İKTİSADİ TV
4- (15.09.2017) - (00059) - İzmir' de Geleceğin Mali Müşavirleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri İle MİNİ Söyleşide Bir Araya Geldik.
4- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Geleceğin Mali Müşavirleri Derneği Kurucu Başkanı Tolga Yazar, Dernek Başkanı Pınar Dereli, Bşk Yrd. Güzin Babacan, Bşk. Yrd. Faruk Bulut, Üyelerden Ferit Akpınar ve Cüneyt Zirek' le Mesleki Söyleşide Bir Araya Geldiler.(SON)
3- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Geleceğin Mali Müşavirleri Derneği Kurucu Başkanı Tolga Yazar, Dernek Başkanı Pınar Dereli, Bşk Yrd. Güzin Babacan, Bşk. Yrd. Faruk Bulut, Üyelerden Ferit Akpınar ve Cüneyt Zirek' le Mesleki Söyleşide Bir Araya Geldiler.
2- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Geleceğin Mali Müşavirleri Derneği Kurucu Başkanı Tolga Yazar, Dernek Başkanı Pınar Dereli, Bşk Yrd. Güzin Babacan, Bşk. Yrd. Faruk Bulut, Üyelerden Ferit Akpınar ve Cüneyt Zirek' le Mesleki Söyleşide Bir Araya Geldiler.
1- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Geleceğin Mali Müşavirleri Derneği Kurucu Başkanı Tolga Yazar, Dernek Başkanı Pınar Dereli, Bşk Yrd. Güzin Babacan, Bşk. Yrd. Faruk Bulut, Üyelerden Ferit Akpınar ve Cüneyt Zirek' le Mesleki Söyleşide Bir Araya Geldiler.
22- SORU - CEVAP BÖLÜMÜ - Bu Bölümde Modörötörlüğünü KGK Başkanı Fatih Yünlü' nün Yapmış Olduğu Toplantıda Katılımcılardan Gelen Sorulara Cevap Verildikten Sonra Toplantıya Son Verildi. (SON)
21- SORU - CEVAP BÖLÜMÜ - Bu Bölümde Modörötörlüğünü KGK Başkanı Fatih Yünlü' nün Yapmış Olduğu Toplantıda Katılımcılardan Gelen Sorulara Cevap Verildi.
20- KGK Uzmanı Fatih Yalçın Mete Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıklar, Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller, Varlıklarda Değer Düşüklüğü Konusunda Bilgilendirme Konuşmalarını Tamamladı.
19- KGK Uzmanı Fatih Yalçın Mete Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıklar, Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller, Varlıklarda Değer Düşüklüğü Konusunda Bilgilendirmelerine Devam Etti.
18- KGK Uzmanı Fatih Yalçın Mete Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıklar, Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller, Varlıklarda Değer Düşüklüğü Konusunda Bilgi Vermek İçin Kürsüye Geldi.
17- KGK Uzmanı Özlem Arslan "İştirakler ve Müşterek Girişimlerdeki Yatırımlar - İş Birleşmeleri ve Konsolide Finansal " Konusunda Sunumlarını Tamamladı.
16- KGK Uzmanı Özlem Arslan "İştirakler ve Müşterek Girişimlerdeki Yatırımlar - İş Birleşmeleri ve Konsolide Finansal " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
15- - KGK Uzmanı Özlem Arslan "İştirakler ve Müşterek Girişimlerdeki Yatırımlar - İş Birleşmeleri ve Konsolide Finansal " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
14- KGK Bşk. Yrd. Murat Yünlü KGK Uzmanı Özlem Arslan' ı "İştirakler ve Müşterek Girişimlerdeki Yatırımlar - İş Birleşmeleri ve Konsolide Finansal " Konusunda Sunumlarını Yapması İçin Kürsüye Davet Etti.
11- KGK Başkan Yardımcısı Murat Yünlü; Hasılat, Stoklar ve Tarımsal Faaliyetler Üzerine Sunumlarını Yapması İçin KGK Uzmanı İbrahim Gün' ü Kürsüye Davet Etti.
