Genel Başkan Emre Kartaloğlu ve SGK Bşk Sayın İsmail YILMAZ’ın katılımlarıyla, 20 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 11.00'de SOHBET PROGRAMI gerçekleştirilecektir.
Kamu Gözetim Kurumu tarafından yetkilendirilen derneğimiz tarafından bağımsız denetçiler için sürekli eğitim programı kapsamında Ocak ayı yüz yüze ve on-line eğitim takvimimiz aşağıdaki görsellerde paylaşılmıştır.
İSMMMD, Kamu Gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından uzaktan eğitim yöntemi ile bağımsız denetçiler için sürekli eğitim programları düzenleme konusunda yetki almış olup; Temel Tahkim Eğitimi konulu ders açılmıştır.
http://uzembmmgd.com/ üzerinden olarak yapacağımız ;
Onlıne Seminer - Soru ve Cevaplarla Mali Müşavirin Gündemi
Meslekte Birlik Grubu Üyelerine Özel %35 İndirimli E-Defter Kampanyası
KGK Bağımsız Denetçilik Zorunlu Eğitim Kapsamında Kurumsal Yönetim, KGK Bağımsız Denetçilik Zorunlu Eğitim Kapsamında Uygulamalı Finansal Raporlama Standartları, KGK Bağımsız Denetçilik Zorunlu Eğitim Kapsamında Uygulamalı Finansal Raporlama Standartları ve KGK Bağımsız Denetçilik Zorunlu Eğitim Kapsamında Kurumsal Yönetim Eğitimleri.
Kurucuları arasında yer aldığımız CEO Platformunun kamuoyuna açık ilk Webinarında 21 Aralık 2020 Pazartesi Saat 16:00-18:00'da sizleri aramızda görmek isteriz.
Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Uzaktan Eğitim Programları Kapsamında Yılın Son KGK Eğitimlerine Kayıtlarımız Devam Ediyor
2021 Yılına Girerken Soru ve Cevaplarla E-İşlemler konulu webinar 16 Aralık 2020 Çarşamba günü 14:30'da başlayacak.
"2021 Yılına Girerken e-Defter Uygulamaları ve e-Dönüşüm Süreçleri" konulu online toplantı.
"Yapılandırmada Dikkat Edilecek Hususlar Ve İstihdam Teşvikleri" Konusunda Canlı Yayın Yapılacaktır.
Odamız tarafından “7256 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” konusunda bir panel düzenlenmiştir.
Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Uzaktan Eğitim Programları 30 Kasım 2020 Tarihinde Sanal Sınıflarda Başlıyor
"KGK Bağımsız Denetçilik Zorunlu Eğitim Kapsamında Uygulamalı Finansal Raporlama Standartları" Konulu Eğitim Dr. Öğr. Üyesi Ali Kablan
Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Uzaktan Eğitim Programları 30 Kasım 2020 Tarihinde Sanal Sınıflarda Başlıyor
Odamızın da kurul üyesi olduğu İşgücü Piyasası Koordinasyon Kurulu video konferans semineri.
KGK Bağımsız Denetçilik Zorunlu Eğitim Kapsamında Etik Eğitim - Dr. YMM Masum Türker
KGK Bağımsız Denetçilik Zorunlu Eğitim Kapsamında Uygulamalı Finansal Raporlama Standartları Doç. Dr. İpek Türker
Odamız tarafından “Türk Para Kıymetini Koruma hakkındaki 32 sayılı kanun ile Vergi ve Diğer Mevzuatlardaki Güncel Gelişmeler” konulu bir toplantı düzenlenmiştir. Toplantı; dijital ortamda canlı olarak yayınlanacaktır.
Tüm Meslektaşlarımızı 08 Kasım 2020 Pazar günü 11:00-19:00 saatleri arasında Şirinevler meydanına bekliyoruz.
"KGK Bağımsız Denetçilik Zorunlu Eğitim Kapsamında Uygulamalı Türkiye Denetim Standartları " Konulu Eğitim
"Bİrazda Uzaktan Konuşalım" " Ekonomi, Finans ve Kendine Yatırım Önerileri Konulu " Eğitim Semineri Yapılacaktır.
Uzmanından Finansal Piyasalarda Teknik &Temel Analiz Eğitimi
Finansal Piyasalarda Teknik & Temel Analiz Eğitimi, Ayrıca Algoritmik Trade & Robotik İşlem Konulu Eğitimler Yapılacaktır.
Açış Konuşması; Ali Haydar Tunç (İSMMMO Başkan Yardımcısı), Moderatör ; Halim Bursalı (İSMMMO Y.K.Ü), Konuşmacılar ; Yalçın Sütütemiz-(İstanbul TESMER Eğitmeni) ve Mücahit Yılmaz - (İstanbul TESMER Eğitmeni "Yapılandırmada Dikkat Edilecek Hususlar ve İstihdam Teşvikleri"