Abonelerimizin ve Facebook Sayfamızdan Paylaşımlarımızı İzleyen Abonelerimizin Dikkatine!
16 Mayıs 2022 Pazartesi
Türkiye’nin en büyük akademik meslek odası İstanbul SMMM Odasında Seçim Sonuçları Belli Oldu.
Abonelerimizin ve Facebook Sayfamızdan Paylaşımlarımızı İzleyen Abonelerimizin Dikkatine!
ABONELERİMİZİN
 ve 
FACEBOOK SAYFAMIZDAN PAYlAŞIMLARIMIZI İZLEYEN ABONELERİMİZİN DİKKATİNE!

SON GÜNLERDE İSTANBUL VE TÜRKİYE GENELİNDEKİ SMMM ODASI SEÇİMLERİ NEDENİYLE SEÇİMLERE KATILAN GRUPLARA GENİŞ VER VERMEMİZ (BİLGİ YOĞUNLUĞU) NEDENİYLE 


FACEBOOK SAYFAMIZ ÇÖKMÜŞTÜR. DÜZELTME ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR.

ÇALIŞMALAR TAMAMLANANINCAYA KADAR TÜM MESLEKİ HABERLERİ WWW.iktisadidayanisma.com sayfamızdan PAYLAŞIMLARINMIZI DA 


FACEBOOK SAYFAMIZDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

SAYGILARIMLA
NUSRET SÜMER


Türkiye’nin en büyük akademik meslek odası İstanbul SMMM Odasında Seçim Sonuçları Belli Oldu.

İstanbul Serbest Muhasebeci Müşavirler Odası’nın seçimini Erol Demirel liderliğindeki Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Birliği kazandı.

Detaylar ; www.iktisadidayanisma.com da 

1- Ankara Sheraton Hotelde Düzenlenen Kahvaltılı Basın Toplantısının Ardından, Kartaloğlu Basın Mensupları Tarafından Yöneltilen Sorulara Yanıt Verdi.
REKLAM ALANI
İzmir SMMM Odasından Duyuru; Beyanname Sürelerinin Uzatılması Hakkında..
Konya S.M. Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, şirketlerin fatura işlemlerinin dijitale taşındığını belirterek . . . .
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Kurban bayramı emekli ikramiyelerinin bayramdan önce 2-7 Temmuzda hesaplara yatırılacağını . . . .
Memur ve emeklinin 3.600 ek gösterge düzenlemesi için hazırlanan yasa teklifi af ve zam müjdeleriyle adeta mini seçim paketine dönüştürüldü.
Ülke olarak içinde bulunduğumuz konjonktür, toplumun tüm kesimlerini olduğu gibi maalesef biz mali müşavirleri de derinden etkilemektedir.
"3600 ek gösterge" ile "öğrenci affı" düzenlemesini de içeren ekonomiye ilişkin "torba" kanun teklifi, TBMM Başkanlığı'na sunuldu
Beyana dayanan vergilerde vergi ziyaı cezasını gerektiren fiilleri işleyen mükelleflerle bunların işlenişine iştirak eden diğer kişilerin kanuna . . .
Türk Lirası mevduatları cazip kılmak, birikimlerin Türk Lirası mevduat ve katılım hesaplarında tutulmasını sağlamak amacı ile stopaj . . .
Antalya SMMM Odası Başkanı Sacettin Hancıoğlu'nun Ağabeyi Selahattin Hancıoğlu Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları - 11.06.2022 tarih ve 31863 sayılı Resmi Gazetede 7409 sayılı Avukatlık Kanunu İle Türk Borçlar Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun yayımlanarak yürürlüğe girdi.
2022/Mayıs Ayı Sigorta Primi, Kdv İade Alacağından Mahsubu Suretiyle 27.07.2022 Tarihine Kadar Ödenebilecek
10 Eylül 1971 doğumluyum. 1 Kasım 1989 tarihinde sigortam başladı. 2021 Aralık ayına kadar aralıklarla çalıştım. . . . .
Uzun bir süredir sağlık çalışanları tarafından beklenen mali ve özlük haklarına ilişkin iyileştirmeler içeren Sağlıkla İlgili Bazı Kanunlarda ve . . .
Evet, çok haklısınız, aslında bunun tam tersinin olması lazım. Ancak, ister inanın ister inanmayın şu an uygulamada böyle bir kaotik durum . . .
Konya S.M. Mali Müşavirler Odasında 24. Olağan Genel Kurulu ve Oda kurullarının seçimi 28-29 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi.
Şirketlerde sermaye artırımları bedelli ya da bedelsiz olarak yapılabilmektedir. Şirketlerin yeni hisse ihraç etmesi ve bu hisselerin nakit . . . .
Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "2022 Ocak ayında çalışanlarımızın aylıklarına yüzde 30.95 artış yapılmıştı. Temmuz ayında . . . .