Marmara GAMES 2019 Bireysel ve Takım Sporları Yarış Organizasyonu 15 Kasım 2019 da Başladı.
16 Kasım 2019 Cumartesi
Marmara Games 2019 Bireysel ve Takım Sporları Yarış Organizasyonu Açılış Töreni 15 Kasım 2019 Cuma günü
Marmara GAMES 2019 Bireysel ve Takım Sporları Yarış Organizasyonu 15 Kasım 2019 da Başladı.
Marmara GAMES 2019 Bireysel ve Takım Sporları Yarış Organizasyonu 15 Kasım 2019 da Başladı.

Marmara Games 2019 Bireysel ve Takım Sporları Yarış Organizasyonu Açılış Töreni 15 Kasım 2019 Cuma günü saat 18:00 - 20:00 Spor Bilimleri Fakültesi Konferans salonu Anadolu Hisarı başladı.

Marmara Games 2019 Bireysel ve Takım Sporları Yarış Organizasyonu Açılış Töreninde sunumları yapan Hatice Çetintaş; 

Marmara Üniversitesi Mezunları Federasyonu Başkanı Saffet Açıkgöz'e, 
İstanbul Yüksek Ticaretliler Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Mezunları Derneği Genel Başkan Yardımcısı Aynı zamanda Marmara Üniversitesi Mezunları Federasyonu saymanı Ceyda Tüfekçi'yi, 

İstanbul Yüksek Ticaretliler Derneği İstanbul Şube Başkanı Ömer Faruk Gürpınar'ı,

İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı (İSTİVAK)  Başkanı ve Marmara Üniversitesi Mezunları Federasyonu Genel Sekreter  Nurdan Sirman'i,

Kamil Erdem'i ve diğer öğrenci ve konukları saygı ile selamladıktan Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasının ardından Marmara GAMES 2019 Bireysel ve Takım Sporları Yarış Organizasyonu'nun açılışı yapıldı.


Çetintaş;  Açılış Konuşmasını Yapması İçin Marmara Üniversitesi Mezunları Federasyonu Başkanı Saffet Açıkgöz'ü kürsüye davet etti. Açıkgöz katılımcılara ve konuklara teşekkür ederek sözlerine şöyle başladı. Konuşmalarının tamamı için linki tıklayınız.

Çetintaş; Daha sonra Kamil Erdem'e , Kimya Yüksek Mühendisi İsmail Kahraman'a, Kani Çevik'e, İstanbul SMMM Odası adına Bekir Akyol'a, M.Ü.Öğretim Görevlisi Fatih Sahi'ye, Vicdan Diril ve Ali Şahin'e söz verdi. Kürsüye gelen konuşmacılar 
Marmara Games 2019 Bireysel ve Takım Sporları Yarış Organizasyonun anlam ve önemini belirten kısa konuşma yaptılar.


Marmara Games 2019 bireysel ve takım sporları yarışı;

Marmara Games 2019 bireysel ve takım sporları yarış organizasyonu, son yıllarda büyük ilgi çeken, üniversite mezunları ve Master Kulüpleri arasındaki kültürel buluşmalar yanında, sportif etkinlikler yapmak ve bu etkinliklere kurumsal kimlik kazandırmak, mesleki yoğunluk içinde sağlıklı yaşam için, sportif hayata devam etmek, bir araya gelmek ve bunu, mutlu biret, mutlu toplum, mutlu Türkiye sloganıyla Fair Play çerçevesinde yaşamın farkına varmak ve farkındalık yaratmaktır. Hedef; her yıl düzenlenecek uluslararası bir etkinlik olmasıdır.

Üniversitelerin mezun dernekleri, mezun ofisleri ve Master Kulüpleri üyelerinin bir araya gelmesi ile icra edecek geniş katılımlı sporcu ve ailelerin buluşacağı bu etkinlikler, futbol, veleybol, basketbol, yüzme , kürek, tenis, briç, atletizm, hentbol masa tenisi branşlarında düzenlenmiştir.


