Bağımsız Mali Müşavirler Grubundan (BMMG) ;
06 Ocak 2021 Çarşamba
http://uzembmmgd.com/ üzerinden olarak yapacağımız ;
Bağımsız Mali Müşavirler Grubundan (BMMG) ;
Bağımsız Mali Müşavirler Grubundan (BMMG) ; 

http://uzembmmgd.com/ üzerinden olarak yapacağımız 

7256 SAYILI KANUN KAPSAMINDAKİ SGK İLE İLGİLİ DÜZENLEMELER ile ilgili webinarımız gili Fatih Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Sayın Coşkun BİLGİN  tarafından 09 OCAK 2020 - Saat 14:00 - 16: 00 arasında verilecektir.  

Eğitim için başvurular www.bmmgd.org.tr web sayfamızda yer alan ilçelerde online eğitim linkinden 08 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 18: 00 kadar  başvurularak yapılacaktır. 

Eğitime girişte sorun yaşamamak için Internet Explorer ya da Mozilla Firefox web tarayıcısının kullanılması ve bigisayarlarınızda Flash Player yüklü olmasına dikkat ediniz.
Açış Konuşması; Ali Haydar Tunç (İSMMMO Başkan Yardımcısı), Moderatör ; Halim Bursalı (İSMMMO Y.K.Ü), Konuşmacılar ; Yalçın Sütütemiz-(İstanbul TESMER Eğitmeni) ve Mücahit Yılmaz - (İstanbul TESMER Eğitmeni "Yapılandırmada Dikkat Edilecek Hususlar ve İstihdam Teşvikleri"
Genel Başkan Emre Kartaloğlu ve SGK Bşk Sayın İsmail YILMAZ’ın katılımlarıyla, 20 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 11.00'de SOHBET PROGRAMI gerçekleştirilecektir.
Kamu Gözetim Kurumu tarafından yetkilendirilen derneğimiz tarafından bağımsız denetçiler için sürekli eğitim programı kapsamında Ocak ayı yüz yüze ve on-line eğitim takvimimiz aşağıdaki görsellerde paylaşılmıştır.
İSMMMD, Kamu Gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından uzaktan eğitim yöntemi ile bağımsız denetçiler için sürekli eğitim programları düzenleme konusunda yetki almış olup; Temel Tahkim Eğitimi konulu ders açılmıştır.