TÜRMOB XX. Türkiye Muhasebe Kongresinde; (1.Gün) "Küresel Ekonomideki Gelişmeler, Türkiye' ye Yansımaları ve Beklentileri"
09 Ekim 2018 Salı
Açılış Konuşmalarıyla; TÜRMOB Genel Başkanı A.Masis Yontan, SGK Savaş Anıt, Gelir İdaresi Başkanı Semi Okumuş,...
TÜRMOB XX. Türkiye Muhasebe Kongresinde; (1.Gün) "Küresel Ekonomideki Gelişmeler, Türkiye

TÜRMOB XX. Türkiye Muhasebe Kongresinde; (1.Gün)

Muhasebe Mesleğinin Kurumsal Sorumluluğunda; 

"Küresel Ekonomideki Gelişmeler, Türkiye' ye Yansımaları ve Beklentileri"

Açılış Konuşmalarıyla; TÜRMOB Genel Başkanı A.Masis Yontan, SGK Savaş Anıt, Gelir İdaresi Başkanı Semi Okumuş, Vergi Denetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karakum, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Başkanı Rıza Çelen, 

Konuk Konuşmacılardan; İfac Yönetim Kurulu Üyesi Ve Akdeniz Muhasebeciler Federasyonu Başkanı, Pkilippe Arraou ve Avrupa Muhasebeciler Federasyonu Başkan Vekili Ve Gelecek Dönem Başkanı Morten Speitzer' i Ağırladı.

DETAYLAR : İKTİSADİ TV de (Dizin devam ediyor)

TÜRMOB XX. Türkiye Muhasebe Kongresinde; (1.Gün)den Resimlerle Görüntüler

4- Divan Başkanı Arıkan; Konuşmalarını Yapması İçin TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve E. Devlet Bakanı Dr. Masum Türker'i Kürsüye Davet Etti.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir)
Bilindiği gibi, serbest meslek kazancı sermayeden ziyade kişisel mesaiye ilmi veya mesleki veya teknik bilgiye veya uzmanlığa dayanan ve
İzmit 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23. Genel Kurul Hazirun Listeleri,
1952 yılında dünyaya gelen Arif Aytulun, 1976 yılında Bursa İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Muhasebe ve Vergi Uzmanlığı bölümünden mezun olmuştur.
Muhasebe Camiasına , Değerli Ailesine, Yakınlarına ve Tüm Sevenlerine Baş Sağlığı ve Sabır Dileriz.
Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (KSMMMO) 23.Olağan Genel Kurul öncesi takvimi açıkladı.
İstanbul SMMM Odası Başkanı Akdemir; "Meslek Yasamızın 30. Yılı Kutlu Olsun..."
Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nca (BSMMMO) 3568 sayılı meslek yasasının 30’uncu yıldönümü çerçevesinde, . . . .
Samsun SMMMO Onursal Başkanı, Ahmet Hayvalı, 13 Haziran'ı, önemini ve mesleki açıdan beklentilerini yazdı...
KGK’nın “Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Tebliği”ne uygun şekilde tasarlanmış “Bağımsız Denetim Standartları – II” Eğitimi düzenlenmiştir.
Yürürlüğe giren maddelere göre hurda araç indirimi 10 bin liradan, 15 bin liraya yükseltilirken;
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Staj Başlatma Sınavı Hazırlık Kursları
Yeni askerlik sistemi TBMM Genel Kurulu’nda! Kalıcı bedelli ve tek tip askerlik sistemini kapsayan yeni askerlik sistemi henüz vatani görevini yapmamış
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin yaşadığı sorunların tespit edilerek, çözüm yollarının belirlenmesi amacıyla Anayasanın 98 inci, . . .
İmar barışından yararlanmak için başvuru süresi 15 Haziran’da, ödemeler ise 30 Haziran’da sona eriyor. Ancak,
İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası bir duyuru yayınlayarak “Danıştay 8.Dairenin vermiş olduğu nispi aidat kararı ve genel kurulda alınan
Bilindiği gibi, zamanaşımı belirli bir sürenin geçmesi ile bir hakkın kazanılmasına, kaybedilmesine veya bir yükten kurtulmaya neden olan süredir.