İSTİVAK Başkanı Nurdan Sirman' dan İyilik Peşinde Koş Platformu Hakkında
11 Kasım 2022 Cuma
İyilik Peşinde Koş Platformu, Adım Adım’ın desteklediği . . . .
İSTİVAK Başkanı Nurdan Sirman

İyilik Peşinde Koş Platformu, Adım Adım’ın desteklediği Sivil Toplum Kuruluşlarının Projeleri için koşmak isteyen gönüllülerin kullanacağı bir yardımseverlik koşusu web platformudur. Adım Adım’ın 8 yıl boyunca koşan 7,000 koşucu ve 66,000 bağışçı sayesinde biriktirdiği tecrübeleri sonucunda ortaya çıkmıştır. Dünyada sadece yardımseverlik koşusu için yapılmış ilk dijital kaynak yaratma platformudur.

Bu web platformu sayesinde yardımseverlik koşusu yapmak isteyen gönüllü koşucuların hayatını kolaylaştırır.

Nasıl mı?

  • Yardımseverlik Koşusunun ne olup ne olmadığı hakkında bilgi alabilirler.
  • Projeler arasından kendilerini heyecanlandıran ve destek vermek için adına koşmak istedikleri projeyi bulabilirler.
  • Kampanyalarını yaratabilirler.
  • Anlık olarak kampanyaları adına direk olarak dernek/vakıflara yapılan bağışların miktarını ve sayısını takip edebilirler.
  • Daha önceki yıllarda Adım Adım bünyesinde gerçekleştirdikleri yardımseverlik koşuları hakkında bilgi alabilirler. (Kim onu desteklemek için ne zaman, ne kadar bağış yapmış?)
  • Bu sayede önceki yardımseverlik koşularındaki bağışçıları ile tekrar iletişme geçebilirler.
  • Yardımseverlik koşusu yapabilmek için neler yapmaları gerektiği hakkında bilgi alabilirler.
  • Kendilerine bağış yapan bağışçıları, bağış yaptıkları dernek/vakfın yöneticisinden, anında teşekkür mektubu alırlar.
  • Kendilerine bağış yapan bağışçıları, bağış yaptıkları dernek/vakıftan otomatik olarak sertifikalarını alırlar.

Adım Adım olarak bugüne kadar yardımseverlik koşusu yapan binlerce kişinin analizini yaptığımızda ilk koşusunda başarılı bir sonuç alan, keyif alan yardımseverlik koşucularının bir daha Yardımseverlik koşusu yapma ihtimalleri, keyif almayanlara göre 2.5 kat daha fazladır.

Adım Adım ile yardımseverlik koşusu yapanlar %80 daha fazla bağışçıya ulaşırlar.

Bu platform ile bu keyfin daha da çok arttıracağımızı ve dernek/vakıfları daha da güçlendireceğimizi umut ediyoruz. Bu platformun yapılmasına destek olan Ana Sponsorumuz New Balance’a, Eker’e, Wings For Life’a ve projeyi yürüten Salesforce Türkiye Cloudteam ve Yuvarla ekiplerine teşekkür ederiz.

Haydi sen de bize katıl, iyilik peşinde koşan adımlarımız daha da güçlensin.

Adım Adım

Detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayınız

https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC84587

REKLAM ALANI
7- Uyumsoft Yetkilisi Esin Çatıkkaş, Uyumsoft Olarak Vermiş Oldukları Hizmetler Hakkında Bilgi Vermek İçin Kürsüye Davet Edildi.
REKLAM ALANI
Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürü Fatma Derya ALAN, Sosyal Güvenlik Kurumu “2022 Yılı Bilgilendirme ve Rehberlik Faaliyetleri” . . .
Okurlara yararlı olabileceği inancı ile her ay, bir önceki ayın önemli ve pek çok mükellefi ilgilendirebilecek özelgelerinin özetlerini yayınlama . . .
04.01.1961 tarih ve 213 sayılı VUK’un 359’uncu maddesinde vergisel işlemler yönünden kaçakçılık suçları hüküm altına alınmıştır. Buna göre . .
Vergi hatalarının düzeltilmesiyle ilgili Ağustos ve Eylül aylarında altı makale yazdım. Birinci makalede genel olarak mevzuatı özetleyip bir . . .
2022 yılı sona yaklaşırken işletmelerimiz ve kurumlarımızın alacaklarının tahsil edilebilme risk derecesini değerlendirmeleri, gerçek
Bazı yasal düzenlemelerin uygulamasına baktıkça, insanlarımız bunlardan yararlansın diye mi yoksa yararlanmasın diye mi çıkarıldığını . . .
9 Kasım 2022 tarih ve 32008 sayılı Resmi Gazete’de “7420 sayılı Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde . . .
TÜRMOB bilindiği gibi ülkedeki mali müşavir ve yeminli mali müşavirlerin üye oldukları bir birliğin adı
Ücretli çalışanlar için vergi diliminde tarife tartışmalarına son vermek için, ücretlilere farklı, diğer 6 gelir unsurlarına ise ayrı beyanname . . .
2022 yılı için % 122,93 (yüz yirmi iki virgül doksan üç) olarak tespit edilmiştir.
Bilindiği üzere Türmob seçimleri 7 yönetim çağdaş, 2 yönetim meslekte birlik üyesi ile sonuçlanmıştı.
Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun... İktisadi Dayanışma Haber Ajansı
Hazine ve Maliye Bakanlığı, ekim ayı Merkezi Yönetim Bütçe Gerçekleşme Raporu'nu açıkladı. Ekim ayında bütçe gelirleri, geçen yılın aynı . . .
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın üyelerine ve stajyerlerine yönelik eğitim faaliyetleri, “Yeniden Değerleme ve Vergi . . . .
Katma Değer Vergisi Kanunu’nun 48’inci maddesi uyarınca “Bu kanuna göre vergisi ödenmeden veya eksik ödenerek yurda sokulan . . . .