Hisse Senetlerinde Finansal Analiz
01 Eylül 2019 Pazar
SMMM Dr. Mete Akyol, Kadir Türok Özdamar ve Yunus Şahin 31 Ağustos Cumartesi Günü Kartal İst Marina Homo Storede " Finansal Piyasalarda İşlem Yapma Stratejileri " Konulu Eğitim Semineri Düzenledi.
Hisse Senetlerinde Finansal Analiz
Borsa Müşaviri  ;

" Doğru Seçimler ve Kararlar Almak İçin Borsa Müşavirini Tercih Edin Sloganı ile;

Borsa Müşaviri BMC Kapital AŞ & İnfo Yatırım İşbirliği 

" Finansal Piyasalarda İşlem Yapma Stratejileri "  

Konulu Etkinlik Düzenledi.

Analistden;  

SMMM Dr. Mete Akyol, Kadir Türok Özdamar ve Yunus Şahin 31 Ağustos Cumartesi Günü Kartal İst Marina Homo Storede  " Finansal Piyasalarda İşlem Yapma Stratejileri "  
Konulu Eğitim Semineri Düzenledi. 

 Seminere İş adamlarının Yanı Sıra Mali Müşavirlerden de büyük ilgi vardı. Sabah saat 10:00 da başlayan seminer, öğleden sonra saat: 14:00 itibari ile sonra erdi.. 


Hisse Senetlerinde Finansal Analizi Masaya Yatıran Analistler, Yapmış oldukları sunumlardan sonra zaman zaman katılımcılardan gelen sorulara yanıt vererek, zihinlerindeki sorulara  BORSA MÜŞAVİRİ olarak cevap vererek birçok müphem konuları açığa kavuşturdular.

Bizlerde iktisadi Dayanışma olarak sizleri bilgilendirmek amacıyla "HİSSE SENETLERİNDE FİNANSAL ANALİZ" Konusunu sizlerin bilgisine sunuyoruz.

Detaylara aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.


"Hisse Senetlerinde Finansal Analiz"

Finansal Analiz
i.Temel Analiz
ii.Makroekonomik Analiz
iii.Sektör Analizi
iv.Şirket Analizi
v.Finansal Analiz2- Oturum Başkanı İYMMO Bşk. Yrd. YMM Sabri Tümer Açılış Konuşmalarını Yapması İçin TMUD Başkanı Prpf. Dr. Fatih Yılmaz'ı Kürsüye Davet Etti.
2019 yılında basit usulde ticari kazanç elde eden mükelleflerimizin vergilendirilmesine ilişkin olarak “Basit Usule Tabi Mükellefler İçin Vergi Rehberi” ile
Sivil toplum tanımlarında, devlet ve merkezi yapının dışındaki unsurlar dikkate alınmaktadır.
Gelir Vergisi Kanunu ücreti, işverene tabi ve belirli bir iş yerine bağlı olarak çalışanlara hizmet karşılığı verilen para ve ayınlar ile sağlanan ve para ile
"Balat' ta Söyleşi Kadınlara Dair" Konulu Etkinliğe Davetlisiniz.
Sosyal medya danışmanlığı hayatımıza son yıllarda giren bir danışmanlık hizmet türlerinden biri olup, son zamanlarda özellikle . . .
01.01.2020 tarihinden itibaren, Muhtasar ve Hizmet Prim Beyannamesi uygulamasına başlanılmış olup, Ocak 2020 dönemine ait olup
27 Şubat 1963 doğumluyum. 1 Ağustos 1995 tarihinde sigortalı, 1 Kasım 1995'ten itibaren isteğe bağlı sigortalı oldum.
Geri kazanım katılım payı uygulaması genişliyor. 2872 sayılı Çevre Kanunu’nun Ek-1 sayılı listesinde yer alan plastik poşetler için geri kazanım katkı payı . . .
Önce konuyu yine özetleyerek başlayalım. Bilindiği gibi 7194 sayılı Kanunla, Değerli Konutlar Vergisi (DKV) ihdas edildi.
Geri kazanım katılım payı uygulaması genişliyor. 2872 sayılı Çevre Kanunu’nun Ek-1 sayılı listesinde yer alan
Azaklıoğlu Necati Bay Vakfında yapılan yönetim değişikliği ile Eski Giresun Valisi Dursun Ali Şahin başkanlığa getirildi.
İktidar, 2019 yılında verilen büyük bütçe açığını da dikkate alarak daha önce tanınan bazı istisna ve muafiyetler ile ilgili kısıtlamaya gitti.
İlave 6 Puanlık SGK Teşvikinin uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararı Resmi Gazete’de 23.02.2020 tarih ve 31048 sayı ile yayınlanmıştır.
Yüksek Ticaretliler Derneği 15. Vergi Kongresi Düzenleme Kurulu İlk Toplantısını Yüksek Ticaretliler Derneği Marmara Lokalinde Gerçekleştirdi.
Bugüne kadar her zaman üye ve stajyerinin yanında olan Odamız bundan sonra da daha interaktif, daha dinamik projelerle yanınızda olmaya devam edecektir.
On binlerce vatandaşın beklediği vergi borcu affı için yeni bir gelişme yaşandı. Vergi borcu affı son dakika çıktı mı?
Devreden KDV yıllardır reel sektörün önemli finans sorunlarından birisi. 200 milyar TL’yi aşan büyüklüğüyle ivedi bir çözümü hak ediyor.
Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından 09.02.2020 Tarih ve 31034 sayı İle Muhtasar ve Prim Hizmet ....