İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan' la;Sizler İçin "SAZLI SÖZLÜ" Özel Söyleşi Yaptık.
15 Şubat 2018 Perşembe
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Kendisiyle Barışık Usta Sanatçı Fatoş Koçarslan' la ...
İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan
İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan' la; Sizler İçin "SAZLI SÖZLÜ"  Özel Söyleşi Yaptık.

Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan;

Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Keyifli Bir Söyleşi Yaptık.

Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Kendisiyle Barışık Usta Sanatçı Fatoş Koçarslan' la "MİNİ SÖYLEŞİ" de Neleri Konuştular, Neleri Dile Getirdiler?

Gelin Hep Birlikte, Hem İzleyelim, Hem de Keyifle Dinleyelim.

İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan 'la Mini Söyleşide Buluştuk

FATOŞ KOÇARSLAN KİMDİR ?

İstanbul/Bakırköy'de dünyaya gelen koçarslan,. Sosyal Bilimler mezunu olup, 1990-2001 yılları arasında muhasebe yardımcısı, muhasebe şefi ve muhasebe müdürü olarak özel şirketlerde görev yapmıştır. 


1995-1996 yılları arasında Özel Yasemin Kumral Spikerlik ve Sunuculuk okulunu bitirerek, birçok etkinlikte sunuculuk yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. *“DONNE İN MUSİCA” adlı İtalyan Bilgi Ansiklopedisinde “Türk Kadın Compozitör” (besteci) olarak adı kaydedilmiş ve Avrupa Müzik Tarihine yazılmıştır. 


Müziğe,1993 yılında Selâmiçeşme “Anadolu Yakası Mûsıkî Sevenler Derneği”nde ud dersleri alarak başlamış 2001 yılında Üsküdar Mûsıkî Cemiyetinin 3 yıllık eğitimini tamamlamış ve 15 yıl boyunca birçok konserde görev almış, eserlerine yer verilmiştir. 


Üsküdar Musiki Cemiyeti asil üyesidir.. Fatoş Koçarslan, beste çalışmalarına 1999 yılında başladı. Ve ilk bestelerini 1999 yılında TRT’ ye gönderdi. (Arada Bir Hatırımı Sor Diyorum Sormuyorsun / Aylar Geçti, Yıllar Geçti- Hicaz ilk 2 bestesidir.) Uzun zaman ara verdiği beste ve şiir çalışmalarına, bestekar Turhan Taşan’ın teşviki ile devam etmiş, besteci ve söz yazarı olarak 130’dan fazla şarkıya imza atmıştır. 


Besteci ve söz yazarı olarak 23 eseri TRT repertuarındadır. 2006-2012 yılları arasında Türkiye genelinde yapılan Türk Sanat Müziği Beste Yarışmalarında BİRİNCİLİK, İKİNCİLİK ve MANSİYON olmak üzere 10 kez ödül almıştır. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer' Sayın Fatoş Koçarslan' la Bir Araya Gelerek," MİNİ SÖYLEŞ YAPTILAR. "

Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan;

Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Söyleşimizi 4 Bölüm Halinde Keyifle İzleyeceksiniz.

BÖLÜM l


BÖLÜM 2


BÖLÜM 3

SON BÖLÜM 4
7- Yeditepe ve Işık Üniversitesi Öğr. Görevlisi Dr. Engin Ergüden "Büyük ve Orta Boy İşletmeleri İçin Finansal Raporlama Standardı (BOBİ FRS)" Konulu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra Kapanış Konuşmasını Altınordu Yaparak, Kameralarımıza Topluca Resim Verdiler.
Mart/2018 ayının 23’ünde Muhtasar Beyannamenin, Sigorta aylık prim ve hizmet belgelerinin, 26'sında . . . .
Vergi Denetim Kurulu 2017 yılı Faaliyet Raporu yayımlandı. Bu raporda yer alan verilerden hareketle; vergi oranının yükselmesi durumunda,
15.03.2018 tarih ve 7101 sayılı 7101 Sayılı Kanun – İcra ve İflas Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile iflas ertelemesi düzeni yerine konkordato düzeni getirilmiştir.
2017 yılında elde edilen gelirlere ilişkin yıllık gelir vergisi beyannamesinin verilmesi süresi 26 Mart Pazartesi akşamı doluyor.
2017 Yılına ait Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi 1-26 Mart 2018 tarihleri arasında verilecektir.
Sağlık güvencesi olmayanların da sağlık güvencesine kavuşturulması için getirilen genel sağlık sigortasında primlerin devlet tarafından mı,
17.03.2018 tarihinde “Geleceğin Mali Müşavirleri Derneği”nin İzmir Sanat Merkezinde Gerçekleşen " İnşaat Muhasebesi" seminerine ilgi büyüktü.
Meclis; konutunda ürettiği elektriği satanlara vergi muafiyeti, elektrikli araçlara teşvik, amatör spor kulüplerinin desteklenmesi ve hurda araç sahiplerine yeni araç alımında
Dr. A.Engin ERGÜDEN ' in Sunumlarıyla; Büyük ve Orta Boy İşletmeler İçin Finansal Raporlama Standardı (BOBI FRS) Konulu Eğitim Seminer Düzenledi
Gelir Vergisi Kanunu'nun 21'inci maddesiyle, binaların mesken olarak kiraya verilmesinden bir takvim yılında elde edilen hasılatın belli bir kısmı gelir vergisinden istisna edilmiş
Maliye Bakanlığı tarafından yürütülen Katma Değer Vergisi (KDV) Kanunu’nu gözden geçirme çalışmaları tamamlandı ve devreden KDV'nin iadesi de dâhil olmak üzere . . .
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Sıfır vergi geliyor. Sadece işçinin maaşını vereceksiniz. Bu teşvikler üç yıl sürecek. Bu teşviklerden yararlanın." dedi.
Şirket Kuruluş Sözleşmesinin Ticaret Sicili Müdürlüklerinde İmzalanması Hakkında Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ
15.03.2018 Tarihinden İtibaren Yeni Kurulacak Anonim Şirket, Limited Şirket Ve Kooperatiflerin Defterleri Ticaret Siciline Tasdik Ettirilecektir.
Bilindiği üzere, denetim kuruluşları ve denetçilerin uymak zorunda oldukları rotasyon hükümleri Bağımsız Denetim Yönetmeliğinin . . . .
Katma Değer Vergisi Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair ve Şirket Kuruluşlarında Değişiklikler Konulu Eğitim Semineri Verdi.