"Sayın Yahya Arıkan Değildir."
Yürütme Kurulu Üyelerinden;Sayın Hamdi Balcı ve Sayın Hasan Akdemir' le İSMMM Odası Seçimleri Üzerine MİNİ SÖYLEŞİ' de Buluştuk.
SMMM Bağımsız Denetçi Selahattin İpek; "Şah Gitti Piyonlar Devrede Bakalım Ne Yapacaklar"
Bizler İktisadi Dayanışma olarak, 34 Yıldır Muhasebe Mesleğini İcra eden meslek mensuplarına hizmet vererek
Perpa Koop.Ynt. Kurulu Sayman Üyesisi ve istanbul SMMM Odası Şişli Temsilci Yardımcısı SMMM Hacı DEMİR' le mini söyleşi yaptık.
MMMBD Genel Başkanı Serdar Özkan mesleki sorunlara ilişkin İKTİSADİ DAYANIŞMA'nın sorularını cevaplandırdı.
Mesleki Konu da SÖYLEŞİ Yapılacaktır.
MMMBD Şişli Şubesi Başkanı Celal Yeğek İktisadi Dayanışma Haber Ajansına konuştu. Yeğek, mesleğin dünü bugünü ve geleceğine ilişkin umutsuz olmadığını,mesleğin iyiye gittiğini
" Denetim SMMM lerin ve YMM lerin Hakkıdır."
23 Haziran 2012 de Yapılacak Olan Seçimli Genel Kurulda Tekrar Adayım Dedi.
İstanbul Yüksek Ticaret Ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulunun Almış Oldukları Ortak Karar Gereği,
MMMB Derneği Beyoğlu Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerinden, Sayın Funda İzi (Başkan), Sayın Yıldız İrgin (Bşk. Yrd.), Sayın Hatice Yılmaz (Sekreter), Sayın İlknur Bilgiç (Yönetim Kurulu Üyesi), ve Bülent Sunay (Yönetim Kurulu Üyesi) ile Mini Söyleşi Yaptık.
SMMM Mehmet Latif Bayrı İle Mesleki Söyleşi
Hasan Ovalı Yeminli Mali Müşavirlik firmasının geçmişi 1979 yılına dayanmaktadır.
MMMB Derneği Genel Başkanı Süleyman Bilge Yağmur, Çamur Demeden Meslek Mensuplarını Şubeler Arası Futbol Turnuvasında Bile Yalnız Bırakmıyor.
Söyleşimizde Eminönü Şubesinin Faaliyetlerini, Meslek Mensupları Adına Yapmış Oldukları Ve Yapacakları Hizmetleri Sayın Polat' tan sizlere sunarak, Hem Bölge Üyelerinin, Hem De Türkiye Genelindeki Meslek Mensuplarının Konuğu Olmak İstedik.
Çiftçi: K.Çekmece Şubemiz 1990 yılında kurulmuş olup, 2007 Yılı itibariyle 17. yılını bitiren bir şube olarak, Mesleğimiz ve Meslektaşlarımız için önemli çalışmalar yapmış olan tüm Başkan ve Yöneticilerimize İKTİSADİ DAYANIŞMA kanalıyla şükranlarımı sunmayı bir borç bilirim.....
5- (11.04.2017) - ( 00039-40) - BMMG Mevzuat Kurulu Başkanı SMMM Ahmet Özmaden "SSK Prim Teşvik ve Destek Uygulamaları İle Gündemdeki Konularla İlgili Pratik" Uygulamalar Konulu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra, Katılımcılardan Gelen Sorulara Yanıt Vererek Seminer Sona Erdi.
MMMBD Üsküdar olarak düzenlemiş olduğumuz Türk Sanat Müziği konserimize katılmanız bizlere onur verecektir.
"SGK Prim Teşvik ve Destek Uygulamaları İle Gündemdeki Konularla İlgili Pratik Açıklamalar Konulu Seminer" imize Davetlisiniz.
Derneğimiz Nisan 2017 ayı yemekli toplantısını büyük bir özlemle siz meslektaşlarımızla beraber 24 Nisan 2017 Pazartesi günü saat 19.00’da Taksim Elite World Otelde aşağıdaki konularda yapılacaktır.
1 Gece Konaklamalı Derneğimizin İstanbul Şubesinin düzenlemiş olduğu Çanakkale gezisi 29-30 Nisan 2017 tarihinde yapılacaktır.