"İzmir Değişim Grubu" 11 Mayısta Yapılacak Olan İzmir SMMM Odası Seçimli Genel Kurul Öncesi;
09 Mayıs 2019 Perşembe
Fuar Ada Gazinosunda Tanıtım Amaçlı " Aday Tanım Kokteyli" Düzenledi.
"İzmir Değişim Grubu" 11 Mayısta Yapılacak Olan İzmir SMMM Odası Seçimli Genel Kurul Öncesi;

"İzmir Değişim Grubu" 11 Mayısta Yapılacak Olan İzmir SMMM Odası Seçimli Genel Kurul Öncesi;

Fuar Ada Gazinosunda Tanıtım Amaçlı " Aday Tanım Kokteyli" Düzenledi.

Hande hamamcılar Ertunç Grup Sözcüsü İdil Acaroğlu'nu Açılış Konuşmalarını Yapması İçin Kürsüye Davet etti.

Acaroğlu Sözlerine Şöyle Başladı.

Değerli Meslektaşlarımız, Sayın misafirlerimiz

        Bizim için çok önemli olan bugünde, Değişim Grubu Ailemizin aday tanıtım toplantısına desteğiniz ve katılımınız için hepinize teşekkür ederim. Hoşgeldiniz.

       Değişim Grubu olarak  kuruluş amacımızın mesleğin ilerlemesi, tüm meslektaşlarımızın ayırt edilmeksizin Yönetimde söz sahibi olması,uzlaşması ve hep bir arada olması arzusu olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim.

      ÖN SEÇİM, demokrasinin tam işleyebilmesi için olmazsa olmazlardandır. Grubumuzda da her dönemde uyguladığımız ve vazgeçmeyeceğimiz Grubumuzun en önemli ilkelerindendir. Çünkü bizim her arkadaşımızın,her meslektaşımızın bu görevlerin üstesinden gelebileceğine inancımız tamdır.Her zaman olduğu gibi bu dönem de ön seçimimizi tamamladık ve  Grubumuzdan, tüm meslektaşlarımız adına çalışacak,Oda seçimlerinde Kurullarda görev almak için  aday olacak arkadaşlarımızı belirledik.

     Hep beraber karar vermiş olmanın coşkusu ve mutluluğu ile bugünü sizlerle paylaşmak istedik.

DEĞİŞİM GRUBU OLARAK DİYORUZ Kİ;

Bizlere vereceğiniz güven ve destek ile hep birlikte çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur!

BİRLİK BERABERLİK VE UZLAŞMA KÜLTÜRÜ TEMEL ANLAYIŞIMIZ OLACAKTIR.

    Şimdi Aday arkadaşlarımızı sırası ile huzurlarınıza davet edeceğim ve Sizlerle tanıştıracağım. Adayların Tanıtımı yapmasından (teker teker sahneye davet etmesinden sonra)

Desteğiniz için tekrar teşekkür ederim. Diyerek Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra Bilgilendirme Konuşmalarını Yapması İçin Sözü ;  TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Ali Yenidoğan' a Verdi.

DEĞİŞİM GRUBU YÖNETİM DENETİM ve DİSİPLİN KURULU ADAYLARI 

 (İzmir  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının 11-12 Mayıs 2019 Günü Yapılacak Olan Seçimli Genel Kurulunda DEĞİŞİM GRUBU'ndan aday olacak Olan  Adaylar)

YÖNETİM KURULU LİSTELERİ

1    BEYAZITHAN GÜNGELEN

2    HAKAN GÜVENER

3    EMİNE ÖZKAN BULUT

4    AYHAN KAYA

5    HÜSEYİN ÖZER DİKER

6    MELİKE BEBEK

7    PERVİL KOÇ

8    FEVZİ TOKER

9    ÜNAL AKYOL

DENETLEME KURULU LİSTELERİ

1    HAKAN CEYLAN

2    MEHMET DENİZ GEZER

3    MERAL MAVİ

DİSİPLİN KURULU LİSTELERİ

1    HANDE HAMAMCILAR ERTUNÇ

2    ASLI ENİS

3    ERKAN BOZBEY

4    ALİ YILMAZ

5    MURAT İREM

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1- (02.05.2019) - (00001-02) - "İzmir Değişim Grubu" 11 Mayısta Yapılacak Olan İzmir SMMM Odası Seçimli Genel Kurul Öncesi Fuar Ada Gazinosunda Tanıtım Amaçlı " Aday Tanım Kokteyli" Düzenledi.

