Çağdaş Değişim Grubu Adına Başkan Adayı Bayram Erat;
24 Eylül 2021 Cuma
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
Çağdaş Değişim Grubu Adına Başkan Adayı Bayram Erat;
Çağdaş Değişim Grubu Adına Başkan Adayı Bayram Erat

 " Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."

Yüksek Ticaretliler İstanbul Şubesi Şube Başkan adayı Erat;

Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi Başkan Yrd Bayram Erat 'la Mini Söyleşi Yaptı.

Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi Başkan Yrd. Bayram Erat 25.09.2021 Tarihinde Yapılacak Olan Genel Kurulda Şube Bakanlığına Adayım Derken Sözlerine Şöyle  Devam etti.

Erat; "Yüksek Ticaretlilere Yeni Enerji"

"İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF Mezunları Derneği İstanbul Şubesi'nin Nisan 2018 de yapılan genel kurulunda kurullara seçilmiş arkadaşlarımızdan yeni dönemde devam etmek isteyen arkadaşlarla göreve yeniden talibiz."

Hali hazırda Yüksek Ticaretliler Derneği İstanbul Şubemizin Başkan Yardımcılığı yapmaktayım.  

Benim öncülüğümde dinamik ve güçlü bir ekip ile yenilikçi ve katılımcı bir ruh ile; 

Birlik, beraberlik ve dostluğu özümsemiş bir yaklaşımı ile;

Atatürkçü, demokrat, eşitlikçi, hukuka saygılı, Cumhuriyete taraf bir anlayış ile;

Üyelerimizin yaşamına keyif ve anlam katacak, farkındalık ve heyecan yaratacak projelerimizle; 

Öğrencilerimizin hayatına dokunacak, kariyer başarılarını hızlandıracak çalışmalarımız ile Genel Kurulda huzurunuza çıkacağız"

diyerek sözlerini noktaladı.

Sayın Erat' la yapmış olduğumuz Söyleşimizi dört bölüm halinde izleyebilirsiniz.

 *****
BİRİNCİ BÖLÜM

   
*****
İKİNCİ BÖLÜM

  
 *****
ÜÇÜNCÜ BÖLÜM 

 
 *****
DÖRDÜNCÜ ve SON BÖLÜM
4- Divan Başkanı Orhan Üstekidağ Konuşmalarını Yapması İçin İstanbul SMMM Odası Başkanı Yücel Akdemir'i Kürsüye Davet Etti.
Aynı Zamanda İktisadi Dayanışma Yazı Ailemiz Yazarlarından Olan Değerli Arkadaşım Emir Es'in Vefatını Üzülerek Öğrenmiş Bulunuyoruz.
İngiliz haber ajansı Reuters, Rusya'nın Suriye'de muhaliflerin elindeki son bölge olan kuzeybatı bölgelerine hava saldırılarını artırdığını,. . .
Merkez Bankası'nın faiz indirim kararıyla yükselişe geçen dolar/TL, yeni haftaya 8,89'luk yeni zirveyle başladı. Karar sonrası yabancı çıkışı . . .
İnternette “Emeklilik statüsünün belirlenmesinde son 7 yılın önemi? ve “Emeklilikte son yedi yıl hesabı nasıl yapılır? başlıklı yazılarınızı . . .
Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından 2 Eylül 2021 gün ve Sıra No: 531 ile “Akaryakıt ve LPG piyasasının yanı sıra . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Oğlum 1.5 yıl işsizdi. GSS borcu birikti. Şimdi işe girdi borcu yapılandıracağız. İnternet üzerinden SGK'ya başvurduğumuzda, 2.307 TL . . . .
Köşemde, 11 Ocak 2021 tarihinde “Akarkayıt dağıtım şirketi mi, sahte fatura üretim merkezi mi?” ve 18 Ocak 2021 tarihinde de “Akaryakıta . . .
"Yüksek Ticaretlilere Hizmet İçin Yeni Enerji ve Sinerjimizle Gümbür Gümbür Geliyoruz."
İşçi-İşveren anlaşmazlıklarında ihbar tazminatı da önemli bir anlaşmazlık konusudur. 4857 sayılı İş Kanunu’nun 17. maddesi, . . .
Değerli Yüksek Ticaretli ve Marmara’lı okuldaşlarım. Bildiğiniz gibi Yük. Tic. ve M.Ü.İ.İ.B.F. Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi’nin 43. Genel . . .
09.06.2021 tarihi itibarıyla ilk derece (Vergi Mahkemeleri) yargı mercileri nezdinde dava açılmış ya da dava açma süresi henüz geçmemiş . . .
Akaryakıt ve LPG piyasasında rekabet eşitliği sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile etkin bir şekilde mücadele edilmesi amacıyla 7318 Sayılı . .
Geçtiğimiz Ağustos ayında bir bölgemizde sel felaketleri yaşarken bir bölgemizde çok sayıda yangınla karşılaştık. Felaketlerde elbette . . . .
Hazine, haksız vergi alır mı? Alır. Bu sonuç çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkabilir. Örneğin mükellef ihtirazi kayıtla beyanname verip, . . .
20. Anadolu Odaları Eğitim Semineri 03-06 Ekim 2021 Tarihinde Titanic Delüxe Golf Belek' te Yapılacaktır.
Yapılandırma Müracaat Süreleri İçin Son Tarih 30 Eylül 2021
Doğum tarihim 14 Aralık 1970. İlk kez 1 Aralık 1992'de sigortalı olarak işe başladım. Şu an çalışıyorum, 9450 prim günüm var.. . . .