MMMB Derneği Fatih Şubesi;Gelir Vergisi Beyanı Semineri Düzenledi
05 Mart 2020 Perşembe
MMMB Derneği Fatih Şubesi ; Şube Başkanı Mehmet Altınordu ve Yönetim Kurulu nun, Meslek Mensupları ve Üyeleri Yararına
MMMB Derneği Fatih Şubesi;Gelir Vergisi Beyanı Semineri Düzenledi
MMMB Derneği Fatih Şubesi;

Gelir Vergisi Beyanı Semineri Düzenledi

MMMB Derneği Fatih Şubesi ; Şube Başkanı Mehmet Altınordu ve Yönetim Kurulu nun, Meslek Mensupları ve Üyeleri Yararına "2019 Yılı Gelirlerinin Vergilendirilmesinde Yol Haritası ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konulu Seminer Düzenledi 

"2019 Yılı Gelirlerinin Vergilendirilmesinde Yol Haritası ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konulu Seminer Düzenledi Seminerde YMM İbrahim Albayrak Detaylı Bilgiler verdi. 

Seminer Sonrası Mehmet Altınordu' nun Doğum Günü Olması Nedeniyle (Bizce; Bir Yaş daha sayın Altınordu' nun Gençleşmesi Nedeniyle) Arkadaşları Sayın Altınordu' ya Doğum Günü Sürprüzü Yaptılar. 

Hep Birlikte Sayın Altınordu' ya yapmış oldukları bu sürprüz sonucu hediyeleri takdim ederek mutlu yıllar dileyerek İktisadi Dayanışma kameralarına resim verdiler. 

Detayları. www.iktisadidayanisma.com da ayrıca İbrahim Albayrak' ın yapmış Olduğu da Sunumları iktisadi TV den kesintisiz izleyebilirsiniz.

YMM İbrahim Albayrak'ın Yapmış Olduğu Sunumun Tamamını Aşağıdaki Linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

RESİMLERİN TAMAMINA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ
Oturum Başkanı H. İbrahim AKTAN (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı) Konuşmacılar : Ali Demireller - (İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Gelir Kanunları KDV-ÖTV Grup Müdürü), Hüseyin Fevzi Saltık - (Yeminli Mali Müşavir)
Merkez Bankası'nın faiz politikası ve kurlardaki sert yükselişin etkileri açısından piyasalar tarafından merakla beklenen kasım ayı enflasyonu . . .
İhracatın, ekonomik büyüme üzerindeki pozitif etkisinin artırılması ve sürdürülebilir kılınması için tabana yayılması önem taşıyor. . . . .
7338 sayılı Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunla Gelir Vergisi Kanunu’na eklenen 20/C maddesi ile . . .
Vergi hukukunun en temel ilkesi, “vergilerin yasallığı” ilkesidir. Anayasamızın 73. maddesinde “Anayasal Vergileme İlkeleri'' tek tek sayılmıştır.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2021- 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Görevden affını isteyen ve görevden af talebi kabul edilen Lütfi Elvan'dan boşalan koltuğa Nebati atandı.
Vergi Usul Kanunu’nun (VUK) 323. maddesine göre tahsili mümkün olmayan bir alacağın . . . .
Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunlar Derneğinin Genel Başkanı Seçildi
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu 27.11.2021 Cumartesi günü Eresin Hotels Topkapı'da ilk geniş katılımlı meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Vergi Daireleri 30 Kasım 2021 Salı Günü Saat 21:00' a Kadar Açık Bulundurulacaktır.
Yargı, Maliye ve mükellef cephesinde yaşanan bu şok ve ters köşe karar ve düzenlemeler maalesef işin doğasından kaynaklanıyor.
Ticari hayatta, ticareti yapılan mallara olan talebin artırılması amacıyla, bir takım pazarlama teknikleri geliştirilmekte, satışı yapılan malın . . .
Tarım sektörünün geliştirilmesi ve desteklenmesi, verimliliğin artırılması, doğal ve biyolojik kaynakların korunması ile tarım sektöründeki . . .
Dövizde yaşanan hareketliliğe dair açıklamalarda bulunan BSMMMO Başkanı Doğan Yılmaz,
Bu yıl için yeniden değerleme oranı yüzde 36,20 olarak tespit edildi. Eğer Cumhurbaşkanı . . .
MMMB Derneği İzmir ve Karşıyaka Şubesinden;2022 Yılı Defter Tasdik ve Gider Katılım Payı
Ülkemizde, 2016 ile 2021 yılları arasında yapılandırma ve af düzenlemeleri içeren 5'inci kanun . . .