İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan' la;Sizler İçin "SAZLI SÖZLÜ" Özel Söyleşi Yaptık.
15 Şubat 2018 Perşembe
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Kendisiyle Barışık Usta Sanatçı Fatoş Koçarslan' la ...
İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan
İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan' la; Sizler İçin "SAZLI SÖZLÜ"  Özel Söyleşi Yaptık.

Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan;

Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Keyifli Bir Söyleşi Yaptık.

Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Kendisiyle Barışık Usta Sanatçı Fatoş Koçarslan' la "MİNİ SÖYLEŞİ" de Neleri Konuştular, Neleri Dile Getirdiler?

Gelin Hep Birlikte, Hem İzleyelim, Hem de Keyifle Dinleyelim.

İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan 'la Mini Söyleşide Buluştuk

FATOŞ KOÇARSLAN KİMDİR ?

İstanbul/Bakırköy'de dünyaya gelen koçarslan,. Sosyal Bilimler mezunu olup, 1990-2001 yılları arasında muhasebe yardımcısı, muhasebe şefi ve muhasebe müdürü olarak özel şirketlerde görev yapmıştır. 


1995-1996 yılları arasında Özel Yasemin Kumral Spikerlik ve Sunuculuk okulunu bitirerek, birçok etkinlikte sunuculuk yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. *“DONNE İN MUSİCA” adlı İtalyan Bilgi Ansiklopedisinde “Türk Kadın Compozitör” (besteci) olarak adı kaydedilmiş ve Avrupa Müzik Tarihine yazılmıştır. 


Müziğe,1993 yılında Selâmiçeşme “Anadolu Yakası Mûsıkî Sevenler Derneği”nde ud dersleri alarak başlamış 2001 yılında Üsküdar Mûsıkî Cemiyetinin 3 yıllık eğitimini tamamlamış ve 15 yıl boyunca birçok konserde görev almış, eserlerine yer verilmiştir. 


Üsküdar Musiki Cemiyeti asil üyesidir.. Fatoş Koçarslan, beste çalışmalarına 1999 yılında başladı. Ve ilk bestelerini 1999 yılında TRT’ ye gönderdi. (Arada Bir Hatırımı Sor Diyorum Sormuyorsun / Aylar Geçti, Yıllar Geçti- Hicaz ilk 2 bestesidir.) Uzun zaman ara verdiği beste ve şiir çalışmalarına, bestekar Turhan Taşan’ın teşviki ile devam etmiş, besteci ve söz yazarı olarak 130’dan fazla şarkıya imza atmıştır. 


Besteci ve söz yazarı olarak 23 eseri TRT repertuarındadır. 2006-2012 yılları arasında Türkiye genelinde yapılan Türk Sanat Müziği Beste Yarışmalarında BİRİNCİLİK, İKİNCİLİK ve MANSİYON olmak üzere 10 kez ödül almıştır. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer' Sayın Fatoş Koçarslan' la Bir Araya Gelerek," MİNİ SÖYLEŞ YAPTILAR. "

Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan;

Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Söyleşimizi 4 Bölüm Halinde Keyifle İzleyeceksiniz.

BÖLÜM l


BÖLÜM 2


BÖLÜM 3

SON BÖLÜM 4
Kamuoyunda 'Hurda araç teşviki' olarak bilinen 16 ve daha büyük yaştaki bazı araçların ihraç edilmesi ya da hurdaya çıkartılmasına bağlı olarak yeni araç alımında
Gelir vergisi mükelleflerinden basit usulde vergilendirilenler hariç olmak üzere ticari kazanç sahipleri ile serbest meslek kazancı sahipleri ve kurumlar vergisi mükellefleri,
Yatırımların teşvikine ve yatırım ortamının iyileştirilmesine ilişkin çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Hem mevzuatta önemli düzenlemeler, hem de uygulamada önemli iyileştirmeler yapılıyor.
5604 sayılı Mali Tatil İhdas Edilmesi Hakkında Kanun hükümlerine göre meslek mensuplarına ve yükümlülere kolaylıklar getiren “Mali Tatil”
Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (BSMMMO) Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Kültürpark’taki Dörtler Restaurant’ta gerçekleştirdiği geleneksel bayramlaşma töreni,
Uzunca sayılacak bir süredir futbol maçlarını baştan sona izlemiyorum. Tesadüfen denk gelirse maç özetlerine şöyle bir bakıyorum.
4857 sayılı İş Kanununun 53 üncü maddesi uyarınca, işverenlerce işçilere verilecek yıllık ücretli izinler kanun ve yönetmelikle belirlenir.İşyerinde işe başladığı günden itibaren,
Yeminli mali müşavirler (YMM), meslek kanunundan gelen zorunluluk nedeniyle mükelleflerin (gerçek ve tüzel kişilerin) mali tablolarını ve beyannamelerini ilgili mevzuat hükümleri,
Ticari kazanç sahipleri (basit usulde vergilendirilenler hariç), serbest meslek erbabı ve kurumlar vergisi mükellefleri için yılda dört defa söz konusu olan mükellefiyetlerden birisi de,
Dolayısıyla eğer riskin devam etmesini sonlandırma imkanı çıkmışşa bunu değerlendirmek gerekir.
7143 sayılı Yasa'ya göre 18.05.2018 tarihi itibariyle gümrük idarelerince takip edilen gümrük alacaklarını kesinleşmiş alacak, kesinleşmemiş alacak,
Ülkemizdeki şirketlerin büyük bir kısmı aile şirketi olarak limited şirket statüsünde kurulmaktadır. Limited şirket ortaklarının sorumluluğunun genişliği,
Önümüzdeki 15.06.2018 Cuma günü, dini bayramlardan biri olan Ramazan Bayramının 1. gününü ülke olarak hep birlikte idrak edeceğiz.
7143 sayılı Kanun 18 Mayıs 2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Anılan Yasa ile ilgili 1 Nolu Tebliğ'de 26 Mayıs 2018 tarihli ....
Tarh işlemi kısaca, idareyi alacaklı statüsüne kavuşturan ve idarenin alacağını miktar itibariyle tespit eden bir icrai idari işlemdir.
Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı’nın son bulması ve Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ramazan Bayramınızı Kutlar,Şeker Tadında Sağlık ve Huzur Dolu Nice Bayramla Dileriz.
İstanbul Meslekte Birlik geleneksel iftar programını İBB Zeytinburnu Çırpıcı Tesislerinde yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.