Y O R U M S U Z . . . . . .
28 Ağustos 2016 Pazar
SMMM Bağımsız Denetçi Selahattin İpek; "Şah Gitti Piyonlar Devrede Bakalım Ne Yapacaklar"
Y O R U M S U Z . . . . . .
Y O R U M S U Z . . . . . .
SMMM Bağımsız Denetçi Selahattin İpek
"Şah Gitti Piyonlar Devrede Bakalım Ne Yapacaklar"
Röportaj Zincirimize Bu Kez Muhasebe Mesleğine 33 Yılını Vermiş SMMM, Bağımsız Denetçi Selahattin İpek' le Devam Ediyoruz. 
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, SMMM, Bağımsız Denetçi Selahattin İpek'le Muhasebe Mesleğinin ve Bağımsız Denetimin (KGK) nun Geleceğini Masaya Yatırdılar.
BİRİNCİ KISIM

İKİNCİ KISIM

ÜÇÜNCÜ KISIMDÖRDÜNCÜ KISIM


BEŞİNCİ KISIMALTINCI KISIM


YEDİNCİ KISIM
 


SEKİZİNCİ KISIM
 

DOKUZUNCU KISIM


ONUNCU KISIM


ONBİRİNCİ KISIM - (SON)
6- Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin ,"7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kapsamında SGK İşlemleri İle Teşviklerine İlişkin" Sunumlarını Tamamlayarak Semineri Sonlandırdılar.
Kuruluş Amaçları ve Gelecekte Kadın Muhasebecilerle Yapacakları Çalışmalar Üzerine Mini Söyleşi Yaptık.
Odaların Konumu, Meslek Mensuplarının Durumu, KGK ve Bağımsız Denetimin Konumunu Masaya Yatırdık. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, SİZ, 3568 sayılı Muhasebe Mesleği Uygulayıcıları İçin İstanbul Meslekte Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ethem Yüksel Kahveci ile Mini Söyleşi Yaparak Muhasebe Mesleğini, Odaların geleceğini ve Mesleki Sorunları Masaya Yatırdılar.
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer YMM Alkan Fidan' la Mini Söyleşi Yaptılar.
Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan; Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Keyifli Bir Söyleşi Yaptık.