Muammer Keskin ; " Eğer omuz omuza verirsek; Martın Sonu Bahar !" Hesap Kitap Adamı SMMM Muammer Keskin Resmen Şişli Belediyesi CHP Belediye Başkan Adayı.
09 Şubat 2019 Cumartesi
Keskin'i Meslek Mensupları ve Yolu Şişli den Geçen Herkes Yalnız Bırakmadı ve Bağrına Bastı.
Muammer Keskin ; " Eğer omuz omuza verirsek;  Martın Sonu Bahar !" Hesap Kitap Adamı  SMMM Muammer Keskin Resmen  Şişli Belediyesi CHP Belediye Başkan Adayı.
Muammer Keskin ; " Eğer omuz omuza verirsek;  Martın Sonu Bahar !" 

Hesap Kitap Adamı  SMMM Muammer Keskin Resmen  Şişli Belediyesi CHP Belediye Başkan Adayı.

Keskin'i Meslek Mensupları ve Yolu Şişli den Geçen Herkes Yalnız Bırakmadı ve Bağrına Bastı.

CHP Şişli İlçe Binası Önünde Yapmış Olduğu Tanıtım Toplantısında Adeta Şişli Trafiğini Kitledi.

" Yarınlarımız daima güzel olacak yeter ki omuz omuza verelim. 

Eğer omuz omuza verirsek

Martın Sonu Bahar !" 

olacak dedi.


Ve Sözlerine  Sözlerine Şöyle Devam Etti.

" Ben Muammer Keskin. 

Yıllarını sosyal demokrasiye vermiş biriyim. 

Babayım, Eş'im, Öğretmenim, mali müşavirim.

40 yıldır Şişli'de yaşayan bir komşunuzum.

Şişli benim evim. Şişli benim yurdum.

Dostlarım; 35 sene boyunca partinin çeşitli kademelerinde görev yaptım. Gerek bir yurttaş olarak gerekse bir siyasetçi gözüyle baktığımda Şişli'nin tepeden tırnağa tüm sorunlarına hakimim. Şişli'nin her semtinde ve her mahallesindeki yaşanmışlıklarımı, siyasi tecrübelerimle birleştirip yola çıktım. Bu benim için büyük bir gurur. Eminim ki el ele verip hep birlikte "Martın Sonu Bahar" diyeceğiz ve yine/yeniden Cumhuriyet Halk Partili yol arkadaşlarım ve demokrat kardeşlerim ile gelecek güzel günlere hep birlikte selam vereceğiz.

Bunu da; bugüne kadar ister Ak Parti'ye, ister MHP'ye, ister İyi Parti'ye, ister HDP'ye, ister Saadet Parti'sine ve diğer siyasi partilerimize oy vermiş değerli komşularımızla beraber yapacağız.
Yani; ŞİŞLİ İTTİFAKINI böylece gerçekleştireceğiz!

Sayın Başkanımız Hayri İnönü'ye 5 yıllık çalışmaları için teşekkür ederim. Ondan devraldığım temiz siyaset bayrağıyla, Şişli'yi birlikte ve emekle ilmek ilmek örmeye geliyoruz.

Kardeşlerim; ben bireysel bir hırsla değil, partimin takdiri ve örgütümün desteğiyle aday oldum. Cumhuriyet Halk Partisi demek dayanışma demektir. Bizler bugün varız, yarın arkadaşlarımızın yolunu açarız. CHP ailesinin fertleri olarak kenetlendikçe güçleneceğiz.

Yine yeniden şişlide chp 

şişli chp kenetleniyor

 chp ailesi omuz omuza


Benim siyasetteki ilkem; daima temiz, şeffaf ve katılımcı bir siyasi yol izlemek olacak. Kuşaktan kuşağa ailece Şişlili olmamın verdiği aşkla bu yola çıktım.

Buradan söz veriyorum: Görev dönemimde yetkilerimi, kendim ailem ya da herhangi bir yakınımın zenginleşmesi ve güç sahibi olması için değil, Şişli Halkının refahı için kullanacağım.
Komşularım; Her sokağın her mahallenin söz hakkı olduğu, her yurttaşın eşit hizmet aldığı mahalle meclisleri olacak, iyi ki Şişliliyim dediğimiz günlere doğru hep beraber koşacağız. Biz kocaman bir aileyiz ve bu ailenin her mahallesi kendi ihtiyaç ve öncelikleri konusunda irade sahibi olacak.
Sevgili Muhtarlarım Şişli'yi size söz verdiğim üzere sizlerle birlikte yöneteceğim.

İyi ki Şişliliyim Keskin çizgilerim var!

Keskin çizgilerim var 

• Rant için değil, halk için varım.

Şişli Belediyesi bütçesi; Katılımcı Bütçe Anlayışı gereğince Şişli'nin her mahallesinin ortak aklıyla belirlenecek. Öyle ki; Meclis ve Encümen toplantılarımızı dileyen tüm yurttaşlarımız online olarak izleyebilecekler.

Şişli oyuna sahip çıktığı gibi kendi kasasına da sahip çıkacak.

• Şişli'yi hep birlikte yöneteceğiz. Şişli sadece tek bir kişinin hükümdarlığını süreceği bir kent değildir.

Şişli'de söz de yetki de karar da Şişli Halkının dır.

Sen ben yok biz varız

Eminim ki Şişlili komşularım ranta, şiddete, yolsuzluğa, rüşvete hayır diyecek ve temiz siyaset mücadelemiz kaldığı yerden devam edecek. Ben, Şişli halkının sağduyusuna güveniyorum. Yalnızca kendini, kişisel çıkarını düşünenlere, Şişlili komşularım taviz vermeyecek ve oylarını CHP'de toplayacaktır.

