Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Sizler İçin Sordu;
21 Ekim 2017 Cumartesi
İstanbul SMMM Odası Geçmiş Dönem Denetim Kurulu Üyesi SMMM Arif Özdemir Cevap Verdi.
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Sizler İçin Sordu;
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Sizler İçin Sordu;
İstanbul SMMM Odası Geçmiş Dönem Denetim Kurulu Üyesi SMMM Arif Özdemir Cevap Verdi.
İstanbul SMMM Odasının Geçmiş Dönem Denetim Kurulu Üyesi SMMM Arif Özdemir' le, Mali Müşavirlerden Alınan Nispi Aidat Üzerine ve Muhasebe Mesleğinin Dünü, Bugünü ve Geleceği Üzerine MİNİ Söyleşi de Bir Araya Gelerek,
Sayın Özdemir' e Sorduk;
* Çağdaş Gruptan Ayrılarak, "Öncü Mali Müşavirler Grubunu" Neden Kurma Gereği Duyduklarını,
* İstanbul SMMM Odasının Delegesi Olma Nedeniyle; İstanbul SMMM Odasından ve Üst Kuruluşları Olan TÜRMOB' dan Mesleki Anlamda Neler Beklediklerini,
* "Arabuluculuk" ve "Bilir Kişilik" Konusundaki Görüşlerini ve Bilinmeyen Gerçekleri,
* 3568 Sayılı SM, SMMM ve YMM lik Yasasının Meslek Mensuplarından Neler Aldığı ve Neler Verdiği Hakkında ,
* MMMD Birliği Genel Merkezi ve 27 Şubesi Hakkında Görüşlerinin Yanı Sıra Sormuş Olduğumuz Bir Çok Soruya Samimi ve Açık Kalplilikle Vermiş Olduğu Cevapların Tamamını Sizlerin Hizmetine Sunuyoruz. 
Söyleşi Detayları için Aşağıdaki Videomuzu İzleyiniz.


8- BMMG Tüm Katılımcıları Sahneye Davet Edilerek " Çanakkale İçinde Vurdular Beni" yi" Koro Halinde Söylediler. Celal Özgüroğlu Atatürk Sülüetini BMMG İlçe Temsilcilerine Hediye Ederek Bir Döneme Daha Damgalarını Vurdular.
MMMD Genel Merkezi 15 Aralık 2018 Cumartesi Günü Yeni Genel Başkanı Belirlemek Üzere Seçimli Olağan Genel Kurula Gidiyor.
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer Adı Olan Fakat, Tam Anlamıyla Uygulanamayan "Mali Tatilde" Edirne SMMM Odası Başkanı Sayın Kenan Karakuş' la Mesleki Konuları Masaya Yatırdılar.
Kuruluş Amaçları ve Gelecekte Kadın Muhasebecilerle Yapacakları Çalışmalar Üzerine Mini Söyleşi Yaptık.
Odaların Konumu, Meslek Mensuplarının Durumu, KGK ve Bağımsız Denetimin Konumunu Masaya Yatırdık. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, SİZ, 3568 sayılı Muhasebe Mesleği Uygulayıcıları İçin İstanbul Meslekte Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ethem Yüksel Kahveci ile Mini Söyleşi Yaparak Muhasebe Mesleğini, Odaların geleceğini ve Mesleki Sorunları Masaya Yatırdılar.