MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle
01 Ağustos 2014 Cuma
Mini Söyleşi
MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle

MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle " MİNİ SÖYLEŞİ "


24 Temmuz 2014 Perşembe günü MMMBD Karadeniz Ereğlisi Şube Başkanı Sayın Yaşar Balcı' nın Konuğu olduk. Sayın Balcı ile ofiasine mesleki anlamda söyleşi yaptık.

Sayın Balcı, Ereğli de mesleği icra eden meslek mensuplarının konumlarını, 

Meslek mensupları nereden nereye geldiler, nereye gidiyorlar, 3568 sayılı yasanın yürürflüğe girmesinden sonraki dönem ve dönemlerde derneğin konumunu,

Derneklerin mutlalak yaşamalı ve yaşatılmalı diyen Balcı Odamızın yetişemediği, ulaşamadığı yerlerde biz dernek olarak devreye giriyoruz. Ramazan ayında meslek mensuplarını bir iftar yemeği içinde olsa Zonguldak' a götürmek zor, fakat biz meslek mensuplarımızla, üyelerimiz le Ereğli miz de bir araya gelerek iftar yemeği düzenledeik.

Yine Genel Başkanınımız Server Gökmen ve kurul üyesi arkadaşlarımızı ağırladık. Yine aynı gün aynı zaman da İstanbul SMMMOdası Başkanı Sayın Yahya arıkan da ziyaretimizde bulundu onları ağırlamaktan keyif aldık.

Bunun yanında Gaziantep te 27. Şubemizin açılmasına kadar, her türlü konu ve çalışmaları masaya yatırdık,


MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle "MİNİ ŞÖYLEŞİ "

 
1- İktisadi Dayanışma Olarak Yapmış Olduğumuz " Mini Söyleşi" den Kesitler MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle "MİNİ ŞÖYLEŞİ "
2- İktisadi Dayanışma Olarak Yapmış Olduğumuz " Mini Söyleşi" den Kesitler 

8- BMMG Tüm Katılımcıları Sahneye Davet Edilerek " Çanakkale İçinde Vurdular Beni" yi" Koro Halinde Söylediler. Celal Özgüroğlu Atatürk Sülüetini BMMG İlçe Temsilcilerine Hediye Ederek Bir Döneme Daha Damgalarını Vurdular.
MMMD Genel Merkezi 15 Aralık 2018 Cumartesi Günü Yeni Genel Başkanı Belirlemek Üzere Seçimli Olağan Genel Kurula Gidiyor.
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Adı Olan Fakat, Tam Anlamıyla Uygulanamayan "Mali Tatilde" Edirne SMMM Odası Başkanı Sayın Kenan Karakuş' la Mesleki Konuları Masaya Yatırdılar.
Kuruluş Amaçları ve Gelecekte Kadın Muhasebecilerle Yapacakları Çalışmalar Üzerine Mini Söyleşi Yaptık.
Odaların Konumu, Meslek Mensuplarının Durumu, KGK ve Bağımsız Denetimin Konumunu Masaya Yatırdık. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, SİZ, 3568 sayılı Muhasebe Mesleği Uygulayıcıları İçin İstanbul Meslekte Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ethem Yüksel Kahveci ile Mini Söyleşi Yaparak Muhasebe Mesleğini, Odaların geleceğini ve Mesleki Sorunları Masaya Yatırdılar.