İstanbul SMMM Odası Kağıthane İlçe Temsilciliği ;
08 Kasım 2022 Salı
Workcube Kurumsal İş Yazılım Sponsorluğunda Kağıthane Güllüoğlu Tesislerinde Kahvaltılı Etkinlik Yaptı.
İstanbul SMMM Odası Kağıthane İlçe Temsilciliği ;
İstanbul SMMM Odası Kağıthane İlçe Temsilciliği;
 Workcube Kurumsal İş Yazılım Sponsorluğunda Kağıthane Güllüoğlu Tesislerinde Kahvaltılı Etkinlik Yaptı.

İsmmmo Kağıthane Temsilci Aynur Polat Duran ; BUGÜN 2022-2025 Yeni dönem İSMMMO - Kağıthane  Temsilcilik olarak Kahvaltı Etkinliğimizde  bizlerle birlikte  güzel bir gün geçirmeye gelen;


İSMMMO  Oda Başkanımız Sayın Erol Demirel'e,

TÜRMOB  Genel Sekreteri ve İSMMO Kurucusu Onursal Başkanı Sayın Yahya Arıkan'a 

İsmmmo Haksız Rekabet Kurulu Ahmet Çakir Erkan Lafcı Tuncay Özen Tomris Eda Coşkun Hanıma,

Tesmer Kurul Üyemiz Sayın Muharrem Küçükelçi' ye,

Stajyer İzleme komitesi Emel Öztürk Özen Hanıma,

İBB  Meclis Üyesi Hayrettin Özbakır a, 

Şişli SGK Müdürümüz Cengiz Atasoy'a ve Temsilci Arkadaşlarıma,

İktisadi Dayanışma Haber Ajansı sahibi Nusret Sümer Beye,

Değerli meslektaşlarımıza ve Ailelerine,

Stajyerlerimize, Misafirlerimize,


Ve  bu etkinlikte Sponsor olan WORKCUBE Ailesine, 
Değerli Ekip Arkadaşlarıma,


Şahsım ve Kağıthane ilçe temsilciliği adına Çok teşekkür ederim diyerek sözlerini noktaladı.
------------------------------------------------------------------
İstanbul SMMM Odası Kağıthane İlçe Temsilcisi Aynur Duran Polat Konukları Kahvaltılı Etkinlikte Konukları ve Meslek Mensuplarını Selamladı.


------------------------------------------------------------------
Alkışlarla sayın başkanımız  Erol  Demirel' i kürsüye davet edelim diyerek;  İstanbul SMMM Odası Kağıthane İlçe Temsilcisi Aynur Duran Polat Konukları Selamlaması ve Bilgilendirme Konuşmalarını Yapması İçin İSMMM Odası Başkanı Erol Demirel'i Kürsüye Davet Etti.


------------------------------------------------------------------
Alkışlarla   sayın Yahya Arıkan' ı  davet ediyorum. buyurun başkanım diyerek; İstanbul SMMM Odası Kağıthane İlçe Temsilcisi Aynur Duran Polat Konukları Selamlaması İçin TÜRMOB Genel Sekreteri Yahya Arıkan'ı Kürsüye Davet EttiRESİMLER ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ
REKLAM ALANI
Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ Taslağı gelen görüşler dikkate alınarak yeniden hazırlanmıştır
Adalet Bakanı Yılmaz Yılmaz Tunç, yeni yargı paketiyle detayları paylaştı. Çalışmaların sürdüğünü belirten Bakan Tunç, "1 ay ceza alan . . . .
Bir yılın bitimi yeni bir yılın habercisidir, her yılın son ayında kişileri bir yandan hüzün, diğer yandan mutluluk ve telaş sarar. Ticari işletmeler/şirketlerde ise hummalı bir çalışma başlar. Yazımız konusu ise, şirketlerin yıl bitmeden dikkat etmeleri gereken hususları hatırlatmaktır.
Hazine ve Maliye Bakanlığı Tarafından Kahramanmaraş’ta Meydana Gelen Depremlerden Etkilenen Bazı Yerler İçin Mücbir Sebep Halinin
24.11.2023 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7846 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile ithalatta gözetim uygulaması, korunma önlemleri ve . . . .
24 Kasım 2023 tarihinde TBMM gündemine giren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde . . .
Kayıt dışı istihdam, çalışanların SGK’ya ya hiç bildirilmemesi ya da bildirilmekle birlikte gerçek . . . .
Yıl sonunun yaklaşmasıyla birlikte, bir mali yılı daha kapama telaşı yaşanıyor. Bir yılın planları ve gerçekleşenleri arasındaki denge artık fiilen . . .
(2023 - 2022 - 2021 - 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
24.11.2023 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunulan 2/1812 Esas sayılı “Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde . . . . . .
Gündemde yine pek çok vergi kanununda değişiklikler öngören ekonomik içerikli yeni bir torba kanun var. Aslında bu torba kanun teklifi . . . .
Çalışan emekliye 5 bin TL ikramiyenin hesaplara yatışı için tarih verildi Çalışan emekliye 5000 TL düzenlemesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan geçti.
Seksen maddeden oluşan Torba Yasa Teklifi, çalışan emeklilere de 5.000 TL ikramiye ödenmesine ilişkin düzenleme eklenerek, Plan ve . . . . .
TÜİK'e göre kasımda aylık enflasyon yüzde 3,28, yıllık enflasyon yüzde 61,98 oldu. ENAG enflasyonu ise aylık yüzde 5,58, yıllık enflasyonu yüzde 129,27 oldu.
Halk arasında “naylon fatura” olarak bilinen sahte fatura, gerçek bir alım/ satım işlemi olmadan düzenlenen belgedir. Hazine ve Maliye . . . .
Türk Ticaret Kanunu’nda anonim şirketler için asgari esas sermaye miktarı 50.000 TL (kayıtlı sermaye sistemini kabul etmiş bulunan halka . . . .
Aslen Gümüşhane Şiranlı olup, 14.02.1970 İstanbul Kartal doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimini Kartal’da, üniversite eğitimini Karadeniz . . . .