Hisse Senetlerinde Finansal Analiz
01 Eylül 2019 Pazar
SMMM Dr. Mete Akyol, Kadir Türok Özdamar ve Yunus Şahin 31 Ağustos Cumartesi Günü Kartal İst Marina Homo Storede " Finansal Piyasalarda İşlem Yapma Stratejileri " Konulu Eğitim Semineri Düzenledi.
Hisse Senetlerinde Finansal Analiz
Borsa Müşaviri  ;

" Doğru Seçimler ve Kararlar Almak İçin Borsa Müşavirini Tercih Edin Sloganı ile;

Borsa Müşaviri BMC Kapital AŞ & İnfo Yatırım İşbirliği 

" Finansal Piyasalarda İşlem Yapma Stratejileri "  

Konulu Etkinlik Düzenledi.

Analistden;  

SMMM Dr. Mete Akyol, Kadir Türok Özdamar ve Yunus Şahin 31 Ağustos Cumartesi Günü Kartal İst Marina Homo Storede  " Finansal Piyasalarda İşlem Yapma Stratejileri "  
Konulu Eğitim Semineri Düzenledi. 

 Seminere İş adamlarının Yanı Sıra Mali Müşavirlerden de büyük ilgi vardı. Sabah saat 10:00 da başlayan seminer, öğleden sonra saat: 14:00 itibari ile sonra erdi.. 


Hisse Senetlerinde Finansal Analizi Masaya Yatıran Analistler, Yapmış oldukları sunumlardan sonra zaman zaman katılımcılardan gelen sorulara yanıt vererek, zihinlerindeki sorulara  BORSA MÜŞAVİRİ olarak cevap vererek birçok müphem konuları açığa kavuşturdular.

Bizlerde iktisadi Dayanışma olarak sizleri bilgilendirmek amacıyla "HİSSE SENETLERİNDE FİNANSAL ANALİZ" Konusunu sizlerin bilgisine sunuyoruz.

Detaylara aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.


"Hisse Senetlerinde Finansal Analiz"

Finansal Analiz
i.Temel Analiz
ii.Makroekonomik Analiz
iii.Sektör Analizi
iv.Şirket Analizi
v.Finansal Analiz2- Sunucu Ayşe Çelik, Açılış Konuşmasını Yapması İçin İzmir SMMM Odası Başkanı Vedat Adak'ı Kürsüye Davet Etti.(Dizin Devam Ediyor)
Meslektaşın Mücbir Sebep Sorunu Çözüldü. Başkanımız Ethem Yüksel Kahveci; Meslekte Birlik ve Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar'ın....
Bu yıl 19.sunu düzenleyeceğimiz geleneksel Anadolu Odaları eğitim seminerimiz. . .
Ticari yaşamda bir tarafta mal ve hizmet satışı yapanlar, bir tarafta da bu mal ve hizmetleri satın alanlar bulunmakta, . . . . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Vergi yüzsüzleri listeleri gerçeği yansıtmıyor. Asıl vergi borçluları gizlenirken, çaycılar yönetim kurulu üyesi olarak gösteriliyor
Dünyanın ilk anayasası olan Magna Carta’dan beri verginin adaletli olması gerektiği yazılmıştır. 1215 yılında imzalanan bu sözleşmeden bu yana , , , ,
Doktorları icradan satıyorlar…Cizre İcra Dairesi “taşınır mal” ibaresiyle açık artırma ilanı verdi.“Aşağıdaki cins ve miktardaki mallar satışa çıkarılmıştır” denildi.Satışın “adalet sarayı” önünde yapılacağı duyuruldu.
Diyarbakırlı anneler PKK tarafından çeşitli yöntemlerle dağa kaçırılan çocuklarını geri almak için HDP önünde eylem yapıyorlar.
Bir oda başkanı, bir TÜRMOB başkanı düşünün ki, hukuksuz olduğu halde sizden Nisbi aidat almaya, mahkemenin kararını yok saymaya çalışıyor...
Tek kişinin savunmasıyla ses bulamayan düşünceler meslek örgütleri aracılığı ile toplumsal inovasyonlara dönüşür ve insanların kalbine dokunur.
Emeklilik çalışanların en büyük hayali. Fakat bazen iş ortamındaki zorluklar, amirlerin olumsuz tutumları, iş arkadaşları gibi sebeplerle çalışmak işkence haline gelebilir.
Seni evlatlıktan reddederim. Mirasımdan mahrum bırakırım. Çok bilinen bir Yeşilçam repliği. Ancak, gerçek hayat filmler gibi olmuyor!..
Bilindiği gibi 213 sayılı VUK hükümlerine göre, vergi incelemelerinde uyulacak ilkelerle ilgili yönetmelik ..
İç denetim, işletmelerin faaliyetlerini geliştirmek ve onlara değer katmak amacını güden bağımsız ve objektif bir güvence ve danışmanlık faaliyetidir,
Sözleşmelerde Katma Değer Vergisi (KDV)’nin sözleşme bedeline dahil mi yoksa hariç mi olduğu çok zaman unutulur. Sonra da taraflar arasında sorun olur.
Prim Borçlularına Sağlık Müjdesi....Prim Borçlularına Sağlık Müjdesi.....Prim Borçlularına Sağlık Müjdesi
TÜRMOB 22. Olağan Seçimli Genel Kurulu 15.10.2016 Tarihinde Ankara Shearaton Otelde Gerçekleşmişti. Ve Bu Genel Kurulda da Divan başkanlığını ....