Şişli ne yapacağını çok iyi biliyor.

Şişli'de ne yapacağımızı biz de çok iyi biliyoruz.

Evet dostlarım, Kardeşlerim, Komşularım

Sizer projelerimizden birkaç tanesinden bahsetmek istiyorum.

•Ulaşılabilir bir belediye diyoruz. Tüm Şişli'yi kapsayan halkla ilişkiler ve iletişim sistemi olan AÇIK KAPI'yı hayata geçireceğiz.

•Şişli, İhtiyacı olan her mahalleye kreş diyoruz.

•Şişli, Kadın dostu kent olacak.

•Şişli, Çevre dostu kent olacak.

•Şişli, Akıllı kent olacak.

•Osmanbey moda tasarım merkezi olacak. 

Amacımız Şişli'den tasarım markaları çıkarmak.


Detaylı projeler kitapçığımızı önümüzdeki günlerde sîzlere takdim edeceğim. Şişli'de her yurttaş, ırk, dil, din, cinsiyet, cinsel yönelim farkı gözetmeksizin bir arada omuz omuza vererek yaşamaya devam edecek. Bizim aramızda sadece rant çeteleri ve ayrımcılık yapanlar barınamaz. Bizim ortak dilimiz; ilkelerimizdir, dayanışmadır ve toplumcu belediyeciliktir.

Şimdi bu noktada, rant çetelerinin isteklerine hayır dediği için katledilen Cemil Candaş arkadaşımıza selam olsun...

Ve yine karanlık eller tarafından darp edilen ve elim bir kazada kaybettiğimiz yol arkadaşımız Boysan Yakar'a selam olsun...

Berkin Elvan yavrumuza selam olsun...

Özgür kalemlere selam olsun. Kardeşim Hrant Dink'e selam olsun... (Agos'a yüzünü döner) (Varsa Hrant Dink ile bir anısı)

Kurtuluş Savaşı meşalesinin yandığı bu alanda.

(Atatürk'ün evine döner) Kurtuluş Savaşı'mızı başlattığı bu mekandan, bize bir devlet, bir cumhuriyet kazandıran, partimizin kurucu başkanı Atatürkümüze selam olsun, selam olsun, selam olsun...

Buradan; Her zaman yanımda olan aileme teşekkürlerimi sunuyorum. 

Küçük ailem, büyük ailem CHP

Ne demiş Nazım;

En güzel deniz:

henüz gidilmemiş olanıdır,

En güzel çocuk: henüz büyümedi.

En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımız,

Ve sana söylemek istediğim en güzel söz: henüz söylememiş olduğum sözdür.

Yarınlarımız daima güzel olacak yeter ki omuz omuza verelim. Eğer omuz omuza verirsek; Martın Sonu Bahar !

5- Oturum Başkanı İstanbul Okan üniversitesi Meslek Yüksek okulu Hukuk Bölümü Adalet Programı Öğr. Gör. Sinan Derman,"Kıdem Tazminatı Fonu" ve "Kıdem Tazminatı ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konusunda Konuklardan Gelen Sorulara Yanıt Verildi.
Tarım Sigortaları Havuzu’na devlet tarafından taahhüt edilecek hasar fazlası olanları belli oldu.
Her 100 çalışandan 85’i kıdem tazminatını alamıyor. Mahkemelerde işçi ile işveren arasındaki uyuşmazlıkların yüzde 70’i kıdemden kaynaklanıyor.
Artan fiyat hareketlerinin önüne geçmek amacıyla Mart ayında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile patates ve soğan için gümrük vergileri sıfırlanmıştı.
Zirve de açılış konuşması yapan ATSO Başkanı Sn: DAVUT ÇETİN; “Zor günler geçiyor, valimiz bize moral, bakanlıklar destek veriyor...
14/5/2018 tarihli ve 2018/11818 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Karar’ın ekindeki listede yer alan. . .
Kademeli indirim modeli kapsamında öncelikle geçici olarak yüzde 22'ye çıkarılan oranın 20'ye düşürülmesi bekleniyor.
Düzenlenen Etkinlik 13 Nisan 2019 Cumartesi günü 16;00 -19;00 saatleri arasında yapıldı.
Özellikle yakın akrabalar arasında karşılıksız para hareketi ya da mal hareketi yapılabiliyor. Örneğin, abi kardeşine, koca karısına daire alabiliyor.
Ekonomi reform paketinin en önemli ayağı yeni vergi sistemi hayata geçirilecek. Buna göre az kazanandan az vergi alınacak, asgari ücretlinin vergi yükü azalacak.
Sermaye Şirketleri (anonim, limited, sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketler), Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenleme ve denetimine tabi fonlar,
1990’lı yıllarda Hollywood’un gişe rekortmeni bilim kurgu filmlerinde 21. yüzyıl dünyayı ele geçirmek isteyen robotların, uçan arabaların,
Şirket tasfiyeleri daha da kolaylaşacak.Enerji ve inşaat için finansal fonlar kurulacak. Emeklilik sistemi değişecek. . . . . .
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak İstanbul'da düzenlediği toplantıyla Reform Paketi'ni açıkladı.
BMMG, MMMBD Fatih Şubesi İle Müşterek Düzenlediği; Kahvaltılı Etkinlikte; Fatih Ottamans Life Hotel Deluxe’ de 300 Civarında Meslek Mensupları İle Adeta "Fatih Çıkarması " Yaptı.
İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İ.İ.Bilimler Fakültesi Derneği Genel Merkezi tarafından düzenlenen 2019 yılı Eşgüdüm Toplantısı
Sabah : 00:09 da başlayan seçim yarışı Gece Yarısından sonra Saat 00:20. de Bitti