İKTİSADİ TV
1- (19.06.2019) - (00009) - Kadın Muhasebeciler Derneği Halka Halka Büyüyerek Federasyonlaşmaya Doğru Gidiyor.
1- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Edirne'de SMMM lik Yapan Hanife Saatçi İle Kadın Muhasebeciler Derneğini Kurma Aşaması Üzerine Mini Söyleşi Yaptı.
40- Başkan Fikret Gökmen'in Teşekkür Konuşması İle Genel Kurul Sona Erdi.
39- Orhan Bozkurt Sözlerini Noktaladıktan Sonra, Gölcükte Mesleği İcra Eden Gönül Çelik'e Söz Verdi. Çelik Stajerler Hakkında Görüşlerini Sundu.
38- Divan Başkanı Arıkan, Dilek ve Temenniler Bölümünde; Hızır Sevinç'e, Güner Yıldırım'a, Ercan Aktan'a, Orhan Bozkurt'a Söz Verdi.
37- Divan Başkanı Arıkan, Alınan Kararlardan Sonra Başından Geçen Bir Olayı Anlattı.
36- Divan Başkanı Arıkan, Bu Bölümde Bazı Meslek Mensuplarının Aidatlarının Silinmesi Hakkında Bilgilendirme Yapılırken, Sağlığı İş Yapmaya El Vermeyen Meslek Mensubu Tam Teşeküllü Hastaneden Rapor Alması Halinde Borçlarının Silinmesi Karar Bağlandı
35- Divan Başkanı Arıkan, Seçimle İlgili Detaylı Açıklamalarına Devam Ettikten Sonra...
34- Divan Başkanı Arıkan, Seçimle İlgili Detaylı Açıklamalar Yaparken, Verilen Her İki Önergeyi de Oylatmadan Önce , Bu Önergenin Geçerli Olmayacağı Hakkında Bilgilendirdi.
33- Divan Başkanı Arıkan, Seçimle İlgili Detaylı Açıklamalar Yaparken, Verilen Her İki Önergeyi de Oylamaya Sundu.
32- Mehmet Toker Konuşmalarına Devam Ederek, Seçimlerle İlgili Görüşlerini Dile Getirdi.
31- Divan Başkanı Arıkan, Konuşmalarını Yapması İçin Mehmet Toker'i Kürsüye Davet Etti.
30- Divan Başkanı Arıkan, Konuşmalarını Yapması İçin Taner Öner'i Kürsüye Davet Etti. Daha Sonra Arıkan Oda Meclisi Üyeleri Seçimleri Hakkında Genel Bilgilendrime Yaptı.
28- Divan Başkanı Arıkan, Konuşmalarını Yapması İçin Ali Odabaş'a Söz Verdi.
27- Divan Başkanı Arıkan, 12 Madde İle İlgili Açıklama Yapması İçin Mustafa Taşpınar'a Söz Verdi.
26- Divan Başkanı Arıkan, Gündemin 12. Maddesi İle İlgili Görüşlerini Sunması ( Bilgi Vermesi) İçin SMMM Savaş Yıldız'a Söz Verdi.
25- Divan Başkanı Arıkan, 2019 Yılı Nispi Aidatının Alınmaması Oy Çokluğu İle Kabul Edildikten Sonra Gündemin 12. Maddesi İle İlgili Açıklama Yapması İçin Oda Sekreteri Tülin Keçeci Güngör'ü Kürsüye Davet Etti.
29- Divan Başkanı Arıkan, Savaş Yıldız Hakkında Oy Çokluğu İle Soruşturma Açılmamasına Karar Verildi. Daha Sonra Konuşmalarını Yapması İçin Mustafa Taşpınar ve Halil Odabaş'ı Kürsüye Davet Etti.
24- Divan Başkanı Arıkan, Verilen Önergeyi Oylamaya Sundu. Daha Sora Konuşmalarını Yapması İçin Meslekte Birlik Grubu Adına Hamit Akbulut'a Söz Verdi.
23- Divan Başkanı Arıkan, Kocaeli Meslekte Birlik Gurubu Adına Konuşmalarını Yapması İçin Hamit Akbulut' u Kürsüye Davet Etti.
22- Divan Başkanı Arıkan, Kocaeli Değişim Gurubu Adına Konuşmalarını Yapması İçin Taner Öner'i Kürsüye Davet Etti.
21- Divan Başkanı Arıkan, Güçlü Gurup Adına Konuşmalarını Yapması İçin Mümtaz Atmaca' yı Kürsüye Davet Etti.
