İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan' la; Sizler İçin "SAZLI SÖZLÜ" Özel Söyleşi Yaptık.
07 Şubat 2018 Çarşamba
Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan; Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Keyifli Bir Söyleşi Yaptık.
İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan
İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan' la; Sizler İçin "SAZLI SÖZLÜ"  Özel Söyleşi Yaptık.

Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan;

Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Keyifli Bir Söyleşi Yaptık.

Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, Kendisiyle Barışık Usta Sanatçı Fatoş Koçarslan' la "MİNİ SÖYLEŞİ" de Neleri Konuştular, Neleri Dile Getirdiler?

Gelin Hep Birlikte, Hem İzleyelim, Hem de Keyifle Dinleyelim.

İçimizden Biri Olan ; Fatoş Koçarslan 'la Mini Söyleşide Buluştuk

FATOŞ KOÇARSLAN KİMDİR ?

İstanbul/Bakırköy'de dünyaya gelen koçarslan,. Sosyal Bilimler mezunu olup, 1990-2001 yılları arasında muhasebe yardımcısı, muhasebe şefi ve muhasebe müdürü olarak özel şirketlerde görev yapmıştır. 

1995-1996 yılları arasında Özel Yasemin Kumral Spikerlik ve Sunuculuk okulunu bitirerek, birçok etkinlikte sunuculuk yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. *“DONNE İN MUSİCA” adlı İtalyan Bilgi Ansiklopedisinde “Türk Kadın Compozitör” (besteci) olarak adı kaydedilmiş ve Avrupa Müzik Tarihine yazılmıştır. 


Müziğe,1993 yılında Selâmiçeşme “Anadolu Yakası Mûsıkî Sevenler Derneği”nde ud dersleri alarak başlamış 2001 yılında Üsküdar Mûsıkî Cemiyetinin 3 yıllık eğitimini tamamlamış ve 15 yıl boyunca birçok konserde görev almış, eserlerine yer verilmiştir. 


Üsküdar Musiki Cemiyeti asil üyesidir.. Fatoş Koçarslan, beste çalışmalarına 1999 yılında başladı. Ve ilk bestelerini 1999 yılında TRT’ ye gönderdi. (Arada Bir Hatırımı Sor Diyorum Sormuyorsun / Aylar Geçti, Yıllar Geçti- Hicaz ilk 2 bestesidir.) Uzun zaman ara verdiği beste ve şiir çalışmalarına, bestekar Turhan Taşan’ın teşviki ile devam etmiş, besteci ve söz yazarı olarak 130’dan fazla şarkıya imza atmıştır. 


Besteci ve söz yazarı olarak 23 eseri TRT repertuarındadır. 2006-2012 yılları arasında Türkiye genelinde yapılan Türk Sanat Müziği Beste Yarışmalarında BİRİNCİLİK, İKİNCİLİK ve MANSİYON olmak üzere 10 kez ödül almıştır. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer' Sayın Fatoş Koçarslan' la Bir Araya Gelerek," MİNİ SÖYLEŞ YAPTILAR. "

Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan;

Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Söyleşimizi 4 Bölüm Halinde Keyifle İzleyeceksiniz.

BÖLÜM l


BÖLÜM 2


BÖLÜM 3

SON BÖLÜM 4
8- BMMG Tüm Katılımcıları Sahneye Davet Edilerek " Çanakkale İçinde Vurdular Beni" yi" Koro Halinde Söylediler. Celal Özgüroğlu Atatürk Sülüetini BMMG İlçe Temsilcilerine Hediye Ederek Bir Döneme Daha Damgalarını Vurdular.
MMMD Genel Merkezi 15 Aralık 2018 Cumartesi Günü Yeni Genel Başkanı Belirlemek Üzere Seçimli Olağan Genel Kurula Gidiyor.
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Adı Olan Fakat, Tam Anlamıyla Uygulanamayan "Mali Tatilde" Edirne SMMM Odası Başkanı Sayın Kenan Karakuş' la Mesleki Konuları Masaya Yatırdılar.
Kuruluş Amaçları ve Gelecekte Kadın Muhasebecilerle Yapacakları Çalışmalar Üzerine Mini Söyleşi Yaptık.
Odaların Konumu, Meslek Mensuplarının Durumu, KGK ve Bağımsız Denetimin Konumunu Masaya Yatırdık. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, SİZ, 3568 sayılı Muhasebe Mesleği Uygulayıcıları İçin İstanbul Meslekte Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ethem Yüksel Kahveci ile Mini Söyleşi Yaparak Muhasebe Mesleğini, Odaların geleceğini ve Mesleki Sorunları Masaya Yatırdılar.