Girişimcilik Özel Ödül Töreni ve Ekonomi Değerlendirme Programı
15 Mart 2017 Çarşamba
Eyüp Kültür ve Konferans Merkezinde 16 Mart 2017 - Perşembe Günü
Girişimcilik Özel Ödül Töreni ve Ekonomi Değerlendirme Programı

Girişimcilik Özel Ödül Töreni ve Ekonomi Değerlendirme Programı

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), girişimciliğin teşvik edilmesi için her yıl bir işletmeye girişimcilik ödülü veriyor. 2004 yılından itibaren verilen bu ödül, çalışmalarında “iş ahlakı ve girişimcilik” prensiplerine azami dikkat gösteren firma ve sahiplerini kamuoyunda örnek olarak da göstermeyi hedefliyor. Girişimcilik Ödül Töreni programı bu seneye özel olarak, 15 Temmuzda hain darbe girişimiyle ülkemizi işgale kalkışanlara vücutlarını mermilere, tanklara siper etmiş aziz milletimize ithafen düzenlemekteyiz. Darbe girişimine karşı aziz milletimizin kahramanca direnişi olmasaydı bugün girişimcilik ödülü verecek firmayı bulamayacak, bu töreni düzenleyemeyecektik. Bu yılki girişimcilik özel ödülümüz Aziz milletimizin şehit ve gazileri adına değerli gazilerimiz Sayın Gazi Sabri Ünal  ve üyemiz Gazi Fatih Üstün Beyefendilere taktim edilecek.

Girişimcilik ödül töreni gecesinde, Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak Moderatörlüğünde; İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin, BİM İcra Kurulu Üyesi Haluk Dorluoğlu’nun katılacağı ekonomideki beklentilere ilişkin bir konferans da verilecek.

16 Mart Perşembe günü gerçekleşecek etkinliğimizde, siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tarih: 16 Mart 2017 -  Perşembe

Yer: Eyüp Kültür ve Konferans Merkezi / İstanbul

Adres: Silahtarağa Cad. No:18 Eyüp/İstanbul

 

Program Akışı

18.30   : İkram

19.45   : Açılış

19.50   : Karşılama Konuşması

              Ayhan Karahan İGİAD Başkanı

20.10   : Tanıtım Filmi

20.20   : Girişimcilik Özel Ödülü Takdimi             

20.45   : Ekonomi Değerlendirme Paneli

             Prof. Dr. Kerem Alkin Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi

             Haluk Dortluoğlu BİM İcra Kurulu Üyesi

             Moderatör: Prof. Dr. Ömer Torlak Rekabet Kurumu Başkanı        

21.45   : Kapanış 

LCV: Selim Yalçın / 0212 544 96 00 / info@igiad.com

5- (11.04.2017) - ( 00039-40) - BMMG Mevzuat Kurulu Başkanı SMMM Ahmet Özmaden "SSK Prim Teşvik ve Destek Uygulamaları İle Gündemdeki Konularla İlgili Pratik" Uygulamalar Konulu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra, Katılımcılardan Gelen Sorulara Yanıt Vererek Seminer Sona Erdi.
MMMBD Üsküdar olarak düzenlemiş olduğumuz Türk Sanat Müziği konserimize katılmanız bizlere onur verecektir.
"SGK Prim Teşvik ve Destek Uygulamaları İle Gündemdeki Konularla İlgili Pratik Açıklamalar Konulu Seminer" imize Davetlisiniz.
Derneğimiz Nisan 2017 ayı yemekli toplantısını büyük bir özlemle siz meslektaşlarımızla beraber 24 Nisan 2017 Pazartesi günü saat 19.00’da Taksim Elite World Otelde aşağıdaki konularda yapılacaktır.
1 Gece Konaklamalı Derneğimizin İstanbul Şubesinin düzenlemiş olduğu Çanakkale gezisi 29-30 Nisan 2017 tarihinde yapılacaktır.