20- Divan Başkanı Arıkan, Gündemin Dokuzuncu Maddesi Gereği Klasik Madde Olan Yönetim Kuruluna Taşınmaz Konusunda Yetki Verilmesi İçin Oylama Yaptı. Ve Oy Çokluğu İle Kabul Edildi. Daha Sonra Etkin MM Grubu Adına Konuşmalarını Yapması İçin Mustafa Taşpınar ı Kürüye Davet Etti
19- Divan Başkanı Arıkan, Yönetim ve Denetim Kurulunu Oylatarak Çok Çokluğu İle İbra Edilmesinden Sonra . Teşekkür Konuşmasını Yapması İçin Başkan Fikret Gökmen'i, Kürsüye Davet Etti.
18- Divan Başkanı Arıkan, Kocaeli SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Gökmen'e Eleştirilere Cevap Vermesi İçin Söz Verdi.
17- Divan Başkanı Arıkan, Kocaeli SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Akbulut' a Söz Verdi.
16- Divan Başkanı Arıkan, Kocaeli SMMM Odası Yönetimine Bağımsız Aday Olan SMMM Savaş Yıldız'ı Kürsüye Davet Etti.
15- Divan Başkanı Arıkan Konuşmalarını Yapması İçin Hızır Sevinç'i Kürsüye Davet Etti.
14- Divan Başkanı Arıkan Kısa Bir Açıklama Yaptıktan Sonra, Konuşmalarını Yapması İçin Kocaeli SMMM Odası Körfez İlçe Temsilcisi Orhan Bozkurt'u Kürsüye Davet Etti.
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Kişisel Verileri Koruma Kurulunca, icra takibi kapsamında borçlunun yakınına telefonla kısa mesaj gönderen avukata 50 bin lira idari para cezası verildi.
Yeni göreve gelen BSMMMO yönetimini makamında ağırlayan Vali Yakup Canbolat, tarihi ve doğal güzellikleri ile adeta turizm cenneti konumunda olan
Yurt dışından yolcu beraberinde getirilen cep telefonu maktu harç tutarı, 500 liradan bin 500 liraya yükseldi.
Bilindiği üzere, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından, 12.05.2016 gün ve 52535 sayılı resen terkin işlemleri hakkında 2016/2 sayılı Uygulama İç Genelgesi yayınlanmıştır.
Haydi hayırlı olsun Mesleğimize ve meslektaşlarımıza yeni kazanç kapıları açmaya devam eden Devletimize milletimize allah zeval vermesin.
İlgide kayıtlı özelge talep formunda, kendi kamyonunuzla şehirler arası yük taşımacılığı faaliyetiyle iştigal ettiğinizi ve işletme hesabı esasına göre . . . .
İlgide kayıtlı özelge talep formunda, üzerinde 2656 m² inşaat alanlı idari kısım ve depoların bulunduğu,
Özelge: Faydalı ömrü bitmeden veya bittikten sonra kullanımına devam edilen iktisadi kıymetlere yapılan bakım ve onarım giderlerinin itfası hk.
Kıdem tazminatı yıllarca çalışanların sigortası niteliğinde. Memur maaşlarındaki artışa endeksli olan bu tazminata temmuz itibarıyla zam geldi.
Ev içerisinde yaşayanlar tarafından yapılabilecek temizlik, ütü, yemek yapma, çamaşır, bulaşık yıkama, . . . .
MSB: S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sisteminin birinci grup malzemelerinin Mürted Hava Meydanı / Ankara’ya intikali bugün başladı
Tarımsal faaliyetlerin uzman kişiler tarafından yapılmasını teşvik amacıyla Amasya, Düzce, İzmir ve Mardin'de kırsal alanda yaşayan veya yaşamayı taahhüt eden, tarım, hayvancılık, ormancılık,
BİST, 23 kıymetli madenler aracı kuruluşunun Kıymetli Madenler Piyasası'ndaki işlem yapma yetkilerinin iptal edildiğini duyurdu
Sigara tüketimi geçen yıla oranla yüzde 12 artarken, Türkiye’de üretilen sigaralarda yerli tütün kullanım oranı yüzde 12,07’ye düştü.
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret eden BSMMMO Başkanı Doğan Yılmaz, Erdem’den seçim sürecinde . . . . .
Yeni TTK ve Danıştay kararları sonrası limited şirket ortaklarının sorumlulukları arttı. Yeni durum dikkatle incelendiğinde anonim şirketlerin ....
Arama Kurtarma Teşkilatı (AKUT) Onursal Başkanı Ali Nasuh Mahruki bu görevinden istifa etti.