ODALAR  
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) tarafından “Yerel Finansal Raporlama Çerçevesi” konulu seminer düzenlenerek oda üyeleri bilgilendirildi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Meslek Mensuplarının Katılımı İle Kutladı.
26 Nisan 2017 tarihinde ilçemizde “Yabancı Çalışma İzinleri” konulu Eğitim Semineri düzenlenecektir. Seminer detayları aşağıdaki gibidir.
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığından Kurumlar Vergisi Beyannamesi, E- Berat Yükleme Ve Ba-Bs Bildirim Verilme Sürelerinin Uzatılmasını Talep Etti.
Nispi Aidat Tahakkuk ve Tahsili ile ilgili TÜRMOB tarafından gönderilen bilgilendirme yazısı için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.
"Bağımsız Denetimin Bugünü ve Geleceği" konulu toplantı 6 Nisan 2017 Perşembe günü MTSO Konferans Salonunda yapıldı.
Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) Ticaret Mevzuatı ve Muhasebe Standartları Komisyonu tarafından “Firmalarda Genel Kurullar ve Faaliyet Raporları”
Muhasebe haftasını geride bırakan Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) bilgilendirme seminerlerini sürdürüyor.
Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) üyeleri muhasebe haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen yemekte bir araya geldi.
“Vergi İncelemelerinde Mükellef Hak Ve Yükümlülükleri” konulu eğitim semineri,
“Kadınlara yönelik ayrımcılığın, baskı ve şiddetin yoğun olarak yaşandığı bu günlerde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün anlam ve önemi artmıştır.
Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) 1-7 Mart Muhasebe Haftası’nı kutlaya devam ediyor.
Antalya SMMM Odasından
Odamız Tarafından 6552 Sayılı Torba Yasa Gereği SGK Prim Borçlarının Yapılandırılması Ve Diğer Hususlar Konulu Eğitim Semineri düzenlenmiştir.
"Teşvik Sistemi-Yatırımlarda Devlet Yardımları" Konulu Seminer
Ticaret Hukuku Eğitimi
1 Nisan 2014 kurumlar Vergisi Semineri
Elektronik Fatura ve Elektronik ortamda Tutulacak Defterler
İLETİŞİM BİLGİSİ
SMMMO
Kurtuluş Cad. No:114 34375 Kurtuluş- Şişli / İstanbul
SMMMO
Telefon : (212) 315 84 00
Faks : (212) 343 47 80
ismmmo@ismmmo.org.tr
http://www.istanbulsmmmodasi.org.tr/