İKTİSADİ TV
9- (17.11.2017) - (00012) - MMMB Şişli Şubesi "Güncel Mevzuat Konularını İçeren Seminer" Düzenledi. Seminerde Yrd. Doç. Zeynep Nevber Eroğlu’ nu ve Dr. Veysi Seviğ’ i Konuk Ettiler.
9- Güncel Mevzuattaki Son Değişiklikler Üzerine Sunumlarına Dr. Veysi Seviğ Devam Ederken, Zaman Zaman Gelen Sorulara Sohbet Havası İçinde Cevaplar Verdi.(SON)
8- Güncel Mevzuattaki Son Değişiklikler Üzerine Sunumlarına Dr. Veysi Seviğ Devam Ederken, Zaman Zaman Gelen Sorulara Sohbet Havası İçinde Cevaplar Verdi.
7- Güncel Mevzuattaki Son Değişiklikler Üzerine Sunumlarına Dr. Veysi Seviğ Devam Ederken, Zaman Zaman Gelen Sorulara Sohbet Havası İçinde Cevaplar Verdi.
6- Güncel Mevzuattaki Son Değişiklikler Üzerine Sunumlarına Dr. Veysi Seviğ Devam Ederken, Zaman Zaman Gelen Sorulara Sohbet Havası İçinde Cevaplar Verdi.
5- Güncel Mevzuattaki Son Değişiklikler Üzerine Sunumlarına Dr. Veysi Seviğ Devam Ederken, Zaman Zaman Gelen Sorulara Sohbet Havası İçinde Cevaplar Verdi.
4- Güncel Mevzuattaki Son Değişiklikler Üzerine Sunumlarına Dr. Veysi Seviğ Devam Ederken, Zaman Zaman Gelen Sorulara Sohbet Havası İçinde Cevaplar Verdi.
3- Şube Başkanı Nesrin Altın; Güncel Mevzuattaki Son Değişiklikler Üzerine Sunumlarını Yapması İçin Dr. Veysi Seviğ' i Kürsüye Davet Etti.
2- Şube Başkanı Nesrin Altın; Sunumlarını Yapması İçin İlk Sözü; Yrd. Doç. Zeynep Nevber Eroğlu'na Verdi. Eroğlu; Vergi İncelemelerinde Yeni Dönem Nasıl Olacak? İzaha Davet Müessesesi • Mükellef Hakları Hk. Bilgi Verdi.
1- Açılış Konuşmasını Şube Başkanı Nesrin Altın Yaptıktan Sonra Konuşmalarını Yapması için MMMBD Genel Başkanı Server Gökmen'i Kürsüye Davet Etti.
16- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde -Sen Gittikten Sonra - (Söz & Müzik : Fatoş Koçarslan ) - Protokolün Sahneye Alımı ve Finalle Birlikte; İktisadi Dayanışma Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer ve Diğer Katkı Sunanlara Teşekkür Plaketinde Sonra - "Çık Gel Hadi Yine - Söz & Müzik : Fatoş Koçarslan" ile Konsere Son Noktayı Koydular.
15- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Ali Müfit Gürtuna (İ.B.B Eski Başkanı) nı Sahneye Davet Ederek Fatoş Koçarslan Teşekkür Belgesini Verdi.
14- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Fatoş Koç Arslan İlkim Karaca ile Sohbetine Devam Ettikten Sonra Sunumlarına Başladı - (Bitti, Gitti - Söz & Müzik : Fatoş Koçarslan Şiir)
13- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde -Fatoş Koç Arslan Sunumlarına Devam Etti. -(Benden Beter Olasın - Müzik: Turhan Taşan/Söz: Fatoş Koçarslan Şiir - İlkim Karaca (Besteci, Sunucu, Cem Karaca eşi)- Süleyman Çelebi (D.İ.S.K Eski Başkanı, CHP İstanbul Milletvekili)
12- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Nedim Saatçioğlu Fatoş Koçarslan'ı Sahneye Davet Etti. (Bir Tesadüf Seni Getirdi Bana - Söz: Sadun Aksüt / Müzik: Fatoş Koçarslan *Sadun Aksüt - (Tamburi bestekar, koro şefi)
11- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Pelin Uyanıker'i Sahneye Davet Etti. - (Bir Fırtına Misali - Pelin Uyanıker - Söz & Müzik: F. Koçarslan)
10- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Nedim Saatçioğlu ve Fatoş Koçarslan Bilgilendirme Sohbetlerine Devam Ettiler.
9- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Nurseli Baseras'ı Sahneye Davet Etti. - (Sen Hangi Mevsimin Yağmurusun - Nurseli Baseras Söz & Müzik: F. Koçarslan)
8- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Nedim Saatçioğlu ve Fatoş Koçarslan Bilgilendirme Sohbetlerine Devam Ettiler.
7- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Caner Tahincioğlu'nu Sahneye Davet Etti.- (Yollarımız Ayrıldı - Caner Tahincioğlu - Söz & Müzik: Fatoş Koçarslan * ŞİİR )
6- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Birgül Mutlubaş'ı Sahneye Davet Etti.- (Bilir misen Kara Gözlüm - Birgül Mutlubaş - Söz: Hüsamettin Elçi/Müzik: F.K)
5- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde -Bestekar Turhan Taşan'ı Sahneye Davet Ettiler.
4- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - Jale Güzeler'i Sahneye Davet Etti. (Sen Bilmiyorsun,Sen Görmüyorsun - Jale Güzeler S &Müzik : Fatoş Koçarslan)
3- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde - İhsan Tümer' i Sahneye Davet Etti - (Aklım Hep Sende - Ihsan Tümer - Söz & Müzik : Fatoş Koçarslan
2- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserinde Sevinç Erdoğan Karatepe' yi Sahneye Davet Etti - (Sen Gidince Kalbimde - Sevinç Karatepe- Söz & Müzik : Fatoş Koçarslan)
1- Nedim Saatçioğlu' nun Sunumları ile Fatoş Koçarslan Besteleri ve Şiirleri Özel Konserin Açılışını Nedim Saatçioğlu Yaparken, Ece Sayın'ı Sahneye Davet Etti. Aylar Geçti Yıllar Geçti - (Ece Sayın Söz & Müzik: Fatoş Koçarslan)
10- Sorular ve Cevaplar Bölümünde Katılımcılardan Gelen Sorulara ; VDK Vergi Baş Müfettişi Mehmet Abanoz Samimi Bir Şekilde Cevaplar Verdikten Sonra Plaket ve Belge Törenine Geçildi. (SON)
9- Sorular ve Cevaplar Bölümünde Katılımcılardan Gelen Sorulara ; VDK Vergi Baş Müfettişi Mehmet Abanoz Samimi Bir Şekilde Cevaplar Vermeye Devam Etti.
8- Sorular ve Cevaplar Bölümünde Katılımcılardan Gelen Sorulara ; VDK Vergi Baş Müfettişi Mehmet Abanoz Samimi Bir Şekilde Cevaplar Vermeye Devam Etti.
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
SGK Taşınmazlar Yönetmeliğinde Değişiklik içeren yönetmelik, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
İstanbul Yüksek Ticaret Ve Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F Mezunları Derneği
Avrupa Birliği normlarına uygun kamu mali yönetimi ve kontrol sistemi amaçlanarak 1050 sayılı Muhasebe-i Umumiye Kanunu değiştirilmiş ve yerine ...
Bilindiği üzere; 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu 2001 yılından itibaren yürürlüktedir. “Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Bölge)” anılan kanundaki tanımıyla;
Özel esaslar, iade edilecek KDV tutarının gerçek olup olmadığının tespit edilmesini ve bu şekilde, Hazine’ye intikal etmemiş ve hayali olarak oluşturulmuş,
Başkentte toplu ulaşım artık her gün 24 saat boyunca sürecek. “Ulaşım vatandaşın birinci ihtiyacı” diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna,
SGK, Genel Sağlık Sigortası’nın kapsamını genişletti. 15 Temmuz gazileri ile er ve erbaşlar sigortalı olacak. Eski borçlar silinecek, gençlerin primlerini devlet ödeyecek
Artık mali yılın da sonuna yaklaşıyoruz. Yılsonu, bazı sermaye şirketleri için aynı zamanda sermaye artırımının zamanını da ifade ediyor.
Bu Yönetmelik Kişisel Verileri Koruma Kurulunun çalışma usul ve esaslarını, görevlerini, yetkilerini ve sorumluluklarını belirlemek için hazırlanmıştır.
Başkanlığımızın Bilgi İşlem Sistemlerinin e-beyanname sisteminde yapılacak bakım nedeniyle;
Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulunun 10/11/2017 Tarihli ve 75935942-050.01.04–[01/203] Sayılı Kararı
Vergilemede zaman aşımı, vergi idaresinin vergi alacağını tarh etme ve tahakkuk etmiş alacağını tahsil edebilme yetkisini ortadan kaldıran bir durumdur.
Yeniden değerleme müessesesi vergi mevzuatımızdan, enflasyon düzeltmesi müessesesinin kabulü ile birlikte, 1.1.2004 tarihi itibariyle kaldırılmıştır.
"Meslek Mensupları; Odamıza güvenmiyor, Meslek Mensupları; Paydaşlarla kavga istemiyor, Meslek Mensupları; Yeni iş imkanı istiyor."
Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Daire Başkanlığı tarafından ‘Bilirkişilik Temel Eğitimi’ verecek kurum olarak yetkilendirilen Bursa Serbest Muhasebeci . . . .
Meslek olarak dikkate alınma ve bir yasa ile meslek insanlarına amaç ve kapsam sınırlamaları doğrultusunda getirilen standartlaşma neticeleri muhasebe;
"Anılar ve Müzik -82 " Ücretsiz Müzik Şölenine Davetlisiniz.