Bağımsız Denetim Uzmanları Derneği (BADUDER) nden KGK Başkanı Sayın Seyit Ahmet Baş'a Ziyaret
22 Ağustos 2015 Cumartesi
10 Ağustos 2015 Tarihinde Bağımsız Denetim Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve
Bağımsız Denetim Uzmanları Derneği (BADUDER) nden KGK Başkanı Sayın Seyit Ahmet  Baş
Bağımsız Denetim Uzmanları Derneği (BADUDER) nden KGK Başkanı Sayın Seyit Ahmet  Baş' a Ziyaret

10 Ağustos 2015 Tarihinde Bağımsız Denetim Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Eğitim Komisyonu Başkanı Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nuray ERGÜL'ün katılımı ile bir çalışma ziyareti gerçekleştirdiler.

Kamu Gözetim Kurumu - (KGK) Başkanı Sayın;Seyit Ahmet BAŞ ve KGK Başkan Yard. Sayın Mehmet KAYA ile meslek mensuplarının sorunlarını ve geleceğe yönelik çalışmaları paylaşmak üzere görüşme yapmışlardır.

Bağımsız Denetim Uzmanları Derneği (BADUDER) Yönetim Kurulu Başkanı sayın recep Önem; Sayın KGK Başkan ve Başkan Yardımcısına Bağımsız Denetim Uzmanları Derneği Yönetimine  göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, başka toplantı ve ziyaretler de buluşmak üzere ayrıldılar.

1- Ankara Sheraton Hotelde Düzenlenen Kahvaltılı Basın Toplantısının Ardından, Kartaloğlu Basın Mensupları Tarafından Yöneltilen Sorulara Yanıt Verdi.
REKLAM ALANI
İzmir SMMM Odasından Duyuru; Beyanname Sürelerinin Uzatılması Hakkında..
Konya S.M. Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, şirketlerin fatura işlemlerinin dijitale taşındığını belirterek . . . .
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Kurban bayramı emekli ikramiyelerinin bayramdan önce 2-7 Temmuzda hesaplara yatırılacağını . . . .
Memur ve emeklinin 3.600 ek gösterge düzenlemesi için hazırlanan yasa teklifi af ve zam müjdeleriyle adeta mini seçim paketine dönüştürüldü.
Ülke olarak içinde bulunduğumuz konjonktür, toplumun tüm kesimlerini olduğu gibi maalesef biz mali müşavirleri de derinden etkilemektedir.
"3600 ek gösterge" ile "öğrenci affı" düzenlemesini de içeren ekonomiye ilişkin "torba" kanun teklifi, TBMM Başkanlığı'na sunuldu
Beyana dayanan vergilerde vergi ziyaı cezasını gerektiren fiilleri işleyen mükelleflerle bunların işlenişine iştirak eden diğer kişilerin kanuna . . .
Türk Lirası mevduatları cazip kılmak, birikimlerin Türk Lirası mevduat ve katılım hesaplarında tutulmasını sağlamak amacı ile stopaj . . .
Antalya SMMM Odası Başkanı Sacettin Hancıoğlu'nun Ağabeyi Selahattin Hancıoğlu Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları - 11.06.2022 tarih ve 31863 sayılı Resmi Gazetede 7409 sayılı Avukatlık Kanunu İle Türk Borçlar Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun yayımlanarak yürürlüğe girdi.
2022/Mayıs Ayı Sigorta Primi, Kdv İade Alacağından Mahsubu Suretiyle 27.07.2022 Tarihine Kadar Ödenebilecek
10 Eylül 1971 doğumluyum. 1 Kasım 1989 tarihinde sigortam başladı. 2021 Aralık ayına kadar aralıklarla çalıştım. . . . .
Uzun bir süredir sağlık çalışanları tarafından beklenen mali ve özlük haklarına ilişkin iyileştirmeler içeren Sağlıkla İlgili Bazı Kanunlarda ve . . .
Evet, çok haklısınız, aslında bunun tam tersinin olması lazım. Ancak, ister inanın ister inanmayın şu an uygulamada böyle bir kaotik durum . . .
Konya S.M. Mali Müşavirler Odasında 24. Olağan Genel Kurulu ve Oda kurullarının seçimi 28-29 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi.
Şirketlerde sermaye artırımları bedelli ya da bedelsiz olarak yapılabilmektedir. Şirketlerin yeni hisse ihraç etmesi ve bu hisselerin nakit . . . .
Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "2022 Ocak ayında çalışanlarımızın aylıklarına yüzde 30.95 artış yapılmıştı. Temmuz ayında . . . .