ODALAR  
Kamu Gözetim Kurumu - (KGK) - (Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu)

Büyük ve Orta Boy İşletmeler İçin Finansal Raporlama Standardı Konulu Toplantı Düzenledi. Kamu Gözetimi;
Bağımsız denetçilerin etik kurallara uygun ve yüksek kalitede bağımsız denetim hizmeti sunabilmelerini teminen . . . . . .
İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren'in Açılış Konuşması.
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından yayımlanan Büyük ve Orta Boy İşletmeler için Finansal Raporlama Standardı (BOBİ FRS)
Bağımsız denetçilerin etik kurallara uygun ve yüksek kalitede bağımsız denetim hizmeti sunabilmelerini teminen
İstanbul Ticaret Üniversitesi ile Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) arasında Kamu Bağımsız Denetim . . . . .
A -Mesleki Tecrübe Süresinin Hesaplanmasına İlişkin Sorular: B- Bağımsız Denetçilik Lisanslama Sınavı Ve Geçiş Dönemi Eğitimlerine İlişkin Sorular: C- Uygulamalı Mesleki Eğitime İlişkin Sorular:
Değerli okurlarımız, son yazımızda şirket ortakların üçüncü kişilerden olan alacaklarını şirkete sermaye olarak koyup koyamayacaklarını ele almıştık.
Değerli okurlarımız, daha önceki yazılarımızda ortakların şirketten olan alacaklarını şirkete sermaye olarak koyup koyamayacaklarını ele almıştık.
KURUM ORGANİZASYON ŞEMASI - (SEYİT AHMET BAŞ - BAŞKAN)

Kurum Organizasyon Şeması - (Seyit Ahmet Baş - Başkan)

1968 yılında Karaman’da doğdu. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2001-2003 yılları arasında ABD Boston Üniversitesinde Finans alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1991-2003 yılları arasında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanı, 2003-2005 yılları arasında Gelir İdaresi Başkanlığı Daire Başkanı, 2005-2006 yıllarında Maliye Bakanlığı Bakan Danışmanı, 2006-2010 yılları arasında Gelir Politikaları Genel Müdürlüğü Kurucu Genel Müdür, 2010-2011 yıllarında Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı olarak görev yaptı. 2006–2010 yılları arasında Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu Vergi ve Teşvikler Komitesi eş başkanlığı, 2010 – 2011 yılları arasında Koordinasyon Kurulu üyeliği ile İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi Vergi Komitesi Başkanlığı görevlerini yürüttü. 2010 – 2011 yıllarında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine yapılan yardım programı çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti Teknik Heyeti Başkanı olarak görev yaptı. 28.11.2011 tarihinde Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’na Başkan olarak atandı.

Evli 4 çocuk babası. İngilizce ve Arapça bilmektedir.

KURUM ORGANİZASYON ŞEMASI - İMDAT ERSOY - (KURUL LL.BAŞKANI)
KURUL ÜYELERİNDEN - (PROF. DR. YUSUF BALCI)
KURUL ÜYELERİNDEN - (BÜLENT BÜYÜKDIĞAN)
KURUL ÜYELERİNDEN - ( AZİZ DOĞAN )
KURUL ÜYELERİNDEN - (UĞUR SAÇMACIOĞLU )
KURUL ÜYELERİNDEN - (İSMİL ERDEMİR)
KURUL ÜYELERİNDEN - (MUSTAFA DÖNMEZ)
İLETİŞİM
İLETİŞİM BİLGİSİ
Kamu Gözetim Kurumu - (KGK)
Söğütözü Mahallesi 2177 Sokak No: 4 Çankaya/ ANKARA
Kamu Gözetim Kurumu - (KGK)
Telefon : :+90 (312) 253 55 55(PBX)
Faks : :+90 (312) 253 55 58
http://www.kgk.gov.tr/