Marmara Üniversitesi Mezunları Federasyonu ve Mubesyom (MÜ. Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Öğrenimi Derneği) Ortak çalışması ve Küçükçekmece Belediyesi işbirliği ile "MARMARA GAMES 2019" Üniversite Mezunları, Master Kulüpler Sporcularının katılımı ile 15-24 kasım tarihleri arasında M.Ü. Spor Bilimleri Fakültesi, Anadolu Hisarı Kampüsü spor Tesisleri, İstanbul Küçükçekmece Gölü(kürek) Parkuru ve Marmara Lokal Taksim (Briç) de devam edecektir.

Marmara Games 2019 bireysel ve takım sporları yarış Etkinliği ücretsiz olup, katılımcılara promosyon hediyeler, katılımcı madalyası ve başarılı sporcu ve takımlara kupa verilecektir. Açılış töreni 15 Kasım 2019 Cuma günü saat 18:00 - 20:00 spor bilimleri fakültesi konferans salonu Anadolu Hisarı başlayan etkinlik Günün sonunda Kokteyl devam eden Etkinlik; 23 Kasım 2019 da sona erecektir.

RESİMLERİN TAMIMINI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ
1- Prof. Dr. Barış Sipahi - (İşletme Sermayesi Yönetimi)
2007 yılında emekli oldum. Ancak bu tarih itibarıyla çalışmaya devam ediyorum. Tabii ki SGDP ödeniyor.
OECD bünyesindeki uluslararası para aklama ve terörizmin finansmanı ile mücadele kuruluşu FATF (Mali Eylem Görev Gücü-Financial Action Task Force),
2020 yılı ikinci geçici vergi döneminde uygulanacak yeniden değerleme oranı % 2,10 (yüzde iki virgül on) olarak tespit edilmiştir.
5604 sayılı Malî Tatil İhdas Edilmesi Hakkında Kanun 28.03.2007 tarih ve 26476 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.
Gündemin önemli konularından birisidir kıdem tazminatı. 1475 sayılı İş Kanunu ödenecek kıdem tazminatının bir yıllık miktarını
Koronavirüs önlemleri kapsamında 18 yaş altı uçak yolcularının aileleri ile beraber seyahat etme zorunluluğu kaldırıldı.
Koronavirüs pandemisi hayatımızda derin etkiler bıraktı, bırakmaya da devam ediyor. Salgının etkisinin azalmasıyla birlikte,
Geçen yazımda Kurumlar Vergisi Kanunu’nun (KVK) istisnaları düzenleyen 5/1e maddesinde yer alan . . . .
Bilindiği üzere; Vergi Usul Kanunu uyarınca düzenlenmesi zorunlu olan belgelerin elektronik ortamda düzenlenmesine yönelik olarak . . .
Sosyal Güvenlik Kurumunca çıkartılan 18/6/2020 tarihli ve 2020/20 sayılı “İşveren İşlemleri Genelgesiyle” hem işyeri tescil ve
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı Abdil Erdal, Başkan Yardımcısı Celal Emiroğlu ve Oda Sekreteri . . . .
Ülkemiz bir yandan Corona salgınına karşı mücadelesini sürdürürken diğer taraftan ABD emperyalizmine karşı Doğu Akdeniz’de, . . .
5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu’nun (KVK) istisnaları düzenleyen 5. maddesinin birinci fıkrasının (e) bendinde, kurumların, . . . .
Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı’nın da hizmet vereceği Vergi Denetim Kurulu ile Gelir İdaresi Başkanlığı Ataşehir Hizmet Binası,
1 Temmuz tarihi itibariyle e-Fatura ve e-Arşiv Fatura uygulamalarına dahil olan mükelleflerce 30 Haziran 2020 tarihine “5.000 TL ve 30.000 TL e-Arşiv Fatura Portalı”ndan düzenlenmesi gereken e-Arşiv Faturalar Hakkında
Ülkemizde 15 Temmuz 2016 darbe girişiminden sonra, Ağustos 2016'da 6736 sayılı Kanun çıkartılarak yürürlüğe konuldu. Bu kanunda vadesi geçmiş borçlar iki ayda bir ödenmek koşuluyla 18 ay vadelendirildi, matrah ar
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, temmuz ayı burs ve kredi ödemelerinin 6 ile 10 Temmuz tarihleri arasında . . . .
Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi