MMMB Derneği Tekirdağ Şubesi Tekirdağ SMMM Odası Toplantı Salonunda 16. Olağan Seçimli Genel Kurulunu Yaptı.
12 Eylül 2021 Pazar
MMMB Derneği Tekirdağ Şubesi Tekirdağ SMMM Odası Toplantı Salonunda 16. Olağan Seçimli Genel Kurulunu Yaptı.
MMMB Derneği Tekirdağ Şubesi Tekirdağ SMMM Odası Toplantı Salonunda 16. Olağan Seçimli Genel Kurulunu Yaptı.

Divan Başkanlığına Nurcan Gürbüz ve Arkadaşlarının Seçilmesinden Sonra; Meslek Mensuplarına Divan Başkanlığına Kendisini ve arkadaşlarını layık görmelerinden ve Güvenlerinden Dolayı Teşekkür Etti. 


Daha sonra;

Divan Başkanı Gürbüz; Gündem Maddelerini Okuduktan Sonra, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın Okunmasından Sonra Genel Kurulu Başlattı.

Divan Başkanı Nurcan Gürbüz Konuşmalarını Yapması İçin Şube Başkanı Güler İncehasan'ı Kürsüye Davet  Etti.

i. 

Daha sonra Konuklara Hoş Geldiniz Dedikten Sonra Konuşmalarını Yapması İçin MMMBD Genel Genel Başkanı Mahmut Şahin'i Kürsüye Davet Etti. 


MMMBD Genel Genel Başkanı Mahmut Şahin Bilgilendirme Konuşmalarını Tamamlayarak Alkışlar Eşliğinde Genel Kuruldaki Yerini Aldı.

Konukların Konuşmalarını Yapması İçin Tekirdağ SMMM Odası Başkanı Barış Karatekin'i Kürsüye Davet Etti. Ardından Geçmiş Dönem Başkanlarından Nedim Arslan ve Şerafettin Kurt'a Söz Verdi.Divan Başkanı Nurcan Gürbüz Konuşmalarını Yapması İçin Simge Erol'u Kürsüye Davet Etti. Konuşmalarının Ardından Erol, Genel Başkan Mahmut Şahin'e Kitabını İmzalayıp Verdikten Sonra Birlikte İktisadi Dayanışma Kameralarına Poz Verdiler.


Divan Başkanı Nurcan Gürbüz Yönetim Kurulu Çalışma Raporunu Sunması (Okuması) İçin Başkan Güler İncehasan'ı Kürsüye Davet Etti.


Divan Başkanı Nurcan Gürbüz Kesin Hesap Raporunu Okuması İçin Erdem Özcan'ı, Denetleme Kurulu Raporunu Okuması İçinde Fatma Kesen'i Kürsüye Davet Etti.


Bu Bölümde; Yönetim ve Denetleme Kurulu Raporları Oy Birliği İle Ayrı Ayrı İbra Edildi. Yeni Dönem Tahmini Bütçeyi Erdem Özcan Okudu. Ve İbra Edildikten Sonra Seçimde Kullanılacak Oy Pusulasına Geçilerek Adayların Tanıtımına Geçildi.


Divan Başkanı Nurcan Gürbüz Oybirliği İle Tekirdağ Şube Başkanlığına Seçilen Nilhan Tanrıöver'i Teşekkür Konuşmalarını Yapması İçin Kürsüye Davet Etti. Divan Başkanı Nurcan Gürbüz Teşekkürlerini Sunarak16. Genel Kurulu Tamamladı.


MMMB Derneği Tekirdağ Şubesi Tekirdağ SMMM Odası Toplantı Salonunda 16. Olağan Seçimli Genel Kurul Sonunda Yönetim, Denetim, Onur Kurulu ve Genel Merkez Delegeleri Şu Şekilde Oluştu.