8- Murat Yünlü Muhasebe Politikaları, Tahminler ve Yanlışlıklar Konusunda Sunumlarını Yapması İçin (KGK Uzmanı) Onur Aras' ı Kürsüye Davet Etti
7- Kavramsal Çerçeve ve Finansal Tablolar Üzerine Sunumlarını Yapmak Üzere Özlem Arslan (KGK Uzmanı) Sunumlarına Devam Etti.
6- Kavramsal Çerçeve ve Finansal Tablolar Üzerine Sunumlarını Yapmak Üzere Özlem Arslan (KGK Uzmanı) Kürsüye Davet Edildi.
22- Sunumları Yapan Ayşegül Tezcan, Konuşmalarını Yapmak Üzere İstanbul Kadın Muhasebeciler Derneği Başkanı Gülizar Özev' i Kürsüye Davet Etti. (SON)
21-Nisbi Aidatların Ödenmemesi Konusunda Yürütmenin Durdurma Kararı Aldığı Konuda Bilgilendirme Konuşmasını Yapan Eyyüp Sabri Güler Zaman, Zaman Konuklardan Gelen Sorulara Yanıt Verdi.
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Milyonlarca işçiyi ilgilendiren karar! "İşçinin rızası olmadan maaşı düşürülemez" Sağlık Bakanlığı'na bağlı bir kurumda taşeron firmada çalışan işçinin maaşı
Beyan sisteminde defter ve belgeler önemli. Gelir üzerinden hesaplanan vergilerde tutulan defter ve belgeler dikkate alınarak beyan edilecek vergi matrahı hesaplanıyor.
Randevu Dahi Vermeyen Maliye Bakanlığı Kdv1 Beyannamesinde Ekim 2017 Den İtibaren Bildirilecek Evrak Sayısında Çok Kararlı Olduğu Halde, . . . .
Türkiye Meslekte Birlik Platform Başkanı Abdülaziz Ural, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile görüştüklerini ve belge sayım işinin yılbaşına ertelendiğini duyurdu.
Büyük ve Orta Boy İşletmeler İçin Finansal Raporlama Standardı Konulu Toplantı Düzenledi. Kamu Gözetimi;
Mesleğimizi icra eden tüm mesleki çalışma gruplarının mesleğin ve meslektaşın sorunları karşısında duyarlı olmaları mesleğin ve meslektaşın sorunlarını ilgili kurum ve
Sahte fatura nedir, nasıl önlenir?Halk arasında ‘naylon’ olarak bilinen sahte fatura kullanımı KDV uygulaması ile başladı ve ihracatta KDV iadesiyle yaygınlaştı.
Maliye Bakanı Naci Ağbal, kayıt dışılığın önüne geçmek amacıyla internet ortamında yapılan bütün ticareti gece-gündüz takip edeceklerini söyledi.
Fed'in faiz kararı öncesinde piyasalarda temkinli hava hakim.Asya borsaları Wall Street'teki rekor seviyelerin desteğine rağmen, işlemcilerin ABD para politikasına ilişkin
Bu yılın mart ayında Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sayfasında, Kurumlar Vergisi Kanunu'nun 19/3 maddesinin (b) bendi hükümleri kapsamındaki
Sunumlarını Yapan Ayşegül Tezcan' nın Yapmış Olduğu İzmir Kadın Muhasebeciler Derneği Toplantısı ; İzmir Otel Pasaport Toplantı Salonunda Gerçekleşti.
Kira sözleşmesine atılan imzalar hem mülk sahibini, hem de kiracıyı sorumluluk altına alıyor Gaziantep'te 1 Ocak 2011 tarihinde mülkünü kiraya veren
Varlık Fonu hakkında en çok merak edilenleri, internet sitesinden 20 soruya verdiği yanıtlarla açıkladı. Savunma Sanayi Destekleme Fonu’ndan alınan
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir)
İş hayatında karşımıza çıkan en önemli konulardan birisi kıdem tazminatıdır. Kıdem tazminatının hak edilebilmesi belli şartlara bağlı olsa da çalışan
Hatırlanacağı üzere, 6102 sayılı yeni Türk Ticaret Kanunu’nun 13 Ocak 2011 tarihinde kabul edilen ilk halinde ölçeğine bakılmaksızın bütün küçük,