MMMBD Genel Merkezinden Vefa Örneği;
07 Kasım 2019 Perşembe
Bakış Yeminli Mali Müşavirlik & Bağımsız Denetçi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sorumlu Ortak Baş Denetçi Ümit Özer' MMMBD Genel Merkezinden Vefa Örneği;
MMMBD Genel Merkezinden Vefa Örneği;
Bakış Yeminli Mali Müşavirlik & Bağımsız Denetçi  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 

Sorumlu Ortak Baş Denetçi Ümit Özer'e

MMMBD Genel Merkezinden Ümit Özer'in Vefatı nedeniyle ;

MMMBD Genel Merkezinden Vefa Örneği;

Mali Müşavirler Muhasebeciler Derneğinin Nevzat Pamukçu Anısına Düzenlemiş Olduğu Turnuvanın 2. Haftasında Bakış Yeminli Mali Müşavirlik & Bağımsız Denetçi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sorumlu Ortak Baş Denetçi Ümit Özer'in Vefatı Nedeniyl Turnuvada Ümit Özer Saygı İle Anıldı.

Ümit Özer sonsuzluğa uğurlandı

Vatan Partisi eski yöneticilerinden Ulusal Gönüllüsü Yeminli Mali Müşavir Ümit Özer sonsuzluğa uğurlandı. Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Özer'in naaşı, Karşıyaka Mezarlığına defnedildi. Vatan Partili dostları, ve Mali Müşavir Dostları Özer'i son yolculuğunda yalnız bırakmadı.(27.10.2019)


Ümit Özer Kimdir ? Hangi Görevlerde Bulunmuştur.

 * Eskişehir İkt. ve Ticari İlimler Akademisi (1978)

 * Muhasebe Müdürlüğü (1978-1980)

 * Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik (1980-1998)

 * Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Genel Sekreterliği (1988-1991)

 * Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası TÜRMOB Delegeliği (1990-1992 ve 1994-1996 Dönemleri)

 * Yeminli Mali Müşavilik (1998)

 * Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Disiplin Kurulu Üyeliği (2000)
1- Prof. Dr. Barış Sipahi - (İşletme Sermayesi Yönetimi)
Şirketler niçin holding çatısı altında toplanırlar? Soruyu bir başka şekilde de sorabiliriz. Normalde herhangi bir üretimi olmayan,. . .
Hali hazırda kağıt ortamda düzenlenmekte olan “Adisyon” belgesinin, elektronik ortamda e-Belge olarak düzenlenebilmesine, . .
Önceki yazımda şirketlerin mali yapılarının güçlendirilmesi için Kurumlar Vergisi Kanunu’nun (KVK) 5/1.e maddesinde düzenlenen gayrimenkul
İstanbul Sanayi Odası (İSO), her yıl geleneksel olarak yayımladığı “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasının 2019 yılına ait olanını önceki gün kamuoyuna açıkladı.
Bundan 4 yıl önce Amerikan Emperyalizminin FETÖ terör örgütü marifetiyle kalkıştığı hain darbe girişimi Türk Ordusu, . . .
Perpa Kooratifi Yönetim Kurulu Başkanı, SMMM Hacı Demir' in Babası Ziya Demir Hakk'a yürümüştür.
Huzur hakkı ödemelerinin sigorta primine tabi olup olmadığı konusunda uygulamada tereddütler yaşanabiliyor. Huzur hakkı ödenecek kişi, a
Özet : 4447 sayılı Kanunun Geçici 24’üncü maddesi kapsamında ücretsiz izin bildirimi yapılacak dönemde, . . . .
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Abdil Erdal, 4 yıl önce gerçekleşen darbe girişiminde
Sermaye Piyasası Kurumu'nun daha önce hakkında suç duyurusunda bulunduğu kişilerin yatırım tavsiyesi vermek . .
Mükellefler dayanağını bilemedikleri ya da göremedikleri vergi ve ceza ihbarnamesine karşı ancak dava açtıktan sonra neden vergi ve cezaya muhatap olduklarının gerekçesini öğrenebileceklerdir.
Ev hizmetlerinde 10 gün ve daha fazla süre ile çalışanların bildirimi “Ev Hizmetlerinde 10 Gün ve Daha Fazla Çalıştırılacaklara İlişkin Bildirge”
Vergi incelemesinde amaç, ödenmesi gereken vergilerin doğruluğunu araştırmak, tespit etmek ve sağlamaktır. Vergi incelemesi;
Mali yapıyı güçlendirmede vergisel bir teşvik: gayrimenkul ve iştirak satış kazancı istisnası Ekonominin içinden geçtiği bu zor günlerde,
7244 sayılı Yeni Koronavirüs (COVID- 19) salgınının Ekonomik ve Sosyal Hayata Etkilerinin Azaltılması Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik
4447 Sayılı İşsizlik Sigortası Kanununun Geçici 23 üncü Maddesindeki ‘’Kısa Çalışma Ödeneği’’ süresi; 01.07.2020 tarihinden itibaren 1 ay uzatıldı.
2007 yılında emekli oldum. Ancak bu tarih itibarıyla çalışmaya devam ediyorum. Tabii ki SGDP ödeniyor.