Her Girişimcinin Bir Şirkete Her Şirketin de Güvenli Bir Adrese İhtiyacı Vardır.
17 Mayıs 2024 Cuma
Sanal Ofis Yeni nesil ofis ve danışmanlık hizmetleri ile Türkiye’de ve dünyada sizlere hizmet vermeye devam ediyor
Her Girişimcinin Bir Şirkete Her Şirketin de Güvenli Bir Adrese İhtiyacı Vardır.
Her Girişimcinin Bir Şirkete, Her Şirketin de Güvenli Bir Adrese İhtiyacı Vardır .

Sanal Ofis Online ;
  Yeni nesil ofis ve danışmanlık hizmetleri ile Türkiye’de ve dünyada sizlere hizmet vermeye devam ediyor

- Sanal Ofis Online

Sanal Ofis Online Türk Ticaret Kanunu Kapsamında 2014 yılında kurulmuş. Kendi öz sermayesi ile edindiği gayrimenkuller ile Türkiye’nin önde gelen sanal ofis sağlayıcılarından biridir. 

İlk ve Tek hedefimiz Abone memnuniyetidir.  

Sizleri memnun edebilmek için Sanal Ofis Online çözüm ortakları ile sektörde birçok yeniliğe imza atarak sektörün öncülerinden birisi olarak bugün 1000’lerce firmaya hizmet üretmektedir. Gelişen dünyada devletlerin sınırı teknoloji ile beraber ortadan kalkmış durumda.

Sanal Ofis Online engin iş deneyimi ve tecrübeli ekibi ile sizlere yol göstermeye ve partnerlik yapmaya devam eden bir ofis bir masadan çok size bir vizyon sağlayacaktır.

Kapsamlı lokasyon ağımız tüm ölçeklerden şirketlerin dilediği yerde ve şekilde çalışmasına imkan tanımaktayız. Siz değerli Abonelerimize Güvenli adres,  asistanlık, sekreterlik, IP telefon desteği, sanal ve reel ofis desteği, toplantı odaları sıcak-soğuk ikramlar ve ayrıca müşterilerimizin kurumsal veya ticari web sitesi hizmetleri, e-ticaret danışmanlığı, şirketlerin bilgi, belge ve kargo yönetimi, CRM Desteği, Google ADS desteği, sosyal medya danışmanlığı, reklam çözümleri ve çözüm ortaklarımız ile beraber birçok alanda hizmet sunmaktayız.

Sanal Ofis Online ile sizde dünya çapında şirket sahibi olabilirsiniz. Yeni nesil ofis ve danışmanlık hizmetlerimiz ile Türkiye’de ve dünyada sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

SANAL OFİS ONLİNE 
YKB/ MİNE EVNİ


VİZYONUMUZ

Son yıllarda gittikçe büyüyen Hazır ofis ve Sanal ofis sektörünün en çok tercih edilen ve Abonelerine kendi mülkleri ile en kaliteli hizmet veren şirket olmak.

SANALOFİSONLİNE olarak hızlı ve emin adımlarla ilerlerken kurumsal bir kimlikle ‘’GÜVENLİ ADRESİN DEĞİŞMEYEN ADRESİ’’ olarak tüm Türkiye’de ve Dünyada bir marka haline gelmek.

MİSYONUMUZ

Tüm şirket türlerinize uzun vadeli Güvenli Adres Hizmeti ile beraberinde, kaliteli ve modern ofis çözümlerimiz ile Abonelerimize  Prestijli Plazalarda profesyonel ofis hizmetleri sunarak, şirket sahiplerinin maliyetini düşürerek onların işlerine odaklanmasını ve başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
Mali Müşavirlik Mesleğinin Yasal Statüye Kavuşmasının 35. Yılı Kutlu Olsun
13 Haziran 1989 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisinde kabul edilen 3568 sayılı Meslek yasamızın 35. Yılındayız.
Meslektaşları ile Nefes Kahvaltı Etkinliğinde bir araya geldi. Kahvaltıya yoğun ilgi dikkat çekti.
İhracatçıların, yurda getirdikleri yurt dışı kaynaklı dövizlerinin en az yüzde 40’ının TCMB’ye satma mecburiyeti yüzde 30’a dü­şürüldü... . . . . .
" Meslek Yasamızın 35. Yılını Kutluyor ve Tüm Meslektaşlarımızı Bekliyoruz."
(2024- 2023 - 2022 - 2021 - 2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Limited şirketlerde ortak sıfatı aslen veya devren olmak üzere iki şekilde kazanılabiliyor. Kanuni intikal yollarına kısaca değinmek gerekirse; . . .
Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 4 gün önce İstanbul Ekonomi Zirvesi’nin kapanış konuşmasında; kuraklık riskinin arttığını, . . . . .
İstanbul SMMM Odası Kadıköy İlçe Temsilcisi Mehtap Mengi ve Ekibinin Ev Sahipliğinde Göztepe Nakkaş Kebapta; Özel Kahvaltılı Etkinlik Düzenledi.
İşçi ve işverenlerin çalışma mevzuatından kaynaklanan pek çok hak ve yükümlülükleri bulunmaktadır. . . . . .
Bilindiği üzere; anonim şirketlerin sermayelerine ilişkin hükümler Türk Ticaret Kanunu’nun (TTK) 332. maddesinde, limitet şirketlerin . . . . .
Her yıl Eylül veya Ekim yazılarımdan birinde “sermayeyi gözden geçirme gereği” gibi başlıklarla, izleyen yıl vergi planlaması açısından . . . . .
Bu köşede 22 Mayıs günü yayınlanan makalede, gerçek kişi ortaklardan sağlanan faizsiz borçlanmada, ortak tarafından beyan edilmesi . . . . .
Uzlaşma; ikmalen, re’sen ve idarece tarh edilecek/edilen vergiler ve bunlara ilişkin kesilecek/kesilen vergi ziyaı cezaları ile 2024 yılı için . . . .
Gayrimenkul alım/satımının vergilendirilmesi ve yaşanan sorunlar uzun yıllardır tartışılmaktadır. Nihayet, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nca . . . .
Evet, bu hafta veya en geç bayram öncesi TBMM’ye sunulması beklenen yeni Torba Yasa Teklifi’nde, hemen her sektörle ilgili yeni . . . .
Geçen yıl, Türkiye’nin turizm geliri bir önceki yıla göre %17 artarak 54.3 milyar dolara çıktı. Turist sayısı ise, bir önceki yıla göre