Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer; İzmir Delegesi ve TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Yenidoğan' la MİNİ Söyleşi Yaparak
18 Eylül 2017 Pazartesi
Mesleğin ve Meslek Mensuplarının Geleceğini Masaya Yatırdılar.
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer; İzmir Delegesi ve TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Yenidoğan
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer; İzmir Delegesi ve TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Yenidoğan' la MİNİ Söyleşi Yaparak Mesleğin ve Meslek Mensuplarının Geleceğini Masaya Yatırdılar.
1- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer; İzmir' de TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Yenidoğan' la MİNİ Söyleşi Yaparak ;3568 Sayılı Muhasebe Meslek Mensuplarının Her Türlü Sorunlarını, Türkiye Ekonomisini ve Meslek Mensuplarının Geleceğini Masaya Yatırdılar.
                                                                          VİDEO - 1
-----------------------------------------------VİDEO 2- ---------------------------------------------------------
2- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer; İzmir' de TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Yenidoğan' la MİNİ Söyleşi Yapar ak ;3568 Sayılı Muhasebe Meslek Mensuplarının Her Türlü Sorunlarını, Türkiye Ekonomisini ve Meslek Mensuplarının Geleceğini Masaya Yatırdılar.
----------------------------------------------VİEDO -3 -------------------------------------------------

3- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer; İzmir' de TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Yenidoğan' la MİNİ Söyleşi Yapar ak ;3568 Sayılı Muhasebe Meslek Mensuplarının Her Türlü Sorunlarını, Türkiye Ekonomisini ve Meslek Mensuplarının Geleceğini Masaya Yatırdılar.

-----------------------------------------------------------VİDEO - 4 ------------------------------------

4- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer; İzmir' de TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Yenidoğan' la MİNİ Söyleşi Yapar ak ;3568 Sayılı Muhasebe Meslek Mensuplarının Her Türlü Sorunlarını, Türkiye Ekonomisini ve Meslek Mensuplarının Geleceğini Masaya Yatırdılar.------------------------------------------------VİDEO - 5 -----------------------------------------------

5- Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer; İzmir' de TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Yenidoğan' la MİNİ Söyleşi Yapar ak ;3568 Sayılı Muhasebe Meslek Mensuplarının Her Türlü Sorunlarını, Türkiye Ekonomisini ve Meslek Mensuplarının Geleceğini Masaya Yatırdılar.


SON
6- Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin ,"7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kapsamında SGK İşlemleri İle Teşviklerine İlişkin" Sunumlarını Tamamlayarak Semineri Sonlandırdılar.
Kuruluş Amaçları ve Gelecekte Kadın Muhasebecilerle Yapacakları Çalışmalar Üzerine Mini Söyleşi Yaptık.
Odaların Konumu, Meslek Mensuplarının Durumu, KGK ve Bağımsız Denetimin Konumunu Masaya Yatırdık. Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer, SİZ, 3568 sayılı Muhasebe Mesleği Uygulayıcıları İçin İstanbul Meslekte Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ethem Yüksel Kahveci ile Mini Söyleşi Yaparak Muhasebe Mesleğini, Odaların geleceğini ve Mesleki Sorunları Masaya Yatırdılar.
Genel Yayın Yönetmenimiz Nusret Sümer YMM Alkan Fidan' la Mini Söyleşi Yaptılar.
Onbir Yıl Muhasebeye ve Muhasebe Mesleğine Emek Veren ve İçimizden Biri Olan; Söz Yazarı, Bestekar, Sunucu ve Sanatçı Fatoş Koçarslan' la Sizler İçin Sazlı Sözlü Keyifli Bir Söyleşi Yaptık.