuyoruz.
İngiliz haber ajansı Reuters, Rusya'nın Suriye'de muhaliflerin elindeki son bölge olan kuzeybatı bölgelerine hava saldırılarını artırdığını,. . .
Merkez Bankası'nın faiz indirim kararıyla yükselişe geçen dolar/TL, yeni haftaya 8,89'luk yeni zirveyle başladı. Karar sonrası yabancı çıkışı . . .
İnternette “Emeklilik statüsünün belirlenmesinde son 7 yılın önemi? ve “Emeklilikte son yedi yıl hesabı nasıl yapılır? başlıklı yazılarınızı . . .
Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından 2 Eylül 2021 gün ve Sıra No: 531 ile “Akaryakıt ve LPG piyasasının yanı sıra . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Oğlum 1.5 yıl işsizdi. GSS borcu birikti. Şimdi işe girdi borcu yapılandıracağız. İnternet üzerinden SGK'ya başvurduğumuzda, 2.307 TL . . . .
Köşemde, 11 Ocak 2021 tarihinde “Akarkayıt dağıtım şirketi mi, sahte fatura üretim merkezi mi?” ve 18 Ocak 2021 tarihinde de “Akaryakıta . . .
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
İşçi-İşveren anlaşmazlıklarında ihbar tazminatı da önemli bir anlaşmazlık konusudur. 4857 sayılı İş Kanunu’nun 17. maddesi, . . .
Değerli Yüksek Ticaretli ve Marmara’lı okuldaşlarım. Bildiğiniz gibi Yük. Tic. ve M.Ü.İ.İ.B.F. Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi’nin 43. Genel . . .
09.06.2021 tarihi itibarıyla ilk derece (Vergi Mahkemeleri) yargı mercileri nezdinde dava açılmış ya da dava açma süresi henüz geçmemiş . . .
Akaryakıt ve LPG piyasasında rekabet eşitliği sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile etkin bir şekilde mücadele edilmesi amacıyla 7318 Sayılı . .
Geçtiğimiz Ağustos ayında bir bölgemizde sel felaketleri yaşarken bir bölgemizde çok sayıda yangınla karşılaştık. Felaketlerde elbette . . . .
Hazine, haksız vergi alır mı? Alır. Bu sonuç çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkabilir. Örneğin mükellef ihtirazi kayıtla beyanname verip, . . .
20. Anadolu Odaları Eğitim Semineri 03-06 Ekim 2021 Tarihinde Titanic Delüxe Golf Belek' te Yapılacaktır.
Yapılandırma Müracaat Süreleri İçin Son Tarih 30 Eylül 2021
Doğum tarihim 14 Aralık 1970. İlk kez 1 Aralık 1992'de sigortalı olarak işe başladım. Şu an çalışıyorum, 9450 prim günüm var.. . . .