Kadın Muhasebeciler çalıştay ve tatil programlarını gerçekleştirmek üzere Keşan' da Bir Araya Geliyor.
01 Eylül 2021 Çarşamba
Kadın Muhasebeciler Derneği kurulduğundan bu yana yaptığı aktif faaliyetlere yeni bir halka ekliyor.
Kadın Muhasebeciler çalıştay ve tatil programlarını gerçekleştirmek üzere Keşan

Kadın Muhasebeciler çalıştay ve tatil programlarını gerçekleştirmek üzere Keşan' da Bir Araya Geliyor.

Kadın Muhasebeciler Derneği kurulduğundan bu yana yaptığı aktif faaliyetlere yeni bir halka ekliyor. Edirne/Keşan/Mecidiye/Akbaba çiftliğinde çalıştay ve tatil programlarını gerçekleştirmek üzereler.

Programları; 2 Eylül 2021- 5 Eylül 2021 tarihleri arasında olmak üzere üç gün sürecek.

Dernek başkanı Gülüzar Özev: Dayanışma dostluğun geliştirilmesi, bir yandan eğlenirken diğer yandan yaşanılan sorunlara kafa yorulması, toplumsal bilincin geliştirilmesi gibi amaçlarla bu tatilin tertip edildiğini söyledi.

Organizasyonda yer alan Oya Güler Gözlügöl tatil aktiviteleri kısaca şöyle açıkladı. 

Kitap söyleşisi : Nurten Demirel, Gülüzar Özev

Çalıştay            : Muhasebe mesleğinde karşılaşılan sorunlar, ve çözüm  önerileri.             

Tiyatro, müzik, dans, deniz aktiviteleri…

Akbaba çiftliğindeki tatil yalnızca üyelerle sınırlı tutulmuyor. İsteyen kadın meslektaş katılabiliyor.

3- Divan Başkanı Orhan Üstekidağ Konuşmalarını Yapması İçin MMMB Derneği Genel Başkanı Mahmut Şahin'i Kürsüye Davet Etti.
Aynı Zamanda İktisadi Dayanışma Yazı Ailemiz Yazarlarından Olan Değerli Arkadaşım Emir Es'in Vefatını Üzülerek Öğrenmiş Bulunuyoruz.
İngiliz haber ajansı Reuters, Rusya'nın Suriye'de muhaliflerin elindeki son bölge olan kuzeybatı bölgelerine hava saldırılarını artırdığını,. . .
Merkez Bankası'nın faiz indirim kararıyla yükselişe geçen dolar/TL, yeni haftaya 8,89'luk yeni zirveyle başladı. Karar sonrası yabancı çıkışı . . .
İnternette “Emeklilik statüsünün belirlenmesinde son 7 yılın önemi? ve “Emeklilikte son yedi yıl hesabı nasıl yapılır? başlıklı yazılarınızı . . .
Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından 2 Eylül 2021 gün ve Sıra No: 531 ile “Akaryakıt ve LPG piyasasının yanı sıra . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Oğlum 1.5 yıl işsizdi. GSS borcu birikti. Şimdi işe girdi borcu yapılandıracağız. İnternet üzerinden SGK'ya başvurduğumuzda, 2.307 TL . . . .
Köşemde, 11 Ocak 2021 tarihinde “Akarkayıt dağıtım şirketi mi, sahte fatura üretim merkezi mi?” ve 18 Ocak 2021 tarihinde de “Akaryakıta . . .
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
İşçi-İşveren anlaşmazlıklarında ihbar tazminatı da önemli bir anlaşmazlık konusudur. 4857 sayılı İş Kanunu’nun 17. maddesi, . . .
Değerli Yüksek Ticaretli ve Marmara’lı okuldaşlarım. Bildiğiniz gibi Yük. Tic. ve M.Ü.İ.İ.B.F. Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi’nin 43. Genel . . .
09.06.2021 tarihi itibarıyla ilk derece (Vergi Mahkemeleri) yargı mercileri nezdinde dava açılmış ya da dava açma süresi henüz geçmemiş . . .
Akaryakıt ve LPG piyasasında rekabet eşitliği sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile etkin bir şekilde mücadele edilmesi amacıyla 7318 Sayılı . .
Geçtiğimiz Ağustos ayında bir bölgemizde sel felaketleri yaşarken bir bölgemizde çok sayıda yangınla karşılaştık. Felaketlerde elbette . . . .
Hazine, haksız vergi alır mı? Alır. Bu sonuç çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkabilir. Örneğin mükellef ihtirazi kayıtla beyanname verip, . . .
20. Anadolu Odaları Eğitim Semineri 03-06 Ekim 2021 Tarihinde Titanic Delüxe Golf Belek' te Yapılacaktır.
Yapılandırma Müracaat Süreleri İçin Son Tarih 30 Eylül 2021
Doğum tarihim 14 Aralık 1970. İlk kez 1 Aralık 1992'de sigortalı olarak işe başladım. Şu an çalışıyorum, 9450 prim günüm var.. . . .