İKTİSADİ TV
39- (10.06.2017) - (00038) - TÜRMOB 2.Olağanüstü Genel Kurul’unda 11 Yönetmelik Taslağını Masaya Yatırdı.
39- İstanbul Delegesi Arıkan Sözlerine Teşekkür Ederek Devam Etti. Daha Sonra Divan Başkanı Sanlı Saygı ve Sevgilerini Sunarak Bir Genel Kurulu Daha Tamamlamış Oldular. (SON)
38- İstanbul Delegesi Hamdi Balcı Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra, Yine İstanbul Delegelerinden İbrahim Balcıoğlu Söz Alarak Konuşmalarına Başladı. Daha Sonra İstanbul Delegelerinden YMM Arif Aytulun'a Söz Verildi. Ardından İstanbul Delegesi Yahya Arıkan Konuşmalarını Yapmak Üzere Kürsüye Geldi.
37- Divan Başkanı Sanlı; Dilek ve Temenniler Kısmında Balıkesir SMMM Odası Delegesi Orhan Orgarun'a Söz Verdi. Daha Sonra; Ankara Delegesi Güven Torun'a ve İstanbul Delegesi Hamdi Balcı'ya Söz Verdi.
36- Divana Verilen Önerge İle Bursa Delegesi Cemil Tekin Söz Alarak Kürsüye Geldi. Daha Sonra İzmir Delegesi Rıfat Nalbantoğlu Kürsüye Gelerek Meslek Mensuplarına Bilgilendirmelerde Bulunduktan Sonra Dilek ve Temennilere Geçildi.
35- Bu Bölümde; Gündem Maddeleri Görüşülmesine Devam Edilirken Zaman Zaman Gündem Maddeleri Oylamaya Sunuldu.
34- Gündem Maddelerine Devam Edilirken İstanbul Delegesi Gültekin Bekar Bir Açıklama Yapmak İçin Kürsüye Geldi. Rıfat Nalbantoğlu Söz alarak Tekrar Kürsüye Geldi. Konuşmalarının Ardından Gündem Maddeleri Oylamalarına Devam Edildi.
33- Divan Başkanı Sanlı, TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Nalbantoğlu'na söz Verdi.Daha Sonra Gündem Maddeleri Oylamaya Sunuldu.
32- Şükrü Özçetin Kürsüden İnmeyerek Sözlerine Devam Ederken, Solcuyum Ama Sağ Duyu İstiyorum Diyerek Konuşmalarına Devam Etti.
31- Gündem Maddelerine Devam Edilirken, İstanbul Delegesi E .Funda Üçüncü' ye Söz Verildi. Arkasından Ankara Delegesi Şükrü Özçetin' Söz Aldı. Özçetin Kürsüye Gelerek Açıklamalarda Bulunurken Zaman Zaman Mikrofona Ses Verilmedi.
30- Bu Arada İstanbul Delegesi Şinasi Kadir Öztürk' e Söz Verildi. Daha Sonra Gündem Gereği Taslak Maddeleri Görüşmelerine ve Oylamalara Devam Edildi.
29- Ankara Delegesi Ali Gözer Tekrar Söz Alarak Konuşmalarına Başladıktan Sonra Taslak Maddesi Görüşmelerine ve Oylamalarına Devam Edildi.
27- Divan Başkanı Sanlı, Taslak Görüşmelerine Devam Ederken, Sözü Balıkesir Odası Delegesi Metin Yalçın' ı Kürsüye Davet Etti. Daha Sonra Sonra Emre Kartaloğlu Önergesini Sunmak Üzere kürsüye Geldi.
26- İstanbul Delegesi Serdar Özkan Verdikleri Önergeye Destek Vermelerinden Dolayı Delegelere Teşekkür Ettikten Sonra Uşak Delegesi Melek Gökoğlu Kürsüye Gelerek Konuşmalarına Başladı.
25- Servet Bektaş Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra, TÜRMOB Saymanı Emre Kartal Söz Alarak Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra Madde Görüşmelerine Devam Edildi.
24- Verilen Önergeler Oylandıktan Sonra Sekizinci Maddeye Geçildi. Daha Sonra İstanbul Delegesi İrfan Demirci ve Ankara Delegesi Servet Bektaş Kürsüye Gelerek Konuşmalarına Başladı.
23- Bursa Delegesi Hayretin Ersoy Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra Altıncı Maddeye Geçildi ve Verilen Önerge Okundu. Daha Sonra İstanbul Delegelerinden Kenan Uğur ve Kadın Muhasebeciler Derneği Başkanı Gülüzar Özev Söz Alarak Kürsüye Geldi.
22- Yapılan Oylamalardan Sonra İstanbul Delegesi Gültekin Bekar Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra Divan Başkanı Sanlı, Gelen Önerileri Oylamaya Sunduktan Sonra Bursa Delegesi Hayrettin Ersoy'a Söz Verdi.
21- YMM Ahmet Aın Konuşmalarını Tamamladıktan sonra İstanbul Delegesi Yücel Akdemir ve Ankara Delegesi Ali Özer Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra Sunulan Önergeler Oylandı.
