Mersin SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömer Faruk Tokgöz' le 05 Ağustos 2016 Cuma Günü Mersin SMMM Odasında MİNİ Söyleşi yaptık.
17 Ağustos 2016 Çarşamba
Mersin SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömer Faruk Tokgöz
Mersin SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömer Faruk Tokgöz' le 05 Ağustos 2016 Cuma Günü Mersin SMMM Odasında MİNİ Söyleşi yaptık.

İKTİSADİ TV

Yaptığımız Söyleşi ile Hem sayın Başkan hakkında, hemde mesleki sorunları masaya yatırdık.

yapmış olduğumuz MİNİ SÖYLEŞ  İKTİSADİ TV de

Ömer Faruk Tokgöz Kimdir ? 

1969 Mersin doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Mersin'de tamamladı. Mersin Ticaret Lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Muhasebe Finansman bölümünden mezun oldu. 1995 yılından bu yana büro faaliyetini sürdüren TOKGÖZ iki dönem Mersin Ticaret Lisesi Mezunları Derneği Başkanlığı yapmıştır.

Mersin SMMM Odası'nda çeşitli dönemlerde Asgari Ücret Tespit Komisyonu ile Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonunda üye olarak, Haksız Rekabetle Mücadele Komisyonunda da Başkan olarak görev yaptı. 4. dönem TÜRMOB Genel Kurul Delegeliğinin yanı sıra, 2002-2006 dönemi Oda Saymanlığı, 2006-2010 dönemi Başkan Yardımcılığı, 2010-2014 (Şubat) döneminde Oda Sekreterliği yapan TOKGÖZ, 10.04.2015 tarihinden itibaren Oda Başkanı görevini sürdürmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

MİNİ SÖYLEŞİMİZİ İKTİSADİ TV den izleyebilirsiniz

BİRİNCİ BÖLÜM 


İKİNCİ BÖLÜM 


ÜÇÜNCÜ BÖLÜM 
6- Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin ,"7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kapsamında SGK İşlemleri İle Teşviklerine İlişkin" Sunumlarını Tamamlayarak Semineri Sonlandırdılar.
Kuruluş Amaçları ve Gelecekte Kadın Muhasebecilerle Yapacakları Çalışmalar Üzerine Mini Söyleşi Yaptık.
Odaların Konumu, Meslek Mensuplarının Durumu, KGK ve Bağımsız Denetimin Konumunu Masaya Yatırdık. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, SİZ, 3568 sayılı Muhasebe Mesleği Uygulayıcıları İçin İstanbul Meslekte Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ethem Yüksel Kahveci ile Mini Söyleşi Yaparak Muhasebe Mesleğini, Odaların geleceğini ve Mesleki Sorunları Masaya Yatırdılar.
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer YMM Alkan Fidan' la Mini Söyleşi Yaptılar.
Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan; Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Keyifli Bir Söyleşi Yaptık.