Okan Üniversitesinden: MUHASEBE ve DENETİM Lisans Programı
07 Ağustos 2018 Salı
Okan Üniversitesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, MUHASEBE VE DENETİM Lisans Programında; hem akademik yönüyle başarılı,
Okan Üniversitesinden: MUHASEBE ve DENETİM Lisans Programı
Okan Üniversitesinden: 

MUHASEBE ve DENETİM Lisans Programı

Okan Üniversitesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, MUHASEBE VE DENETİM Lisans Programında; hem akademik yönüyle başarılı, hem de sektör tecrübesi olan  hocalarımızla tamamen uygulama odaklı eğitim programlarıyla işletmelerin ihtiyaçları olan, her yönüyle donanımlı, güncel teknolojiyi kullanabilen ve sorumluluklarının bilincinde başarılı aday meslek mensupları yetişmektedir. Öğrencilerimiz, yandal ve çift anadal  programları ile İşletme, Finans, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Sigortacılık gibi alanlarda da eğitim alabilmektedirler. Kontenjanının tamamıyla % 50 burslu öğrenci alan programımızı, öğrencilerimiz ilk üç tercihlerine MUHASEBE ve DENETİM programını yapmaları durumunda ilave % 10 burs elde edeceklerdir. Muhasebe ve Denetim alanında, TÜRMOB ve İSMMMO meslek mensuplarına da lisansüstü eğitimlerinde burslar sunan Okan Üniversitesi, meslek mensuplarının yakınlarını da yetiştirmektedir.


Mali müşavirlik için ilk adım olan SMMM Staja Başlama Sınavı’na yönelik düzenlenen hazırlık kursu, Öğr. Gör. Adem Yıldırım’ın verdiği ‘Finansal Muhasebe’ dersiyle başladı.
Türkiye'nin ilk mesleki haber ajansı ve mevzuat portalı 35. yıl dönümünü kutladı.
Teklif ile; 3096 sayılı Türkiye Elektrik Kurumu Dışındaki Kuruluşların Elektrik Ürteimi, İletimi, ...
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden: 5786 sayılı Yasa ile değişik 3568 sayılı Yasa ve 19 Ağustos...
Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk ÖZSELEK, 7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında yapılandırılan borçlarını ödeyemeyen mükellefler için çıkarılan kanuna dikkat çekti.
İstanbul’da Marmara Üniversitesi Göztepe Kampusu’nda 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde yapılan ‘SMMM Yeterlilik Sınavı’ Bursa’dan 295 mali müşavir adayının katılımıyla gerçekleşti.
Geçen ay basında çıkan bir haber Antalya kamuoyunun ilgisini Narenciye Bahçesi alanına yöneltmiştir. Şehrin ortasında neredeyse tek kalmış, Antalya’nın simgesi narenciye ağaçları ile
Mesleğimizin, Meslek Mensuplarının Geleceği Kişisel Çıkarlara ve Makamlara Feda Edilmektedir."
Kentsel dönüşüm kapsamına giren binalardan daire ve dükkan alan vatandaşlar tapu harç ödemelerini geri alabilecek.
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi . . . Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi . . .
"Burası 2019 Oda seçimlerinin başlangıç yeri olacaktır. Devrim burada başlıyor"
Yılın başından başlayıp artan bir hızla, ekonomideki olumsuz gelişmeleri ortadan kaldırmak için hükümet yoğun bir mesai harcamaktadır.
Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı, Yenikapı’daki...
Piyasalar tarafından merakla beklenen 2018 Kasım ayı enflasyon rakamları belli oldu.
Aylardır birbiri ardına rekor kıran enflasyon, milyonlarca memur ve emekli ile asgari ücretlilere yapılacak zamlar yaklaşınca eksiye geçti.
“Mükemmel bir dijital dönüşüm için ihtiyacımız nedir?” diye sorarsanız, size verebileceğim en iyi cevap: “Tasarım Odaklı Düşünme” olur.