Yönetim Kurulu Üyeleri 

1- Nilhan Tanrıöver
2- Fatma Esen Ergin
3- Tarık Çalışkan
4- Murat Dikmetaş
5- Erkan Güler
6- Aydın Demirtaş
7- Zeynep Deniz

Denetim Kurulu Üyeleri 

1- Nurcan Gürbüz
2- Ercan Geyik
3- Tülay akat

Onur Kurulu Üyeleri 

1- Güler İncehasan
2- Mehmet Sabri Yüce
3- Fatma Serin

Genel Merkez Delegeleri

1- Nedim Arslan
2- Şerafettin Kurt
3- Zafer Ögatlar
4- Abdullah Canki
5- İsa Ekinci
6- Yasemin Yurtseven
7- Elif Gül
8- Tarık Çalışkan

Seçildi.

Bizlerde İktisadi Dayanışma olarak yeni seçilen tüm kurul üyelerine çalışmalarında başarılar dileriz.

Genel Kurul sonrası konukları yalnız bırakmayarak öğle yemeğinde ağırladılar.

GENEL KURULUN TAMAMINI İKTİSADİ TV DEN ŞİFRESİZ İZLEYEBİLİRSİNİZ...

1- Divan Başkanı Orhan Üstekidağ Divan Üyeleri İle Yerlerini Aldılar. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunmasından Sonra İlk Sözü Şube Başkanı Güney Yılmaz'a Verdi.
Aynı Zamanda İktisadi Dayanışma Yazı Ailemiz Yazarlarından Olan Değerli Arkadaşım Emir Es'in Vefatını Üzülerek Öğrenmiş Bulunuyoruz.
İngiliz haber ajansı Reuters, Rusya'nın Suriye'de muhaliflerin elindeki son bölge olan kuzeybatı bölgelerine hava saldırılarını artırdığını,. . .
Merkez Bankası'nın faiz indirim kararıyla yükselişe geçen dolar/TL, yeni haftaya 8,89'luk yeni zirveyle başladı. Karar sonrası yabancı çıkışı . . .
İnternette “Emeklilik statüsünün belirlenmesinde son 7 yılın önemi? ve “Emeklilikte son yedi yıl hesabı nasıl yapılır? başlıklı yazılarınızı . . .
Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından 2 Eylül 2021 gün ve Sıra No: 531 ile “Akaryakıt ve LPG piyasasının yanı sıra . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Oğlum 1.5 yıl işsizdi. GSS borcu birikti. Şimdi işe girdi borcu yapılandıracağız. İnternet üzerinden SGK'ya başvurduğumuzda, 2.307 TL . . . .
Köşemde, 11 Ocak 2021 tarihinde “Akarkayıt dağıtım şirketi mi, sahte fatura üretim merkezi mi?” ve 18 Ocak 2021 tarihinde de “Akaryakıta . . .
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
İşçi-İşveren anlaşmazlıklarında ihbar tazminatı da önemli bir anlaşmazlık konusudur. 4857 sayılı İş Kanunu’nun 17. maddesi, . . .
Değerli Yüksek Ticaretli ve Marmara’lı okuldaşlarım. Bildiğiniz gibi Yük. Tic. ve M.Ü.İ.İ.B.F. Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi’nin 43. Genel . . .
09.06.2021 tarihi itibarıyla ilk derece (Vergi Mahkemeleri) yargı mercileri nezdinde dava açılmış ya da dava açma süresi henüz geçmemiş . . .
Akaryakıt ve LPG piyasasında rekabet eşitliği sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile etkin bir şekilde mücadele edilmesi amacıyla 7318 Sayılı . .
Geçtiğimiz Ağustos ayında bir bölgemizde sel felaketleri yaşarken bir bölgemizde çok sayıda yangınla karşılaştık. Felaketlerde elbette . . . .
Hazine, haksız vergi alır mı? Alır. Bu sonuç çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkabilir. Örneğin mükellef ihtirazi kayıtla beyanname verip, . . .
20. Anadolu Odaları Eğitim Semineri 03-06 Ekim 2021 Tarihinde Titanic Delüxe Golf Belek' te Yapılacaktır.
Yapılandırma Müracaat Süreleri İçin Son Tarih 30 Eylül 2021
Doğum tarihim 14 Aralık 1970. İlk kez 1 Aralık 1992'de sigortalı olarak işe başladım. Şu an çalışıyorum, 9450 prim günüm var.. . . .