MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle " MİNİ SÖYLEŞİ "
01 Ağustos 2014 Cuma
MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle " MİNİ SÖYLEŞİ "

MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle " MİNİ SÖYLEŞİ "


24 Temmuz 2014 Perşembe günü MMMBD Karadeniz Ereğlisi Şube Başkanı Sayın Yaşar Balcı' nın Konuğu olduk. Sayın Balcı ile ofiasine mesleki anlamda söyleşi yaptık.

Sayın Balcı, Ereğli de mesleği icra eden meslek mensuplarının konumlarını,

Meslek mensupları nereden nereye geldiler, nereye gidiyorlar, 3568 sayılı yasanın yürürflüğe girmesinden sonraki dönem ve dönemlerde derneğin konumunu,

Derneklerin mutlalak yaşamalı ve yaşatılmalı diyen Balcı Odamızın yetişemediği, ulaşamadığı yerlerde biz dernek olarak devreye giriyoruz. Ramazan ayında meslek mensuplarını bir iftar yemeği içinde olsa Zonguldak' a götürmek zor, fakat biz meslek mensuplarımızla, üyelerimiz le Ereğli miz de bir araya gelerek iftar yemeği düzenledeik.

Yine Genel Başkanınımız Server Gökmen ve kurul üyesi arkadaşlarımızı ağırladık. Yine aynı gün aynı zaman da İstanbul SMMMOdası Başkanı Sayın Yahya arıkan da ziyaretimizde bulundu onları ağırlamaktan keyif aldık.

Bunun yanında Gaziantep te 27. Şubemizin açılmasına kadar, her türlü konu ve çalışmaları masaya yatırdık,


MMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle "MİNİ ŞÖYLEŞİ "

 
1- İktisadi Dayanışma Olarak Yapmış Olduğumuz " Mini Söyleşi" den KesitlerMMMB Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı İle "MİNİ ŞÖYLEŞİ "
2- İktisadi Dayanışma Olarak Yapmış Olduğumuz " Mini Söyleşi" den Kesitler

9- Güncel Mevzuattaki Son Değişiklikler Üzerine Sunumlarına Dr. Veysi Seviğ Devam Ederken, Zaman Zaman Gelen Sorulara Sohbet Havası İçinde Cevaplar Verdi.(SON)
Bir Hizmet Daha;
ORTA VE İLERİ DÜZEY EXCEL KURSU
IX.MUVVS MUHASEBE UYGULAMALARI ve VERGİ MEVZUATI SEMPOZYUMU