Konya SMMM Odasından Seminere Davet
18 Ağustos 2015 Salı
Konya SMMM Odasından Seminere Davet
DAVET

Değerli Meslektaşım
Konya SMMMO tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen ve Türkiye genelinden katılım sağlanan Anadolu Odaları Eğitim Seminerlerinin 15’cisi 5 -8 Ekim 2015 tarihleri arasında Mardan Palace Hotel, Antalya’da yapılacaktır. Gerek anlatılacak olan konular gerekse sosyal imkânları sebebiyle düzenleyeceğimiz 15.Anadolu Odaları Semineri sizlere katkı sağlayacaktır. Bu önemli organizasyonu gerçekleştirmek üzere Doğu Akdeniz ve ülkemizin en güzel mekânlarından birisi olan ve uluslararası şöhrete ulaşmış Mardan Palas Hotel gibi önemli bir tesisi de mekânımız olarak belirledik.

Kayıt formuna ve seminerin yapılacağı Mardan Palace Hotel ile ilgili detaylı bilgiye seminer sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Sizleri her yönüyle çok verimli geçeceğine inandığımız 15.Anadolu Odaları Eğitim Semineri’ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyar, katılımlarınızı bekleriz. 

İsmail Turan
Başkan

 Seminer Kayıt  için tıklayınız
9- Güncel Mevzuattaki Son Değişiklikler Üzerine Sunumlarına Dr. Veysi Seviğ Devam Ederken, Zaman Zaman Gelen Sorulara Sohbet Havası İçinde Cevaplar Verdi.(SON)
Bir Hizmet Daha;
ORTA VE İLERİ DÜZEY EXCEL KURSU
IX.MUVVS MUHASEBE UYGULAMALARI ve VERGİ MEVZUATI SEMPOZYUMU