İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Türk Sanat Müziği Korosu; İzleyicilere Adeta Müzik Ziyafeti Çektiler.
16 Mart 2019 Cumartesi
Koro Başkanı; Cumali Fırat ve Koro Şefi; Alper Ayorak Eşliğinde Üyelerine ve Konuklarına Müzik Ziyafeti Çekti.
İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Türk Sanat Müziği Korosu; İzleyicilere Adeta Müzik Ziyafeti Çektiler.

İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Türk Sanat Müziği Korosu;  İzleyicilere Müzik Ziyafeti Çekti.

Koro Başkanı; Cumali Fırat ve Koro Şefi; Alper Ayorak Eşliğinde Üyelerine ve Konuklarına Müzik Ziyafeti Çekti.

Sunucu Cumhur Enes Ergür Yeni Zellanda da Yapılan Katliamdaki Soydaşlarımıza Baş Sağlığı Diledikten Sonra İstanbul Yeminli Mali Müşavir Odamızın İlk Konserine Hoş Geldiniz Diyerek Sözlerine Başladı.

Koro Şefi; Alper Ayorak Ve Koro Başkanı Cumali Fırat Eşliğinde; Beşiktaş - Akatlar, Mustafa Kemal Kültür Merkezinde Türk Sanat Müziği Konseri Düzenledi. 

Konser Öncesi Saat:19:00 - 20:00 Arası Konuklara ve Ymm Meslek Mensuplarına Kokteyl Verildi. 

Konserde: İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı Sayın Vehbi Karabıyık'ı , Sunucu Cumhur Enes Ergür'ün Sahneye Davet Etti. 

Karabıyık Sahneye Gelerek, Konukları Saygı İle Selamladıktan Sonra; Sayın Alper Ayorak'a, Koro Başkanı Sayın Cumali Fırat'a, TÜRMOB Genel Başkanı Sayın Masis Yontan'a, TÜRMOB Geçen Dönem Başkanı Sayın Nail Sanlı'ya, Kadın Korist, Erkek Koristlere Orkestra'ya Teşekkür Ederek, Yapılan Çalışmadan Memnuniyetini Dile Getirdi. 

Konserde; Yeminli Mali Müşavirler Tüm Hünerlerini Ortaya Koyarak Sanatlarını İcra Ettikten Sonra; Konuk Sanatçı Gizem Coşkun'un İcra Ettiği Sola Şarkılarla, İzleyicilere Adeta Müzik Ziyafeti Çektiler.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sunucu Cumhur Enes Ergür, Konuşmalarını Yapmak Üzere;
 İYMM Odası Başkanı Vehbi Karabıyık'ı Sahneye Davet Etti.

  
29 Bölüm halinde yayımladığımız  videolara aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://www.iktisadidayanisma.com/iktisadiTV/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONSER RESİMLERİNİN TAMAMINA AŞAĞIDAKİ KİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

https://www.facebook.com/pg/%C4%B0ktisadi-Dayan%C4%B1%C5%9Fma-Haber-Ajans%C4%B1 136019793252536/photos/?tab=album&album_id=1033201966867643

3- Kahvaltılı Etkinlikte, Hakan Ustabaş,Bilgilendirme Konuşmalarını Yapması İçin İstanbul SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Yüksel Kahveci'yi Kürsüye Davet Etti. (SON).
Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (KSMMMO) 23.Olağan Genel Kurul öncesi takvimi açıkladı.
KGK’nın “Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Tebliği”ne uygun şekilde tasarlanmış “Bağımsız Denetim Standartları – II” Eğitimi düzenlenmiştir.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir)
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Staj Başlatma Sınavı Hazırlık Kursları
Yeni askerlik sistemi TBMM Genel Kurulu’nda! Kalıcı bedelli ve tek tip askerlik sistemini kapsayan yeni askerlik sistemi henüz vatani görevini yapmamış
İmar barışından yararlanmak için başvuru süresi 15 Haziran’da, ödemeler ise 30 Haziran’da sona eriyor. Ancak,
İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası bir duyuru yayınlayarak “Danıştay 8.Dairenin vermiş olduğu nispi aidat kararı ve genel kurulda alınan
Bilindiği gibi, zamanaşımı belirli bir sürenin geçmesi ile bir hakkın kazanılmasına, kaybedilmesine veya bir yükten kurtulmaya neden olan süredir.
Diyelim ki; e bildirgeyi son günü veriyorsunuz. Ve elektrikler kesildi yada internet ağı bağlantısında sorun çıktı gönderme imkanı olmadı.
Bilindiği üzere, 85 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ve sonrasında Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın yayımladığı Tebliğ ile 32 sayılı Karar'da değişiklikler yapılarak
İzmit 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23. Genel Kurul Hazirun Listeleri,
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre İmar Barışı için başvuru süresi yeniden uzatılmayacak.
Burgaz adasında Sait Faik Abasıyanık’ın kitapları değerlendirildi, yaşamı anlatıldı. Kadın Muhasebeciler Derneğinin düzenlemiş olduğu etkinlikte Yazar Emin Karaca çok güzel,
Her Şeyin Kalbiniz Kadar Güzel Olmasını Temenni Ederiz. İyi Bayramlar....
Bilindiği gibi GVK’nın 88’inci maddesine göre; Gelirin toplanmasında gelir kaynaklarının bir kısmından hasıl olan zararlar(80’inci maddede yazılı diğer kazanç ve . . .
Son dönemlerde en çok tartışılan, gündemden düşmeyen konu…. KIDEM TAZMİNATI…….Tasarının yasalaşması durumunda bir kıdem tazminatı fonu oluşturulacak.
Yeminli Mali Müşavirlik Tasdik Raporlarının Elektronik Ortamda Gönderilmesi Hakkında Genel Tebliğ (Sıra No: 1), Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği (Sıra No: 507)
Kendimiz İçin Akciğer Sağlığı Toplum İçin Temiz Hava İstiyoruz. Gelecek İçin Tütün Maddesi Kullanılmasını ve İzmarit İstemiyoruz…..