İKTİSADİ TV
26- (18.05.2017) - (00037) - ll. BÖLÜM: MMMBD Zeytinburnu Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu "Aşk İsll. BÖLÜM: MMMBD Zeytinburnu Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu "Aşk İstanbul Konseri” ni Yunus Emre Kültür Merkezinde Dördüncü Konserlerini Gerçekleştirdiler.
23- Şerife Mercan ' ın Sunumlarıyla, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Koro; "Sazlar Çalınır Çamlıca Bahçelerinde ve Adalardan Bir Yar Gelir Bizlere" Şarkılarını Seslendirdiler.
22- Şerife Mercan ' ın Sunumlarıyla, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Koro; " Çamlıca Yolunda" Şarkısını Seslendirdiler
21- Sunucu ; Şerife Mercan, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Solist ; Tülin Çam Özgür' ü " Kadıköylüm" Şarkısını Seslendirmek Üzere Sahneye Davet Etti.
20- Sunucu ; Şerife Mercan, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Solist ; Davut Şimşek' i " Kız Sen İstanbul un Neresindensin" Şarkısını Seslendirmek Üzere Sahneye Davet Etti.
18- Sunucu ; Şerife Mercan, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Solist Gülay Türkaslan'ı "Ey Güzel İstanbul" " Şarkısını Seslendirmek Üzere Sahneye Davet Etti.
17- Sunucu ; Şerife Mercan, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Solist Muzaffer Sezer'i "Kalamış" Şarkısını Seslendirmek Üzere Sahneye Davet Etti.
16- ll. BÖLÜM: Sunucu; Şerife Mercan, Saz Üstatlarını ve Koristleri Sahneye Davet Ettikten Sonra; "Merhaba İstanbul" İle Sunumlarını Yapmak Üzere Yeşim Ustaoğlu' nu ve Cengiz Uygur' u Sahneye Davet Etti. Daha Sonra Koro: "Üsküdara Giderken" Şarkısını Seslendirdi.
15- Şerife Mercan ' ın Sunumlarıyla, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Koro; " Seni Benden Alamazlar" Şarkısını Seslendirdi.
14- Sunucu ; Şerife Mercan, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Solist İlham Küçükoğlu' nu " Manolyam " Şarkısını Seslendirmek Üzere Sahneye Davet Etti.
13- Şerife Mercan ' ın Sunumlarıyla, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Koro; "Ayrılsakta Beraberiz" Şarkısını Seslendirdi.
12- Sunucu ; Şerife Mercan, Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Solist Sema Türker'i " Geçmesin Günümüz Sevgilim Yasla" Şarkısını Seslendirmek Üzere Sahneye Davet Etti.
11- Sunucu ; Şerife Mercan, Şef Aynur Ezgi Yüksel'i " Gül Dalında Öten Bülbül' un Olsam " Şarkısını Seslendirmek Üzere Sahneye Davet Etti.
10- Sunucu ; Şerife Mercan, Şef Aynur Ezgi Yüksel'i Klasik Kemençe, Ara Taksiminden Sonra "Ruhumda Neşe Hayale Daldım" Şarkısını Seslendirmek Üzere Sahneye Davet Etti.
9- Şerife Mercan' ın Sunumlarıyla ve Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Muhayyerkürdi Eserlerden Koro; "İçin İçin Yanıyor" Şarkısını Söylediler.
8- Şerife Mercan' ın Sunumlarıyla ve Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Muhayyerkürdi Eserlerden " Kadehinde Zehir Olsa" Şarkısını Seslendirmek Üzere Yeşim Ustaoğlu'nu Sahneye Davet Etti.
7- Şerife Mercan' ın Sunumlarıyla ve Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Muhayyerkürdi Eserlerden " Arım Balım Peteğim" Şarkısını Seslendirmek Üzere Mine Gürses'i Sahneye Davet Etti.
6- Şerife Mercan' ın Sunumlarıyla ve Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Muhayyerkürdi Eserlerden " İntizar" Şarkısını Seslendirmek Üzere Umut Gülcan'ı Sahneye Davet Etti.
5- Şerife Mercan' ın Sunumlarıyla ve Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Muhayyerkürdi Eserlerden Koro; "Veda Busesi" Şarkısını Söylediler.
4- Şerife Mercan' ın Sunumlarıyla ve Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Muhayyerkürdi Eserlerden "Gece Kirpikli Kadın" Şarkısını Seslendirmek Üzere Cengiz Uygur' u Sahneye Davet Etti.
