İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan' la;Sizler İçin "SAZLI SÖZLÜ" Özel Söyleşi Yaptık.
15 Şubat 2018 Perşembe
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Kendisiyle Barışık Usta Sanatçı Fatoş Koçarslan' la ...
İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan
İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan' la; Sizler İçin "SAZLI SÖZLÜ"  Özel Söyleşi Yaptık.

Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan;

Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Keyifli Bir Söyleşi Yaptık.

Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Kendisiyle Barışık Usta Sanatçı Fatoş Koçarslan' la "MİNİ SÖYLEŞİ" de Neleri Konuştular, Neleri Dile Getirdiler?

Gelin Hep Birlikte, Hem İzleyelim, Hem de Keyifle Dinleyelim.

İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan 'la Mini Söyleşide Buluştuk

FATOŞ KOÇARSLAN KİMDİR ?

İstanbul/Bakırköy'de dünyaya gelen koçarslan,. Sosyal Bilimler mezunu olup, 1990-2001 yılları arasında muhasebe yardımcısı, muhasebe şefi ve muhasebe müdürü olarak özel şirketlerde görev yapmıştır. 


1995-1996 yılları arasında Özel Yasemin Kumral Spikerlik ve Sunuculuk okulunu bitirerek, birçok etkinlikte sunuculuk yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. *“DONNE İN MUSİCA” adlı İtalyan Bilgi Ansiklopedisinde “Türk Kadın Compozitör” (besteci) olarak adı kaydedilmiş ve Avrupa Müzik Tarihine yazılmıştır. 


Müziğe,1993 yılında Selâmiçeşme “Anadolu Yakası Mûsıkî Sevenler Derneği”nde ud dersleri alarak başlamış 2001 yılında Üsküdar Mûsıkî Cemiyetinin 3 yıllık eğitimini tamamlamış ve 15 yıl boyunca birçok konserde görev almış, eserlerine yer verilmiştir. 


Üsküdar Musiki Cemiyeti asil üyesidir.. Fatoş Koçarslan, beste çalışmalarına 1999 yılında başladı. Ve ilk bestelerini 1999 yılında TRT’ ye gönderdi. (Arada Bir Hatırımı Sor Diyorum Sormuyorsun / Aylar Geçti, Yıllar Geçti- Hicaz ilk 2 bestesidir.) Uzun zaman ara verdiği beste ve şiir çalışmalarına, bestekar Turhan Taşan’ın teşviki ile devam etmiş, besteci ve söz yazarı olarak 130’dan fazla şarkıya imza atmıştır. 


Besteci ve söz yazarı olarak 23 eseri TRT repertuarındadır. 2006-2012 yılları arasında Türkiye genelinde yapılan Türk Sanat Müziği Beste Yarışmalarında BİRİNCİLİK, İKİNCİLİK ve MANSİYON olmak üzere 10 kez ödül almıştır. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer' Sayın Fatoş Koçarslan' la Bir Araya Gelerek," MİNİ SÖYLEŞ YAPTILAR. "

Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan;

Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Söyleşimizi 4 Bölüm Halinde Keyifle İzleyeceksiniz.

BÖLÜM l


BÖLÜM 2


BÖLÜM 3

SON BÖLÜM 4
Mali müşavirlik için ilk adım olan SMMM Staja Başlama Sınavı’na yönelik düzenlenen hazırlık kursu, Öğr. Gör. Adem Yıldırım’ın verdiği ‘Finansal Muhasebe’ dersiyle başladı.
Türkiye'nin ilk mesleki haber ajansı ve mevzuat portalı 35. yıl dönümünü kutladı.
Teklif ile; 3096 sayılı Türkiye Elektrik Kurumu Dışındaki Kuruluşların Elektrik Ürteimi, İletimi, ...
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden: 5786 sayılı Yasa ile değişik 3568 sayılı Yasa ve 19 Ağustos...
Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk ÖZSELEK, 7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında yapılandırılan borçlarını ödeyemeyen mükellefler için çıkarılan kanuna dikkat çekti.
İstanbul’da Marmara Üniversitesi Göztepe Kampusu’nda 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde yapılan ‘SMMM Yeterlilik Sınavı’ Bursa’dan 295 mali müşavir adayının katılımıyla gerçekleşti.
Geçen ay basında çıkan bir haber Antalya kamuoyunun ilgisini Narenciye Bahçesi alanına yöneltmiştir. Şehrin ortasında neredeyse tek kalmış, Antalya’nın simgesi narenciye ağaçları ile
Mesleğimizin, Meslek Mensuplarının Geleceği Kişisel Çıkarlara ve Makamlara Feda Edilmektedir."
Kentsel dönüşüm kapsamına giren binalardan daire ve dükkan alan vatandaşlar tapu harç ödemelerini geri alabilecek.
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi . . . Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi . . .
"Burası 2019 Oda seçimlerinin başlangıç yeri olacaktır. Devrim burada başlıyor"
Yılın başından başlayıp artan bir hızla, ekonomideki olumsuz gelişmeleri ortadan kaldırmak için hükümet yoğun bir mesai harcamaktadır.
Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı, Yenikapı’daki...
Piyasalar tarafından merakla beklenen 2018 Kasım ayı enflasyon rakamları belli oldu.
Aylardır birbiri ardına rekor kıran enflasyon, milyonlarca memur ve emekli ile asgari ücretlilere yapılacak zamlar yaklaşınca eksiye geçti.
“Mükemmel bir dijital dönüşüm için ihtiyacımız nedir?” diye sorarsanız, size verebileceğim en iyi cevap: “Tasarım Odaklı Düşünme” olur.