MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi;
14 Eylül 2021 Salı
13 Eylül 2021 Tarihinde Emin Semih Özkök'ün Divan Kurulu Başkanlığında Ereğli Ticaret Odası Toplantı Salonunda Seçimli Genel . . . .
MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi;
MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi;

13 Eylül 2021 Tarihinde Emin Semih Özkök'ün Divan Kurulu Başkanlığında  Ereğli Ticaret Odası Toplantı Salonunda Seçimli Genel Kurulunu Yaptı.


Bahadır Yavcan, Genel Kurul Üyelerini selamladıktan sonra, Divanın oluşmasıyla sözü  Başkan Ayşin Nalcı'ya verdi.


Yapılan oylamada tüm üyelerin oylarıyla Emin Semih Özkök ve arkadaşları divanı oluşturdular. Divan kurulu yerlerini aldıkta sonra divan başkanı Emin Semih Özkök, kendilerine duymuş oldukları güvenden dolayı Genel kurula katılan genel kurul üyelerine (arkadaşlarına) teşekkür etti.


Genel Merkez genel Başkanı Mahmut Şahin'e söz veren Özkök, konuşmalarını yapması için Şahin'i kürsüye davet etti. Şahin Divan ve genel kurul üyelerini selamladıktan sora konuşmalarına birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak başladı. (detayları İktisadi TV 'de şifresi olarak izleyebilirsiniz.)


Daha sonra Bahadır Yavcan Kesin hesap raporunu, Hüseyin Kaya denetlenme raporunu  okudu. Fahide Aydın söz alarak görüşlerini ve meslek mensubu olarak yapmaları gerekenleri dile getirdi.Başkan Ayşin Nalcı söz alarak kürsüye geldi, Fahide Aydın'a cevap verdi.

Kurul üyelerinin aklanmasından sonra, dilek ve temenniler bölümünde söz alan Zonguldak SMMM odası kurucu başkanı Şevket Dursun. Genel Kurulu selamladıktan sonra mesleki konuda meslek mensuplarına nereden nereye geldikleri ve bu meslekle ilgili vermiş olukları mücadele hakkında bilgi verdi.

Seçimlere tek liste ile gidilerek, Başkan Ayşin Nalcı ve Arkadaşları Gelecek Üç Yıl İçin Şube Yönetimi için Vize Aldı.

Yeni Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu,Onur Kurulu ve Üst Kurul (Birlik Delegeleri) aşağıdaki şekilde oluştu.

Yönetim Kurulu Üyeleri;

1- Ayşin Nalcı
2- Egemen Nuri Doğan
3- Savaş Akbaş
4- Fulya Yılmaz
5- Güler Artiker
6- Mehmet Deliak
7- Bahadır Yavcın

Denetim Kurulu Üyeleri;

1- Emin Cinhasan
2- Naciye Bakır
3- Yakup Türkoğlu

Onur Kurulu Üyeleri;

1- Şevket Dursun
2- Emin Semih Özkök
3- Metin Bektaş

Üst Kurul Üyeleri;

1- Cevdet Öztürk
2- Egemen Nuri Erdoğan
3- Bülent Taşkıran
4- Fulya Yılmaz

Bizler iktisadi Dayanışma olarak Ayşin Nalcı ve tüm kurul üyelerine başarılar dileriz.

Resimlerin tamamına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1- Divan Başkanı Orhan Üstekidağ Divan Üyeleri İle Yerlerini Aldılar. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunmasından Sonra İlk Sözü Şube Başkanı Güney Yılmaz'a Verdi.
Aynı Zamanda İktisadi Dayanışma Yazı Ailemiz Yazarlarından Olan Değerli Arkadaşım Emir Es'in Vefatını Üzülerek Öğrenmiş Bulunuyoruz.
İngiliz haber ajansı Reuters, Rusya'nın Suriye'de muhaliflerin elindeki son bölge olan kuzeybatı bölgelerine hava saldırılarını artırdığını,. . .
Merkez Bankası'nın faiz indirim kararıyla yükselişe geçen dolar/TL, yeni haftaya 8,89'luk yeni zirveyle başladı. Karar sonrası yabancı çıkışı . . .
İnternette “Emeklilik statüsünün belirlenmesinde son 7 yılın önemi? ve “Emeklilikte son yedi yıl hesabı nasıl yapılır? başlıklı yazılarınızı . . .
Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından 2 Eylül 2021 gün ve Sıra No: 531 ile “Akaryakıt ve LPG piyasasının yanı sıra . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Oğlum 1.5 yıl işsizdi. GSS borcu birikti. Şimdi işe girdi borcu yapılandıracağız. İnternet üzerinden SGK'ya başvurduğumuzda, 2.307 TL . . . .
Köşemde, 11 Ocak 2021 tarihinde “Akarkayıt dağıtım şirketi mi, sahte fatura üretim merkezi mi?” ve 18 Ocak 2021 tarihinde de “Akaryakıta . . .
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
İşçi-İşveren anlaşmazlıklarında ihbar tazminatı da önemli bir anlaşmazlık konusudur. 4857 sayılı İş Kanunu’nun 17. maddesi, . . .
Değerli Yüksek Ticaretli ve Marmara’lı okuldaşlarım. Bildiğiniz gibi Yük. Tic. ve M.Ü.İ.İ.B.F. Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi’nin 43. Genel . . .
09.06.2021 tarihi itibarıyla ilk derece (Vergi Mahkemeleri) yargı mercileri nezdinde dava açılmış ya da dava açma süresi henüz geçmemiş . . .
Akaryakıt ve LPG piyasasında rekabet eşitliği sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile etkin bir şekilde mücadele edilmesi amacıyla 7318 Sayılı . .
Geçtiğimiz Ağustos ayında bir bölgemizde sel felaketleri yaşarken bir bölgemizde çok sayıda yangınla karşılaştık. Felaketlerde elbette . . . .
Hazine, haksız vergi alır mı? Alır. Bu sonuç çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkabilir. Örneğin mükellef ihtirazi kayıtla beyanname verip, . . .
20. Anadolu Odaları Eğitim Semineri 03-06 Ekim 2021 Tarihinde Titanic Delüxe Golf Belek' te Yapılacaktır.
Yapılandırma Müracaat Süreleri İçin Son Tarih 30 Eylül 2021
Doğum tarihim 14 Aralık 1970. İlk kez 1 Aralık 1992'de sigortalı olarak işe başladım. Şu an çalışıyorum, 9450 prim günüm var.. . . .