Negatif Düşüncelerden Kurtulmak İçin Yöntemler
28 Ocak 2018 Pazar
Negatif Düşüncelerden Kurtulmak İçin Yöntemler
Negatif Düşüncelerden Kurtulmak İçin Yöntemler
 
Negatif düşünceler zaman zaman herkesin başına gelebilecek şeyler arasındadır. Bunlardan kurtulmak ve düşüncelerin seyrini değiştirmek için yapılabilecek bazı şeyler bulunur. Aşağıdaki yöntemleri denediğinizde negatif düşüncelerden kurtulduğunuzu fark ederken, her şeyin daha iyi şekilde devam ettiğini görmeniz zor olmayacaktır.

Spor Yapmaya Başlayın:

Olumsuz duygulardan kurtulmak için yapılması gerekenler başında spor vardır. Spor yapmak enerji toplamaya neden olurken, bu zamana kadar içine düştüğünüz negatif enerjiden de sıyrılmanızı sağlar. 10 dakika boyunca yapabileceğiniz bir koşu bile, kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Bu yüzden sporu elden bırakmamak ve her daim egzersiz yapmakta fayda var.

Soğuk Suya Dokunun:
 
Negatif enerjiyi atabilmek için sudan yararlanabilirsiniz. Su tüm olumsuz enerjiyi atmak için en iyi yol olacaktır. Özellikle soğuk su kullanarak yüzünüzü, ellerinizi ve ensenizi yıkayın. Bundan sonra ise kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Karalamalar Yapın:

Negatif düşüncelerden kurtulmanın yolları arasında karalama yapmak vardır. Rastgele yapacağınız karalamalar sayesinde eskiye nazaran daha sakin olduğunuzu fark edersiniz. Aynı zamanda bu durum sizleri daha pozitif hissettirecektir. Bu şekilde tüm olumsuz duygular kağıda geçerken, sizlerde işlerinize kaldığınız yerden enerji içinde devam edebilirsiniz.

Şarkı Söyleyin:

Son olarak moralinizi yükseltmek adına şarkı söylemeye devam etmeniz önerilir. Bu şekilde tüm olumsuzlukları üstünüzden atarken, pozitif bir bakış açısı kazanmış olacaksınız.
12- TMUD Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, Görüşlerini Sunan Meslek Mensuplarına Cevap Vermesi İçin TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi YMM Dr. Masum Türker Görüşlerini Sunduktan Sonra Türker'e Plaketinin Verilmesinden Sonra İktisadi Dayanışma Kameralarına Aile Resim Verdiler.
Çorum'da bir ilçeye kaymakam atanmış. Kaymakam yanına baş çavuşu alıp, köylülerle tanışmak üzere köy köy dolaşmaya başlamış.
1982 yılında Bursa' da dünyaya gelen İlkay Can Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olup, çeşitli firmaların muhasebe/finans bölümlerinde çalışmıştır.
14 şubat sabahı kadın uyanır uyanmaz ”kocacığım” demiş,