 
1- "İzmir Değişim Grubu " Kurul Üyeleri Kokteyl Öncesi Konukları ve Meslek Mensuplarını Karşılamanın Heyecanını , Hem Yaşadılar, Hem Yaşattılar.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2- (02.05.2019) - (00003-04-05) - "İzmir Değişim Grubu" 11 Mayısta Yapılacak Olan İzmir SMMM Odası Seçimli Genel Kurul Öncesi Fuar Ada Gazinosunda Tanıtım Amaçlı " Aday Tanım Kokteyli" Düzenledi.

 
2- Açılış Konuşmasını Hande Hamamcılar Ertunç Yaptıktan Sonra, Konuşmalarını Yapması İçin Değişim Grubu Sözcüsü İdl Acaroğlu' nu Kürsüye Davet Etti. İdil Acaroğlu Konukları Tanıttıktan Sonra Değişim Grubu Adaylarını Kendilerini Tanıtmaları için Tek, Tek Kürsüye Davet Etti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3- (02.05.2019) - (000006) - "İzmir Değişim Grubu" 11 Mayısta Yapılacak Olan İzmir SMMM Odası Seçimli Genel Kurul Öncesi Fuar Ada Gazinosunda Tanıtım Amaçlı " Aday Tanım Kokteyli" Düzenledi.

 
3- Değişim Grubu Sözcüsü İdl Acaroğlu, Konuşmalarını Yapması TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Ali Yenidoğan'ı Kürsüye Davet Etti. Daha Sonra Yenidoğan Tüm Adayları Sahneye Davet Ederek İktisadi Dayanışma Kameralarına Aile Resmi Verdiler.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
59- Divan Başkanı Ziya Disanlı, Meslekte Birlik Grubundan Halil Erdem Gültekin' e Söz Verdi. Halil Erdem Gültekin Nispi Temsille İlgili Görüşlerini Sundu.(SON)
01 Ocak 2019 – 30 Haziran 2019 Tarihleri Arasında Yurt İçi ve Yurt Dışı Gelir Vergisinden İstisna Harcırah Tutarları
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulunca (KGK) faizsiz finans muhasebe standartlarına ilişkin kurul kararları yayımlandı.
Türkiye'mizin doğum günü olan:19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mızın 100'üncü yılı kutlu olsun!
Noyan Doğan’ın moderatörlüğündeki ; Oda Başkanı Vehbi Karabıyık 20 Mayıs Pazartesi Günü Habertürk Televizyonunda canlı yayında olacak.
Bugün Yönetim Kurulunun Yapmış Olduğu Toplantı Sonunda; İstanbul YMM Odası Yönetim, ...
Milyonlarca emeklinin yanı sıra aileleriyle beraber 200 bine yakın iş göremezlik geliri alan vatandaşa da bayram ikramiyesi verilecek.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi tarafından öğrencilerin kullandığı mavi kart öğrenci aylık abonman ücreti 85 liradan 40 liraya düşürülmüştü.
Son yazımda defter ve belgelerin vergi incelemesine yetkili elemanlara ibraz edilememesi halinde doğrudan KDV indirimi reddiyatı yapılması durumunda
Çalıştığı fabrikada, kendisiyle aynı işi yapan işçilerin daha çok maaş aldığını belirten işçi, işverenin 'eşitlik' ilkesine uymadığını öne sürüp noter kanalıyla istifa etti.
Genel kurulda verilen taahhütlerin yakın takipçisi olacağız.
Vergi, devletin ülkesi üzerindeki egemenlik hakkına dayanarak, kamu giderlerini karşılamak üzere, karşılıksız ve zorla aldığı ekonomik değerdir.
Son 3 yılda odamızın ne yaptığı hakkında bilgisi olan aramızda sadece oda yöneticileri var, bizler yokuz.
2018 Yılı Aktif Toplamı 3,449,600 TL veya Net Satışlar Toplamı 6,898,900 TL’nin aşan üretim ve hizmet işletmeleri,
“Siyaset tek kişilik bir oyun değildir.” Derler; uzun soluklu ve ekip işidir. Siyasete küskünlük, kırgınlık olmaz Mücadele ettiğin zemin ve şartlar gözden geçirilir ancak ....
Kıdem tazminatı, işçinin çeşitli sebeplerle işyerinden ayrılırken işveren tarafından İş Kanunu gereğince vermiş olduğu bir tazminat.