Dışarı Çıkamazsın
28 Ocak 2018 Pazar
Dışarı Çıkamazsın
Dışarı Çıkamazsın

Adam o gece arkadaşları ile dışarı çıkacakmış. Tam kapıdan çıkmak üzere iken arkadan karısının sesini duyar. -”Arkadaşlarınla bugün buluşacaktın değil mi hayatım? Tamamen unutmuşum. Dışarı çıkmasan olmaz mı?” Adam, “aşkım arkadaşlarla bir şeyler içeceğiz ama” Kadın adam lafını tamamlar tamamlamaz mutfağa gider ve elinde bir sürü içecek ile gelerek. “- bütün çeşitler burada da var aşkım” der.
 
Adam dışarı çıkabilmek için bahane bulmak zorunda olduğu için. “Ama oradaki TV de maçı da seyredeceğiz senin bugünkü dizini seyretmenin engellemek istemem” dediğinde kadın hemen kumandayı uzatır.

Adam artık iyiden iyiye köşeye sıkışmıştır. Ne dese kadın her şeye hazırlıklı çıkıyor bir türlü bahane bulamıyordur. Son olarak parlak bir fikir gelir aklına. “Ama aşkım erkek erkeğe muhabbeti de söz konusu, bunu beraber yapamayız” dediğinde, kadın birden “Bırak şimdi bunları düşünmeyi dostum hadi maç başlamak üzere şu TV yi açalım da keyfimize bakalım.
1- Ankara Sheraton Hotelde Düzenlenen Kahvaltılı Basın Toplantısının Ardından, Kartaloğlu Basın Mensupları Tarafından Yöneltilen Sorulara Yanıt Verdi.
REKLAM ALANI
Kadınlarımızın Düşünceleri
Adam evlenirken kadınla anlaşma yapmış :
Yaşım ya on üç ya da on dörttü. Akrabamızın düğününe gitmiştik hani derler ya “birazdan paralar saçılacak”
Tarih öğretmeni Temel’e sormuş: “Oğlum, Kartaca savaşını kim yaptı?”