20- Ankara Delegesi Güven Torun ve Mersin Delegesi YMM Ahmet Akın Söz Alarak Konuşmalarına Başladılar.
19- H. Hüseyin Kırmızıtoprak Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra, TÜRMOB Sekreteri Arıkan Kürsüye Gelerek Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra Divan Başkanı Maddeler Üzerinde Görüşmelere ve Oylamalara Devam Etti.
18- .Divan Başkanı Sanlı Yönetmelikler Üzerine Sunumlara Devam Ederken, Oylamaya Devam Etti. Daha Sonra; H.Hüseyin Kırmızıtoprak Söz Alarak Kürsüye Geldi.
17- İbrahim Balcı Sözlerine Devam Ettikten Sonra, Bursa Delegelerinden Ali Ekber Kartum ve Mersin Delegesi YMM Ahmet Akın Söz Alarak Konuşmalarına Başladılar.
16- Genel Kuruldaki Karmaşanın Ardından Divan Başkanı Sanlı; İstanbul Delegelerinden Mustafa Çoşkun ve İbrahim Balcı' ya Söz Verdi.
15- Yahya Arıkan Yuhalanmasına Karşı Tehdit Savurmaya Devam Etti. Bu Arada Divan Başkanı ve TÜRMOB Genel Başkanı Yatıştırmalara Çalışırken, H.Hüseyin Kırmızıtoprak Söz Alarak Tekrar Kürsüye Geldi.
14- Tuğrul Tüfekçioğlu Konuşmalarına Devam Etti. Daha Sonra Antalya Delegesi Seyit Karacan'a Söz Verdikten Sonra TÜRMOB Sekreteri Arıkan Yuhalandı.
13- Suların Yavaş, Yavaş Isınmaya Başladığı Anlar ve TÜRMOB Saymanı Emre Kartaloğlu' nun ve Denetleme Kurulu Üyesi Nevzat Akkaya' nın Yatıştırma Çabalarından ve Tuğrul Tüfekçioğlu' nun Konuşmalarından Kesitler.
12- TÜRMOB Genel Sekreteri Arıkan Eleştirilere Cevap Verdi. Daha Sonra İstanbul Delegelerinden H.Hüseyin Kırmızıtoprak ve Ankara Delegelerinden Ali Gözer Kürsüye Gelerek Duygu ve Düşüncelerini Dile Getirdiler.
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Başbakan Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşme sonrası yeni Kabine'yi açıkladı: 5 yeni isim Bakanlar Kurulu'na girerken, 6 bakanın görevi değişti.
30 Temmuz 2017 (2.Dönem) Özel SMMM Sınavı ve 29-30 Temmuz 2017 (2.Dönem) SMMM Sınav Programı Hk.
Okan Üniversitesi, MUHASEBE VE DENETİM Lisans Programına YGS puanlarına göre tercih yapılabilmektedir.
Kahramanmaraş’ta hobi olarak başladığı kokulu taş tozu üretimini geliştirerek patentini de alan eski mali müşavir Yaşar Topuz, şimdi ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına gönderiyor.
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, güncellenen öğretim programlarının tanıtımına ilişkin basın toplantısında konuştu.
Vergi Usul Kanunu'nun vergi ve /veya ceza tarhiyatlarını ifade eden mükelleflere bildirimini sağlayan ihbarnamelerin ekinde bulunmasını gereken belgeleri düzenleyen 35 ve 366. maddeleri incelendiğinde,
İstanbul'da meydana gelen sel nedeniyle çok sayıda araç sular altında kaldı. Peki, su baskını nedeniyle araçlarda meydana gelen hasar kasko sigortası tarafından karşılanıyor mu?
Olağanüstü halin (OHAL), 19 Temmuz 2017 Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 3 ay süreyle uzatılmasına ilişkin Başbakanlık tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Kredi, kart, çek ve senet borcu nedeniyle kara listeye giren ve bu yüzden bankalardan kredi alamayanlara af getiren düzenlemeden yararlanmak için süre daralıyor.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı arılıkla uğraşan çiftçilerin alacakları alet ve ekipmanlara yüzde 60 oranında hibe desteği verecek.
Kurumumuz taşra teşkilatına 400 adet Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı alınacaktır.
İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği Başkanı Ethem Yüksel Kahveci 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili bir basın bildirisi yayınladı.
Konya SMMMO Başkanı Seyit Faruk Özselek, 15 Temmuz kanlı darbe girişimi sırasında Türk halkının dik duruşunu ve demokrasiden taviz vermeyeceğini bir kez daha gösterdiğini vurgulayarak,
Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) son zamanlarda artış gösteren bilgisayar korsanlarına karşılık üyelerine
Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırmasına Dair 7020 Sayılı Kanun’da değişen maddelerle ilgili üyelerini bilgilendirdi.
Enflasyon verilerinin açıklanmasıyla birlikte zamları belli olan milyonlarca emekli ve 3 milyon kamu çalışanının yeni maaşları hesaplandı.