DERNEKLER  
Oktay Yeşilyurt - Yürütme Kurulu Başkanı

Bilindiği üzere İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası YAŞAM adı altında bir dergi çıkartmaktadır.
Türkiye’nin en çok birliğe ihtiyaç duyduğu bir dönemden geçiyoruz. Arkasında ABD’nin olduğu,
2017 Zorlu bir yıl olacak.Ülkemizin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik durum bir çok kesimde kötümserliğe neden olmaktadır.
Bilindiği üzere Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hazırlanan Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği Taslağında:
Önce İstanbul’da ardından Kayseri’de bölücü terör örgütü tarafından düzenlenen terör saldırılarında Polis ve askerlerimiz şehit edildi,
TÜRMOB’un 22. olağan genel kurulunu gerçekleştiriyoruz. TÜRMOB, uzun yıllardan beri kendilerine Çağdaşım(!) diyen grup içerisinde hakimiyet kuran Rantçı bir zümrenin dayattığı yönetimlerin sevk ve idaresi altındadır.
23.Olağan Genel Kurulda;Oda yönetim kuruluna seçilme durumu olmayan Yahya Arıkan'ın kanunun arkasından dolanılarak
PKK ‘nın hain saldırısı ile, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Artvin-Şavşat’ta uğradığı ve bugün sabah Cizre de düzenlenen terör eylemlerini protesto ediyoruz.
Mali Müşavirler Hakkında Vergi Müfettişleri Tarafından Sorumluluk Raporu Düzenlemesinde Uyulacak Usul ve Esaslara İlişkin YÖNERGE Bakan oluru ile 20/02/2015 tarihinde yürürlüğe girmiştir.
İşçilerin,emekçilerin ve emekten yana olanların Birlik-Dayanışma ve Mücadele günü olan 1 Mayıs 2016’da emek cephesinin güncel görevi;emperyalizmin Türkiye’ye ve
Bilindiği üzere İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda’mızın seçimli genel kurulu Mayıs 2016’da yapılacak
Kendi ifadeleri ile “naçiz vücudu”76 yıl önce aramızdan ayrılan yüce önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyoruz.
İLETİŞİM BİLGİSİ
Türkiye Mali Müşavirler Birliği - (TMB)
Osmanağa Mah. Vişne Sok. Fazilet Apt. N0:27/1 - KADIKÖY/İSTANBUL
Türkiye Mali Müşavirler Birliği - (TMB)
Telefon : (0 216) 347 54 44
Faks : (0 216) 349 71 73
E-posta : info@ulusalmuhasebecilerbirligi.com
Web : http://www.malimusavirlerbirligi.com/