3- Şerife Mercan' ın Sunumlarıyla ve Şef Aynur Ezgi Yüksel Yönetiminde Muhayyerkürdi Eserlerden Koro; "Hayat Bazen Tatlıdır" Şarkısını Okudular.
2- Sunucu; Şerife Mercan, Saz Üstatlarını ve Koristleri Sahneye Davet Ettikten Sonra; "Aşk" İle Sunumlarını Yapmak Üzere Yeşim Ustaoğlu' nu ve Cengiz Uygur' u Sahneye Davet Etti
1- Sunucu; Şerife Mercan, Genel Bir Bilgilendirme Konuşması Yaptıktan Sonra, Açılış Konuşmasını Yapması İçin Şube Başkanı Suat Özgür' ü Sahneye Davet Etti.
1- BMMG Sekreteri Kadriye Topçu Konukları Selamladıktan Sonra Açılış Konuşması Yapmak Üzere BMMG Yürütme Kurulu Başkanı Turgay Kanarya' yı Kürsüye Davet Etti.
6- Aynı Gün Nikahı Kıyılacak Olan Y.K.Üyesi Funda Karabulut Arkadaşlarını Yalnız Bırakmayarak Gelinliği ile Salona Gelerek Oyunu Kullandı ve Kısa Bir Konuşma Yaptı. Daha Sonra Y.K.Başkanı Önem, Teşekkür Konuşması Yaptıktan Sonra Genel Kurul Sona Erdi
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
SGK, internet ortamından gönderilmesi gereken aylık prim ve hizmet belgelerinin son teslim süresini bilgisayar sisteminde yaşanan yoğunluk nedeniyle uzattı.
Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un toplam borcu, geçen yıla oranla yüzde 31,5 artarak 6,5 milyar liraya yaklaştı.
Maliye Bakanı Ağbal, her türlü kolaylığa rağmen imkanı olup da borcunu ödemeyenlere müdahale edileceğini açıkladı.
Yeniden yapılandırma teklifi TBMM tarafından kabul edilerek yasalaştı. Son başvuru tarihi 30 Haziran olan yeni yapılandırma 67,7 milyarlık borç stokunu kapsıyor.
Toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren Genel Sağlık Sigortası'nda (GSS) son dönemde gelir testi, prim tutarı, kısmi süreli çalışanların GSS primlerini 30 güne
Başkasının vergisinden sorumlu olmak da nereden çıktı demeyin. Oldukça yaygın bir konudan bahsediyorum. Başkasının vergisinden sorumlu olabilirsiniz.
Mayıs ayının neredeyse sonuna geldik. Bu ayın rutin vergi yükümlülüklerinin dışında pek çok yükümlülük daha getirdiğini daha önce zaten yazmıştım.
Vergi mükellefleri, esnaf ve tüccarlar, şirket ortakları gibi bağımsız çalışanlar Bağkur kapsamında sigortalı sayılıyor
Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları, yurtdışında yerleşmiş gerçek kişiler ile kanuni ve iş merkezi Türkiye’de olmayan kurumların Türkiye’den satın alacakları
Şef Deniz Dinçel yönetiminde 17 Mayıs 2017 tarihinde Antalya SMMM Odası Mustafa Özyürek Salonunda Bahar Konseri verdi.
Türkiye Genelindeki 300 Mali Müşavir Uludağ’da Düzenlenen Sempozyumda Buluştu.
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (SMMMO) üyelerine ve stajyerlerine yönelik hazırlamış olduğu eğitim faaliyetleri kapsamında . . . .
Ortaklaşa "Bilirkişilik ve Bilirkişilikte Önem Arzeden" Konulu Seminer Düzenledi.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun
TÜRMOB Yönetiminin çağırısıyla 20 Mayıs 2017 tarihinde yapılması öngörülen TÜRMOB 2. Olağanüstü Genel Kurulu 10 Haziran 2017 tarihine ertelenmiştir.
ABD ve Avrupa Birliği, arasında yapılan görüşmeler sonucunda, Avrupa’dan ABD’ye uçuşlara laptop yasağı getirilmemesi kararı alındı.
Bazı kamu alacakları yeniden yapılandırılmasına dair teklifin 11 maddesi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
Yarın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve genel tatil günü. İşçilerin ulusal bayram ve genel tatillerde çalıştırılması ve ücret ödenmesiyle ilgili bazı kurallar var.