Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Yeniliğe Doymuyor !
29 Ocak 2018 Pazartesi
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Yeniliğe Doymuyor !

Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Yeniliğe Doymuyor !


DEĞİŞİM BAŞLIYOR Sloganı ile 2015 yılında  meslek siyasetine hızlı bir şekilde giriş yaparak kısa zamanda tüm meslek örgütünün umudu haline gelen BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU sürprizlerine devam ediyor. 

Geçtiğimiz dönemde üyelerine BMMG LOGO’ lu kupa armağan eden BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU yeni dönemde ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kocatepe'de görüntülendiği efsane fotoğrafını sac üzerine uygulatarak yine bir ilk’ i başardı. 

ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ düşüncesinden asla vazgeçmeyeceklerini  her fırsatta dile getiren BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU tarafından bu düşünceden hareketle Atamızın gerçek boyunu 1/10 oranında küçültülerek uygulattığı bu çalışmanın sadece meslek örgütü tarafından değil tüm ATATÜRK hayranları tarafından büyük bir beğeni ve ilgi göreceği muhakkaktır. 

BMMG LOGO’ lu kupa örneğinde olduğu gibi KOCATEPE’ de ATATÜRK figürünün de düşünce ve tasarımı, İktisadi Haber yazı kadrosunda yer alan ve halen BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU yürütme kurulu üyesi CELAL ÖZGÜROĞLU tarafından gerçekleştirilmiştir. 
1- Ankara Sheraton Hotelde Düzenlenen Kahvaltılı Basın Toplantısının Ardından, Kartaloğlu Basın Mensupları Tarafından Yöneltilen Sorulara Yanıt Verdi.
REKLAM ALANI
Kadınlarımızın Düşünceleri
Adam evlenirken kadınla anlaşma yapmış :
Yaşım ya on üç ya da on dörttü. Akrabamızın düğününe gitmiştik hani derler ya “birazdan paralar saçılacak”
Tarih öğretmeni Temel’e sormuş: “Oğlum, Kartaca savaşını kim yaptı?”