MMMBD Kadıköy Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu;Kadıköy Evlendirme Dairesi Toplantı Salonunda Gerçekleşti.
27 Eylül 2018 Perşembe
YMM Hüseyin Yıldız'ın Divan Başkanlığını Yaptığı Genel Kurulda 3 Liste Yarıştı.
MMMBD Kadıköy Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu;Kadıköy Evlendirme Dairesi Toplantı Salonunda Gerçekleşti.

MMMBD Kadıköy Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu

Kadıköy Evlendirme Dairesi Toplantı Salonunda Gerçekleşti.

YMM Hüseyin Yıldız'ın Divan Başkanlığını Yaptığı Genel Kurulda 3 Liste Yarıştı.

* Turuncu Liste İle İrfan Gümrah ve Ekibi,

* Mavi Liste İle Çetin Düzce ve Eki,

* Beyaz Liste İle Abdullah Kınalı ve Ekibi

MMMBD Kadıköy Şubesi Yönetimine Talip Oldular.

Seçimlere 185 Üye Katıldı. 

Bunlardan;

İrfan Gümrah'ın Listesi 115 Oy,

Çetin Düzce'nin Listesi 34 Oy,

Abdullah Kınalı' nın Listesi 24 Oy Aldı.

İki Oy Da Geçersiz Sayılırken,

Turuncu Liste İle Seçimlere Katılan İrfan Gümrah ve Ekibi Gelecek Üç Yıl İçin Seçimlere Katılan Diğer iki listeye fark attılar.

Yönetim Kurulunu:

İrfan Gümrah,

Aynur Koçulu,

Özbeyi Taşkın,

Bahriye Payal,

Yavuz Değirmenci,

Ali Duman Ve

Zeynep Yazıcı

Oluşturdular.

Denetleme Kurulunu:

A.Nurper Bozok,

Soner Şahin Ve

Engin Doğan

Oluşturdular.

Onur Kurulunu;

Nail Sanlı,

M.Yaşar Alagöz Ve

Erdoğan Büyükmeneşe

Oluşturdular..

Genel Merkez Delegeliğini;

Hasan Ildır,

Numan Sağ,

Cemile Kuzu,

A.Haydar Tunç,

Mithat Doğan,

Tayyar Güler,

Mustafa Gün,

Turan Kaşıkçı,

Hulusi Özocak,

Hüseyin Turna,

Erkan Aydın,

Alper Yüksel,

Sema Eren,

Murat Düzgün,

Hasan Şahin,

Hakan Ağdaş,

Cemal Atagül,

Hüseyin Günveren,

S.Başak Doğan Ve

Hatun Ozpolat

Oluşturarak, Tüm Kurulları Kazandılar.

16.Genel Kurulu şifresiz izleyebilirsiniz  http://www.iktisadidayanisma.com/iktisadiTV/

RESİMLERLE GENEL KURULDAN GÖRÜNTÜLER

12- TMUD Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, Görüşlerini Sunan Meslek Mensuplarına Cevap Vermesi İçin TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi YMM Dr. Masum Türker Görüşlerini Sunduktan Sonra Türker'e Plaketinin Verilmesinden Sonra İktisadi Dayanışma Kameralarına Aile Resmi Verdiler.
1 Şubat-30 Nisan 2019 tarihleri arasında işe alınan sigortalılar için 3 ay süreyle prim, vergi ve ücret desteği sağlanacak. Çiftçilerin borç yapılandırmasındaki destek artırılacak
(2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir) (2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir) (2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir)
20 Şubat 2019 tarihli Resmi Gazete’de 24 Seri Nolu Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ yayımlandı. Bu Tebliğ düzenlemesi ile KDV iadelerinde önemli değişikliğe gidildi.
20.02.2019 tarihli ve 30692 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 24 Seri No.lu Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliğinde ...
İzmir Bölge İdare Mahkemesi, KHK ile görevine iade edilen öğretmenin açtığı davada, zorunlu nitelikteki ek ders görevi karşılığındaki ücretlerin ödenmesi gerektiğine karar verdi.
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin genel kurulunda yeni başkan belirlendi. Tek aday olan Simone Kaslowski genel kurulda başkanlığa seçildi.
7143 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların Aralık 2018 ve Ocak 2019’da ödenmesi gereken taksitlerinin ...
2018 Yılı Aktif Toplamı 3,449,600 TL veya Net Satışlar Toplamı 6,898,900 TL’nin aşan üretim ve hizmet işletmeleri, 2019 yılında maliyet hesaplarını 7⁄A seçeneğine göre tutmak zorundadırlar.
Yükseköğretim Kurulu tarafından verilen eşdeğerlik kararlarının kamuoyuyla paylaşılmaması İdare Mahkemesinin kararında hataya sebebiyet verdi.
Hazine ve Maliye Bakanlığı, satılan konutların tapudaki satış kaydı ile alınan banka kredilerini karşılaştırıp satış bedelini düşük gösteren mükellefleri vergi dairelerine çağırdı.
İstanbul SMMM Odası Geçmiş Dönem Üsküdar İlçe Temsilcisi Sayın SUAT ANTİK'in Değerli annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Sosyal Güvenlik Kurumu, 5434-5510 sayılı Kanuna tabi olma ile memuriyete başlangıç tarihlerinin nasıl belirleneceği hakkında durumları 13 farklı örnekle açıkladı.
2019 yılının Ocak ayına ilişkin bütçe sonuçları açıklandı. Bilindiği üzere her yılın ocak ayı bütçesi fazla verir, bunun nedeni yılın ilk ayında ödenekler hemen serbest bırakılmadığı için
Hazine ve Maliye Bakanlığı, satılan konutların tapudaki satış kaydı ile alınan banka kredilerini karşılaştırıp satış bedelini düşük gösteren mükellefleri vergi dairelerine çağırdı.
Resmi Gazete’de yer alarak yürürlüğe giren yasal düzenlemeye göre yenilenen kiralarında kira bedeli artış oranı, tüketici fiyat endeksindeki on iki aylık ortalamayı geçemeyecek.
Turnuvada Mmmbd Geçmiş Dönem Başkanı İrfan Demirci Tüm Rakiplerini Yenerek, Turnuva Şampiyonu Olurken,
İhbar tazminatı hesaplama nasıl yapılır? İhbar tazminatı süreleri yasa ile belirlenir. İşçiler işten çıkarılmaları durumunda bu tazminatı almaya hak kazanır.