İzmir Mali Müşavirler Odası seçim sonuçlarına göre 3 YIL görev yapacak arkadaşlarımızın listesi belli oldu.
22 Mayıs 2022 Pazar
İdil Acaroğlu
Bu tablo yıllardır özlemini çektiğimiz ADİL-DEMOKRATİK bir yönetim kadrosu tablosudur.
İzmir Mali Müşavirler Odası seçim sonuçlarına göre 3 YIL görev yapacak arkadaşlarımızın listesi belli oldu.

İdil Acaroğlu - SMMM - İzmir

     Bu tablo yıllardır özlemini çektiğimiz  ADİL-DEMOKRATİK bir yönetim kadrosu tablosudur.

Ve tablo beni çok duygulandırdı..2004 yılından bu yana verdiğimiz meslek mücadelesi nihayet  sonuçlarını verdi. Bu mücadele süresince yanımızda olan, emek veren, meslek mücadelesine baş koymuş tüm arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim.

   Bir ayrı teşekkürüm daha var. Sevgili Ali Yenidoğan’a…Çözüm Grubu olarak başlayan mücadelemizi Değişim Grubu olarak büyüterek devam ettiğimiz bu süreçte, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan yanımızda olduğu, en umutsuzluğa kapıldığımız zamanlarda bile bizleri motive ederek yeniden güçlenmemizde başı  çektiği için…

    Eminim ki daha önce olduğu gibi Değişim Grubunu, bizleri   tu kaka etmeye çalışacaklar. İşte İzmirde falancanın  filancanın yönetime girmesine vesile oldunuz diye siyaset yapacaklar. Yapsınlar.

İşin iç yüzü öyle değil Sevgili Meslektaşlarım. Hepimiz ayrımsız olarak Mali Müşaviriz. Ortak paydamız budur. Bugüne dek iktidarda bulunan grupta anti demokratik, ötekileştirici, oy odaklı yürütülen yönetim  anlayışına ,meslektaşlarımızın çoğunluğu DUR demiştir. Konunun ÖZÜ  budur.

   32 yıllık iktidar grubunun  içerisinde her şeye rağmen meslek adına çalışan ve demokrasi mücadelesi vermeye gayret eden  arkadaşlarımızı tenzih ediyorum.

Genel Kurulumuzda  çok eski bir meslektaşımız genç bir meslektaşımızla tartışma yaşadı kapıda ve genç arkadaşımıza dedi ki ”sen benim kim olduğumu biliyor musun? Bilmiyorsan öğrenirsin.”
Aslında karşılıklı tartışan iki kişi de önce insan sonra Mali Müşavirdi. Hepsi bu….Bunu aşacağız.

 Önümüzdeki  3 yıl içerisinde gönülden arzu ettiğim tek şey, Yönetime giren tüm gruptan meslektaşlarımın önce dilini sonra duruşunu, mesleğin yükselmesi hedefini  unutmadan ve her meslektaşımıza aynı mesafede yaklaşımla, yer-mevki –sen-ben çekişmelerine tevessül etmeden fedakarlıkla çalışmaları….

Son sözüm kendisini bugüne dek Tek Adam görene….

Bu ülke bir kez TEK ADAM gördü…O da Gazi Mustafa Kemal Atatürk ….Bizi biz yapan…

DEMOKRASİ bu mesleğin, bu ülkenin olmazsa olmazıdır…

Aynı tabloyu Ülkem için de diliyorum…

Sevgi ve saygılarımla.

REKLAM ALANI
7- Uyumsoft Yetkilisi Esin Çatıkkaş, Uyumsoft Olarak Vermiş Oldukları Hizmetler Hakkında Bilgi Vermek İçin Kürsüye Davet Edildi.
REKLAM ALANI
"2023 Yılı Defter Tasdik Ücretleri Bilgilendirilmesi" Konulu Kahvaltılı Etkinliğe Davetlisiniz.
Geleneksel kahvaltılı etkinliğe davetlisiniz...
"Vikinglerde Ticaret"
Konulu Kasım Ayı Toplantısının Konuk Konuşmacısı; Yemini Mali Müşavir Dr. Nedim Türkmen